775 Shares 5193 views

Mogę pić wodę po treningu i ile?

Każdy zdaje sobie sprawę z dobroczynnych właściwości wody dla organizmu. Przyspiesza przemianę materii, napełnianie pustego żołądka, dając uczucie sytości przez krótki okres czasu. Woda jest szeroko stosowane przez sportowców w każdym sporcie, aby ugasić pragnienie, usuwa z produktów rozpadu komórek złożonych substancji, jak również jako źródło spożycie soli mineralnych i pierwiastków śladowych. Ale panuje przekonanie wśród sportowców po treningu napój jest przeciwwskazane. Nadszedł czas, aby dowiedzieć się, czy możliwe jest, aby pić wodę po wysiłku, jak to wpływa na ciało.


Taka inna woda …

Wielu ludzi na naszej planecie są starając się nie mówić na temat żywych i martwych wody. Czytając żeńskie sportowych forach o tym, jak skuteczne woda po treningu do utraty wagi, można uruchomić w milionach receptur do gotowania na przegotowanej wody lub napoju herbacianego z różnego rodzaju ziół lub kwiatów. Odnosi się wrażenie, że forum nie jest sportem i kulinarne. Jednocześnie, studiując męskie zasobów sportowych, widać, że wszyscy jak jeden by zalecić niegazowanej wody surowej. Większość informacji na temat mężczyzn sportowych czerpać ze źródeł zagranicznych, a więc także za granicą wolą czystą wodę na herbatę. Dalej w tekście skupimy się na żywej wody, która nie została przegotowanej i zawiera wszystkie naturalne minerały i pierwiastki w ilościach określonych przez naturę śladu.

Utrata masy ciała jest niemożliwe bez wody

Każdy wie, że woda przyspiesza metabolizm. Każdy kompleks substancji do wchłaniania przez organizm być rozpuszczony w cieczy. W nas woda odgrywa rolę transportu, przenoszenia składników odżywczych w organizmie, gdzie niemożliwe jest użycie systemu transportu krwi. Niewiele osób wie, że rozpad tłuszczu tworzenia komórek kwasów tłuszczowych duża ilość energii cieplnej, która jest częściowo absorbowany przez wodę i usuwane z organizmu w sposób naturalny. Po zakończeniu ćwiczeń mających na celu spalenie tłuszczu, podjętą w ciągu dwóch godzin nie jeść, powołując się na pozyskiwaniu energii z tłuszczu. Przy niedostatecznej ilości wody w organizmie po wysiłku będzie powolny metabolizm, a jego głównym celem jest dostać się jedynie częściowo. Po sprawdzeniu tych informacji w kwestii, czy możliwe jest, aby pić wodę po wysiłku, którego celem jest utrata masy ciała, sugeruje jednoznacznej odpowiedzi – nie tylko możliwe, ale konieczne.

Wpływ wody na przyrost masy i siły

Ciecz jest konieczna nie tylko do utrzymania procesu spalania tłuszczu. Wielu sportowców Zastanawiam się również, czy wody pitnej. Po treningu, w celu zwiększenia siły i masę ciała, deficytu wilgoci utworzonych w stawów ciała ludzkiego. Płyn do smarowania i łagodzenia połączenia między strukturą kręgów mają zasadniczo z wody. Po zakończeniu szkolenia rezerwy płynu w stawach muszą być wypełnione.

Każdy trening składa się z szeregu skurcze mięśniowe, co z kolei ze względu na elektrolity, rozpuszcza się w cieczy w błonach komórek nerwowych i tkanki mięśniowej. Brak wody w mięśniach można zobaczyć po drodze do domu, czując brak energii i utraty kontroli nad ruchami. Wielu sportowców podczas intensywnego treningu są niewygodne z wykorzystaniem wody. Jakakolwiek ciecz, tworząc ciężkość w bulgocze żołądka, rozpraszać od ćwiczeń. Z tego powodu, przywrócenie równowagi wodnej, wiele znieść poza treningu. A jeśli zwracamy się do sportów kontaktowych, widzimy, że trener jest dozwolone tylko wypłukać usta wodą, dzięki czemu można pić dopiero po zakończeniu czasu szkolenia.

odwodnienie

W wyniku intensywnych ćwiczeń każdy ludzki organizm ulega odwodnieniu. Woda w organizmie podczas wysiłku, bierze udział w wielu procesach biochemicznych, a następnie, aby dostosować wyświetlany równowagę temperatury w organizmie człowieka. Odpowiedź na pytanie, czy do picia wody po treningu zależy od chęci lub niechęci do spowolnienia metabolizmu ludzkiego.

