191 Shares 9039 views

piaskowanie kamera: rodzaje urządzeń używanych i ścierne


Bagaż piaskowania jako podstawę do zasady działania jest leczenie osobnika ściernego strumień sprężonego powietrza (pod wysokim ciśnieniem). Technologia planie pojawiła się w USA w latach 70-tych 19 wieku, kiedy wojskowy zwrócił uwagę na fakt, że pod wpływem wiatru piasku zarysowania lewo na szybie tak, że staje się stopniowo nieprzezroczyste. Jest to zjawisko naturalne, i stanowiły podstawę patentu.

Jakie materiały są wykorzystywane w „piaskowanie”?

piasek kamera działa teraz nie tylko z piasku. Ilość ścierniwa obejmują :. część węglik krzemu, korund, tworzywa sztuczne, itp jest stosowane, gdy jest to konieczne do oczyszczenia od osadu, farby i rdzy, olej lub bitum wewnętrznych lub zewnętrznych powierzchniach. Ponadto „piaskowanie” służy do odtłuszczania i przetwarzania materiałów przed malowaniem, że uniemożliwia uzyskanie przedłużonego żywotność powłok.

aparat Widoki

Bagaż piaskowanie może być ciśnieniem lub drogą iniekcji. Pierwszy przykład wykonania wynalazku charakteryzuje się tym, że jest stosowany dla dużych wyrobów. Takie urządzenia posiadają zbiornik dla materiałów ściernych w ilości 75-900 litrów, co pozwala, aby nie przerywać przepływu pracy do przeładunku materiału ściernego z nich może działać równocześnie z dwóch specjalistów (w niektórych modelach). Ciśnienie „piaskowanie” jest często wykorzystywana w zakładach remontowych, są one dość duże rozmiary (na wysokości około półtora czy dwa metry) i wagi (do jednej czwartej quintal ton). Przy pomocy tego urządzenia można obsługiwać dziesiątki metrów kwadratowych powierzchni na godzinę.

Bagaż Typ piaskowanie wtryskiwacz bardziej proste w konstrukcji, ma wymiary mniejsze niż metr i objętości 20-30 litrów. Takie powszechnie wykorzystywane w stacjach do oczyszczania powierzchni metali do lakierowania, na przyspieszone starzenie drewna lub maty szklane. W przeciwieństwie do mechanizmów ciśnieniowych realizacje wtryskiwacz działać na małej, lekkiej ściernego, t. E. Leczenie produktów, na przykład, wykonanych przy użyciu im niemożliwe.

Prace w komorze

Ponadto komora piaskowanie można zamieszkałych typu. Oznacza to, że wewnątrz komory jest pracownik w odzieży ochronnej (w tym samodzielnego urządzenia oddechowego do karmienia i powietrza), który wykonuje pracę. Takie urządzenia pozwalają na realizację dużych części w krótkim czasie ze znacznym oszczędności przepływu ścierniwa. Jak w tych dostaw „piaskowanie” służy do żeliwnego lub stalowego strzał, więc są one również nazywane śrutowania komór.

Aparat do piaskowania pochłania pewną ilość sprężonego powietrza: 1,3 do 5,63 m3 na minutę na ciśnienie i wyrobów do 1,2 m3 na możliwości wstrzyknięcia. W ten sposób na obrabianej powierzchni tworzy się ciśnienie od 3,5 do 7 kg na centymetr kwadratowy. Praca z „piaskowanie” odnosi się do kategorii zwiększone ryzyko t. K. obecność wysokim ciśnieniem i z dużą prędkością cząstek ściernych podczas czyszczenia powierzchni. W związku z tym operator kamery muszą być przeszkoleni w specjalności „piaskowanie” i ściśle przestrzegać zasad bezpieczeństwa.