564 Shares 6168 views

Jak uszyć zabawkę dla dziecka własnymi rękami

Według psychologów, każde dziecko, który osiągnął 2,5-3 lat, muszą mieć indywidualne zabawki, które może nazwać swoim własnym. Podczas gry dziecko będzie interesujące je badać, więc wskazane jest, aby mieć różne zabawki, wykonane z różnych materiałów. Wśród nich musi być miękkie zabawki.

Oczywiście, można po prostu kupić zabawkę, ale jest o wiele bardziej interesujące dla dziecka będą zabawki z własnych rąk szmatką lub uszanka. Można zdecydować się na piękne, a co najważniejsze – oryginalne zabawki.

Jak uszyć zabawkę?

Pierwszą rzeczą, która będzie musiała dbać – to dostawa materiałów. Musisz być nici i guziki, kawałki tkaniny i futra, tkaniny oleju i koronki, filcu. Wypełniacz można stosować gumy piankowej, bawełna, wyściółka poliester hollofayber. Różne przyciski mogą być stosowane zamiast dysz i wizjerem.

Zalecenia dotyczące jak zrobić zabawkę podkreślają potrzebę naparstek, różnej grubości igieł nożyczki, szczypce, szydeł. Oczywiście, żaden z kutra, a wkrótce spełnić swoją rolę, nie bez kredy, władca centymetr krawiecki, papier do kopiowania. Ramy przyszłych zabawek zostaną wykonane z drutu i tektury. Wskazane jest, aby miał maszynę do szycia. Ale jeśli nie – nie jest przerażające: dziecięce zabawki własnymi rękami szyte nawet nasze prababcie i potraktowano jedynie igły. Najważniejsze – aby móc szyć ręcznie, dzięki czemu wymienia szew.

Jak uszyć zabawkę dla dziecka na gotowych wzorów ubrań

Znajdź gotowe recepty na każdą miękkich zabawek dzisiaj nie jest problemem – robótki teraz w modzie i wielu publikacji specjalistycznych są wyposażone wzorców jakościowych różnych produktów, w tym zabawek. Można również skorzystać z wzorów zamieszczonych na stronie internetowej poświęconej dzieci, robótki, lub rodzinne wakacje. W razie potrzeby, można kupić w sklepie gotowego zestawu zabawek dla dzieci, które wymagały wszystko, czego potrzeba, aby uszyć zabawkę.

Tworząc niepowtarzalny produkt pozwoli realizować swoje fantazje. Zdecyduj, jak uszyć zabawkę, z jakiego materiału i sposobu korzystania z wykończeniem, masz do siebie. Nabyty zestaw zawiera instrukcje dotyczące sposobu wykonywania pracy. Aby uzyskać dobry wynik będzie musiał być ściśle przestrzegane.

Angażować się w zabawkach szycia może być rodzina. dzieci będzie najlepszym asystentem. Ta twórcza aktywność będzie wyzwalać ich zainteresowania i będą bardzo przydatne dla rozwoju małego człowieka. Ta praca przynosi wytrwałości i staranności, rozwija uwagę, dyscypliny.

Oczywiście, wydajność pracy dziecko koniecznie wymagają nadzoru osoby dorosłej, dziecko powinno powiedzieć elementarne zasady bezpiecznego obchodzenia się nożyczki, igły, szczypce.

Na pierwszy rzut oka taki zawód jak zabawki do szycia może wydawać się po prostu niepoważne. Pod warunkiem jednak, że znajdziesz wolną niszę na rynku sprzedaży pamiątek, dzięki czemu zabawki mogłyby szybko stać się lukratywnym biznesem dla całej rodziny.