839 Shares 6185 views

Mięso z grzybami. Historia, produkty i dania przepisu Beef Bourguignon

Tradycyjna kuchnia francuska w języku francuskim brzmi jak Boeuf bourguignon (Boeuf Bourguignon) jest znana od czasów starożytnych. Początkowo uznano, prosty chłop jedzenie. Od wołowina z grzybami w tych dniach została przygotowana z kawałków mięsa trudny, był używany do gaszenia sosie winnym. Przepis na wołowiny Bourguignon przeszła wiele zmian w czasie. To ze względu na jakość i używane wołowiny (obecnie możliwe jest gotować to danie mniej surowych kawałków mięsa). Jednak główne cechy Boeuf bourguignon – technologia pieczenia mięsa i wina sos konsystencję, która przygotowuje się do bulionu wołowego i przyprawy czosnku, cebuli i grzybów – pozostają niezmienione. Boeuf Bourguignon danie – mięso z grzybami.


Wołowina jest doskonałym źródłem białka zwierzęcego i kompletny zestaw różnych składników mineralnych, takich jak cynku, selenu, fosforu, żelaza, witaminy. Czerwone mięso jest najważniejszym źródłem żywieniowym karnityny (naturalnie występujący aminokwas, znanego jako witamina BT), która jest wymagana do przemiany materii. Wołowina pójdzie dobrze z różnymi grzybami, one nasycić swój smak i aromat, a więc mięso z grzybami połączonych w przygotowaniu wielu potraw. Na sprzedaż można znaleźć grzyby przyciski (najczęściej młode białe grzyby, grzyby) crimini (grzyb krem) i Portobello grzybów (grzyby uprawiane). Pomimo cech grzybów, należy przestrzegać niezbędnych środków ostrożności, na przykład, gotować mięso z grzybami z kulturą, a nie grzybami.

W różnych źródeł zapewnia wiele opcji do gotowania mięsa wołowego Bourguignon, wszystkie one mają pewne podobieństwa. Przykładowo, mięso i grzyby w piecu nie jest przygotowany do tego rondla przeznaczenia (garnki, patelnie odmian, które różnią się od standardowych produktów ich masywność, wysokie ścianki i obsługiwać długości). Burgundia zebrać niezbędne składniki do czterech obfite porcje wołowiny. Mięso (wołowa), pocięto na cienkie paski długości (w przybliżeniu 2×4 cm) – 1 kg. Czosnku, kruszony nożem (prasa nie są zalecane,) – 4 ząbki. Czerwone wino wytrawne (dowolny) – 1,25 szklanki. Oliwę z oliwek – 2 łyżek stołowych (34 g). mąka pszenna – 3 łyżki (60 g). Bulion wołowy – 1.5 filiżanek. Masło – 2 łyżki (30 g). Rozmaryn – 1 gałązka. liść laurowy – 1 szt. Posiekanej natki pietruszki – 2 łyżki łyżki. Suchy tymianek – 0,5 łyżeczki świeżego tymianku lub – 4 oddziały. Sol – 0,5 łyżki herbaty. Czarny pieprz świeżo – 0,6 g (około jednej ósmej łyżeczek). Grzyby (w plastrach) – 250 g szczyptę kminek. Cebula – 1 duża głowa. Są to główne produkty stosowane do otrzymywania mięsa z grzybów.

W dużej torby z tworzywa sztucznego lub miski mieszanych wołowe, cebula, wino, olej z oliwek (trochę oleju w lewo do pieczenia mięsa), wawrzyn, rozmarynu, posiekanej pietruszki, sól, pieprz, tymianek i drobno posiekanym czosnkiem. Marynaty mięsa przez 3-4 godzin, do którego torba (naczynia) jest umieszczony w lodówce. Następnie wyjąć mięso, dokładnie wysuszono ręcznikiem. Odstawić marynata. Rondla wylano oliwa Pozostałość ogrzewana. Rozprzestrzenianie się w rondlu, mączki mięsnej kości wstępnej. Stale mieszać smażone przez 4 minuty w wysokiej temperaturze, nie pozwala na wytworzenie twardej skorupy. Pieczone kawałki mięsa, sok z niego nie wyróżniać. Kiedy całe mięso jest rumiane, jest umieszczony w tej samej saute patelni, wlać bulionu wołowego i pozostają marynaty. Doprowadzić do wrzenia i utrzymywano przez 2 godziny wolnym ogniu. Dodać grzyby, a nawet zgasić 45 minut. Przecedzić sos. Mięso podawane z sosem ryż, makaron lub ziemniaki smażone na złoty kolor na maśle (z kminkiem Szczypta) cebuli.