528 Shares 5450 views

Piękne gratulacje ślubu rodziców

Ślub – szczególne wydarzenie dla młodych ludzi, ich rodziców, świadków i gości. Nie jest konieczne, aby triumf był soczysty, z setkami osób w eleganckiej restauracji. Głównymi bohaterami ślubu, oczywiście, uważali się para, ale dla rodziców też, wydarzenie to jest niezwykle ważne, ponieważ dzieci chodzą do dorosłości. Dla życia pamięta emocje, gratulacje ślubu rodziców i przyjaciół, drżące momencie rejestracji.


Gratulacje dla rodziców na wesele jego córki i syna zaczyna się od domu. Zgodnie z tradycją, rodzice dają ikonę i błogosławił ich dzieci. Rodzic gratulacje dom – najbardziej nieśmiała z podróży poślubnej. Zazwyczaj usłyszał serdeczne słowa i życzenia, z którego łzy. Rodzice posyłają swoje dzieci do nowego życia, to nie jest bardzo łatwe, więc najlepiej jest myśleć o sposobach ekspresji.

Uroczystość w ceremonii ślubnej – jedno z najważniejszych wydarzeń. Młoda szczególnie martwi w tym momencie, bo trzeba dać fatalny zgodę na utworzenie nowej rodziny. Szczególnie zależało na uroczystości brzmiało gratulacje ślubu rodziców. gratulacje ślubne od rodziców panny młodej i pana młodego – specjalna część ceremonii, do którego lepiej jest przygotować z wyprzedzeniem, nawet myśl w głowie mylić z emocji. Czasami, oprócz rejestracji państwowej, młodzi postanowili się pobrać. Ślub – sakrament małżeństwa, uznanie szczerej miłości i zaufania. Gratulujemy ślubu powinien być skromny, rzetelny i jasny. Rodzice mogą dać swoim dzieciom obrączki jako symbol ich miłości, mówiąc: „Te pierścienie – symbol swojej miłości. Należy je przechowywać w swoich uczuciach, doceniam każdy dzień spędzony razem, chronić swoją rodzinę i modlić się o jej dobre samopoczucie. "

Po oficjalnej rejestracji przychodzi święto. Przednia część restauracji jest również powszechnie usłyszał gratulacje od rodziców na wesele z chleba i kieliszek wódki. Lepiej zacząć od słów, drogie dzieci, cute dzieci. Na przykład: „Drogie dzieci, dzisiaj jest twój najważniejszy dzień w swoim życiu. Niech ten bochenek święto staje się symbolem swojej zamożności i bogactwa, ale gorzki tylko wypił kieliszek teraz. "

Następnie przychodzi procesu dawstwa. Najpierw pójść i krewnych do gratulacji ślubnych z rodzicami, jak mówią słowa i zrobić pierwszą ratę w nowym budżecie rodzinnym. Przykład gratulacje: „Dzisiaj już pierwszy krok do nowego życia. Niech będzie mniej przeszkód i więcej powodów do radości „” Niech całe twoje życie będzie tak jasne i radosne, jak to jest dzisiaj, twój dom jest pełen śmiechu dzieci i żarliwych uczuć serca. "

Bankiet – najbardziej zabawne część weselu. Gratulacje dla rodziców na posiłek – ważną częścią noc poślubną. Koordynator powinien dać pierwsze słowo do nich. Po pierwsze, gratuluję rodziców pana młodego, a potem rodzice panny młodej. To może być poezja lub po prostu chce i instrukcje, ponieważ rodzice mają wieloletnie doświadczenie rodziny. Na przykład, nowa rodzina może chcieć brzmienie: „piękna para! Dajemy wam swoje błogosławieństwo dla długiego i szczęśliwego życia małżeńskiego. Kochać i doceniać siebie, zachować swoje uczucia i zawsze pamiętać ten ważny dzień. "

Postępując zgodnie z życzeniem rodziców picia i całować, pokazując w ten sposób, jak kochać siebie. Panna młoda musi dać dar ojca-in-law, są one w odpowiedzi na przedstawienie swoich nowo żona złote ozdoby. Gratulacje, rodzice mogą zapisywać swoje własne, lub złożyć obrabianego lub w Internecie. W każdym razie, jest to kluczowa część wieczoru, do którego lepiej jest przygotować z wyprzedzeniem.

Cały dzień ślubu dla młodej pary zabrzmi gratulacje. Zawsze znajdą się tacy, którzy nie mówią szczere, oraz te, których słowa ogrzeje nowożeńców w nadchodzących latach. Wszystko rocznica ślubu będziesz pamiętać szczęśliwy dzień, kiedy powiedziano nam główne słowa i noszenie pierścienia na palcu. Pamiętaj, że najważniejsze na weselu nie jest suknia ślubna, drogie restauracje, a nawet chłodny orszak gratulacje, najważniejsze – to jest miłość. Miłowali i stworzyć rodzinę.