Zmęczenie, suchość w ustach, ból głowy, uczucie pieczenia w żołądku, ochrypły głos – pierwsze oznaki organizmu bez życiodajnej wody. W ogólnym odwodnienia jest wskazanie, że sportowiec jest picie wystarczającej ilości wody. W przypadku braku ręcznego zachowywała butelki po treningu, aby poprawić stan zachęca się wziąć prysznic, który będzie nasycić ciało z wilgocią i uratować cię przed odwodnieniem.

zbyt dużo wody

Po otrzymaniu odpowiedzi twierdzącej na pytanie, czy możliwe jest, aby pić wodę po treningu, trzeba wiedzieć na temat skutków ubocznych płynu do organizmu w przypadku przedawkowania. A to jest możliwe. Zwiększona zawartość wody w organizmie ma naukową nazwę – „przewodnienie”. Co dziwne, ale objawy przedawkowania są bardzo podobne do objawów odwodnienia, do której dodaje się drażliwość i zamieszanie. Powstaje pytanie – ile wody pić po wysiłku, aby utrzymać ciało między odwodnienia i przewodnienia. Spożywania cieczy po schemat klasa jest zastosowanie w wodzie ich otrzymywania – małe łyków co 10 minut.

Nadania smaku wody

Bardzo często można usłyszeć od sportowców zdaniu, że woda nie jest już „wspiąć się” po intensywnym wysiłku. Nikt nie zapobiega płynu nadania smaku. Bardzo przydatna woda z cytryną po treningu. Do smaku dość zrazików, która może szlifować łyżką szklanej ściany. Jako opcja – dodaj cytrynę w butelce, zamknij ją pokrywką i dobrze wymieszać. Woda z cytryną, ma nie tylko najlepszy smak, ale także dostarczają organizmowi niewielkiej ilości witamin, które pomagają osoba odzyskać od treningu. Cytryna woda orzeźwia nie gorzej niż kawa, przyczyniając się do obniżenia stopnia manifestacji objawów zmęczenia.

kwas cytrynowy zawarty w soku po spożyciu zwiększa wydzielanie soku żołądkowego, nie zaleca się pić lemoniada ludziom cierpiącym na nadkwaśność.

Szybka regeneracja organizmu po klasie

Pod koniec treningu wszyscy zawodnicy wykonują zaczep – ćwiczenia lekkie zaprojektowane w celu stopniowego zmniejszania częstości tętna do trybu pracy w martwym punkcie częstotliwości. Po tym wszystkim, jeśli nie wykona ostygnie po intensywnym wysiłku, może w końcu zakłócić funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego, jak wszyscy sportowcy są ostrzegani w pierwszym dniu zajęć. To był zaczep i pokazuje, że po treningu pić wodę. Jeśli po zmniejszeniu tętno postoju pojawił suchość w ustach – jest to niezbędne do czynienia z początkiem procesu odwadniania. Jeśli na końcu nie ma zaczep dyskomfort – z bilansu wody w organizmie jest w porządku. Jest bezpieczny do naśladowania pod prysznicem, który jest gwarantowany dopingować zmęczony trening ciała.

Mity i rzeczywistość

Wiele publikacji sportowe zapewnić swoich czytelników, że woda powinna być pijany po treningu z dodatkiem żywieniu sportowców. Ale w konsumpcji konwencjonalnej cieczy nie ma sensu, ponieważ nie zawiera źródeł białka i innych cennych substancji na budowę pięknego ciała mięśni. Moot. Sport Publishing częściowo prawidłowe tym, że do zwiększenia wzrostu mięśni rekrutacji masy ciała, lub dla utrzymania beztłuszczowej masy ciała w przypadku utraty wagi powinno bezpośrednio po zajęciu zapewnienia dostarczenia białka w organizmie. Dodatkowe przywrócić stężenie glikogenu i kreatyny w komórkach ciała. Jednak to wszystko sprowadza się do jedzenia po treningu. Nikt nie zapobiega zamiast odżywiania w sporcie zużywają po klasy produktów o wysokiej zawartości aminokwasów i, odpowiednio, białek i innych ważnych elementów. Staje się jasne, że wydanie sportowy tylko reklamować żywieniu sportowców, a daremność wody jest mitem.

Na zimną wodę

Wykonanie jakiejkolwiek fizycznej towarzyszy zwiększona częstość akcji serca oraz naczyń wzbiorczych istotnych dla szybkiego transportu składników odżywczych i tlenu do komórek i usuwanie elementów z rozpadu ciała. Sportowcy z każdym sporcie uwierzyć, że zimnej wody po treningu, w postaci czystej lub rozcieńczonej żywieniu sportowców, do stosowania zakazanych. Pamiętając anatomii narządów wewnętrznych ciała ludzkiego, można zauważyć, że żołądek jest bezpośrednio w sercu człowieka. W związku z powyższym, w kontakcie z zimną wodą w żołądku występuje odruch skurczu naczyń, które są wokół żołądka i serca. To narusza krążenia wieńcowego w układzie sercowo-naczyniowym. Częste cięcia mogą w przyszłości doprowadzić do poważnych chorób serca. Nie zapominaj także rady rodziców o picia zimnych napojów. Po rozwagi może spowodować zapalenie górnych dróg oddechowych z dalszym dusznicy bolesnej i konieczności długotrwałego leczenia.