275 Shares 3979 views

Jak rozpocząć rozmowę z facetem?

Wszyscy jesteśmy różni, a jeśli ktoś z płcią przeciwną idzie „bang”, drugi wycisnąć nawet elementarne „cześć” staje się nie do pokonania problemu. Zwiększona nieśmiałość i powściągliwość można scharakteryzować zarówno przez mężczyzn jak i kobiet w różnych kategoriach wiekowych. Ale dziś będziemy rozmawiać o młodości, o młodych mężczyzn i kobiet. Albo raczej, jak rozpocząć rozmowę z kobietą, dziewczyną, która nie różni się śmiałość i luz.


Na przykład, można zobaczyć faceta po raz pierwszy, ale coś mówi nam, że ten człowiek może zmienić swoje życie na lepsze. Ocenić sytuację i działać kreatywnie. Boi, wstyd, to wówczas po kompleksy. A teraz – przepojona jednej myśli: „Jeśli nie spotkałem, nie zacząć mówić – zniknie w tłumie i nie zobaczy nigdy!” Najlepszą motywację dla dalszych działań, słodka pani, i nie trzeba! A potem – w danych okolicznościach.

Niektóre zalecenia:

  1. Jak rozpocząć rozmowę z mężczyzną, jeśli podróżują w transporcie publicznym? Więcej idealne szanse i zastanowić! Jam – Twój sojusznik. Można poprosić o zezwolenie na utrzymywanie się rękę, wyciągnął trochę twarz w obliczu bezradności i zagubienia, stukając dla wiarygodności rzęsek. Jak głupie, jak to nie patrzeć – praca, możesz być pewien! Po tym wszystkim, wpływają na jednym z głównych męskiej psychologicznej „moda”: jego wniosek, aby dać do zrozumienia, że można zobaczyć w młodego mężczyzny silnego, samowystarczalną jednostkę, zdolną do obrony słabą kobietę. A jeśli facet siedzi, poprosić o pozwolenie, aby siedzieć na kolanach! Uwierz mi, odwaga jest konieczna tylko w przypadku pierwszym zdaniu: „Przykro mi, jestem tak zmęczony (w treningu sportowego, sesje tańca, działa na sklepach zakupy w poszukiwaniu zbiegłego psa – słowem, opowiadać jak najwięcej prawdopodobne), nie ma siły wstać, a razem cieplej (jeśli zimą) …”. A następnie porozmawiać z facetem idzie sama. Bo teraz jesteś młody, a młodość jest sama w sobie ma urok, plus niektóre kosmetyki szczypie posiadanie … Młody człowiek będzie zadowolony, aby pamiętać, ze słodkie obcy. Jeśli nie jest nieśmiały i nie jest ściągnięty, ciekawa przygoda liryczny podałeś!
  2. Widać piękny młody człowiek na ulicach lub na zewnątrz kawiarni? Cóż, tutaj istnieje wiele sposobów, w jaki sposób rozpocząć rozmowę z facetem. Jeśli jesteś z przyjacielem, można przyjść tak blisko, jak to możliwe (bez naruszania przyzwoitości, oczywiście!), A na przykład dzwoni śmiech zaraźliwy (ale nie wulgarny śmiech), aby uzyskać jego uwagę. Spójrz na to kilka razy, próbując złapać jego wzrok i uśmiech lekko mieć go osobiście. Podejmie takie oczywiste oznaki uwagi, młody człowiek, który nie zawiedzie się z tobą spotkać. Inną możliwością jest, aby rozpocząć rozmowę z facetem w tej sytuacji – aby przejść do niego i powiedzieć, że jesteś z przyjacielem o coś kłócili się i poprosił, aby być sędzią w swojej argumentacji (mogliśmy pójść na sensacyjnym filmie i jego dyrektora kakoy- Książki, sportowcy i tak dalej. zm.). Najważniejsze tutaj – pierwszy krok. A następnie będzie go sama.
  3. Podoba Ci młodzi ludzie żyją w sąsiedztwie lub nauki ze sobą w jednej instytucji, idziesz do ogólnej sprawności, masz realną szansę kilka razy dziennie, aby się z nim spotkać na ulicach, korytarzy i innych miejscach? Uważaj na niego, aby dowiedzieć się jego porządek dnia. Staraj się często krzyżują jego ścieżki. Pożądane jest, aby mieć coś, że się różnimy od tłumu, sprawi, że znajomość z łatwiejszego faceta. Na przykład, jasne ubrania, długie włosy płynący … Widząc Cię kilka razy dziennie w różnych sytuacjach, facet będzie przyzwyczaić się do ciebie, zaczynają podświadomie postrzegają Cię jako „własne”. Po tygodniach i połowę spotkania, po raz kolejny przechodzi, przywitaj się z nim. Zrób to zwykle rzeczowy ton, jak oczywistością. I tak kilka dni. Wkrótce młody człowiek będzie z tobą witać pierwsze, podczas gdy dźwięk może być ciepły, szczery, i to będzie kolejny etap swojego problemu – jak rozpocząć rozmowę z facetem. W przypadku takiego scenariusza, kolejnym krokiem w zbliżeniu już zrobić to sam!

ostatnie notatki

Co radzimy w tym artykule, droga dziewczyno, prawdopodobnie tylko setna część z możliwych opcji. Można odwołać się do faceta na jego telefon komórkowy, powołując się na niepowodzenie, można zapytać o drogę lub dowiedzieć się, która jest godzina, zapytać rozmnażać swoje psy lub poprosić ją trzymać smycz podczas rozruchu koronki na buty lub niewłaściwym czasie zastegnote rasstegnuvshiysya butach …

Najważniejsze – nie bój się, nie tushuytes. A kiedy rozmowa wywiązała – spróbuj zachowywać się naturalnie i delikatnie niech młody człowiek wie, że jest dla ciebie miły.

Romans w swoim życiu więcej!