684 Shares 5245 views

Mieszanina odżywcza „Nutridrink”: opinie i przewodnik

Mieszanina wysokokaloryczne, co pozwala na usunięcie braku minerałów i witamin, jest lekiem „Nutridrink”. Recenzje rodzice mówią, że środki zastosowane jako dożywiania dzieci.

Lek wypełnia również zapotrzebowanie organizmu na białko, węglowodany i tłuszcze. Lek jest wytwarzany w formie proszku do sporządzania roztworu lub już gotowego napoju.

właściwości farmakologiczne

Oznacza „Nutridrink” (mieszanina) zawiera w swoim składzie zrównoważonym dużej ilości białka mleka. Lek stosowany do podstawowego i zapasowego żywności dla dzieci i dorosłych. W 100 ml napoju zawierał 18 g węglowodanów, 6 g tłuszczu i białek. Lek jest bogaty w pierwiastków śladowych, takich jak mangan, cynk, fluorki, magnez, miedź, potas, fosfor, sód, wapń, żelazo, jod, molibden, jak również witaminy z grupy B, C, K, E, A

Należy zauważyć brak glutenu i laktozy w „Nutridrink” leku. Opinie powiedzieć, że jest bardzo ważne dla ludzi, którzy cierpią z powodu wrodzonych zaburzeń trawiennych – nietolerancji lub celiakia, gluten, gdy laktazy i podobne białka nie są wchłaniane przez organizm.

Dobre opinie o obiekcie potwierdziły, że stosowanie mieszaniny substancji odżywczych do skrócenia okresu rehabilitacji dla osłabionych pacjentów, aby zapobiec ich drastyczną utratę wagi i wyglądu powikłań.

wskazania

Zdrowa żywność „Nutridrink” powołuje ludzi, którzy mają apetyt, cierpią z powodu niedożywienia białkowo-energetycznego w potrzebie szybkiej rekonwalescencji po operacji lub poważnej choroby. Przydatne mieszaninę pacjentów onkologicznych z patologiami poddawanych chemioterapii i radioterapii, jak również tych, którzy cierpią na wrzód żołądka i wrzód jelita, zapalenie, przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka i dwunastnicy.

Kiedy łamanie żucia lub połykania funkcje, szczękowo traumę, jak również w fizycznej niemożliwości użycia zwykłego pożywienia pomaga również leczniczy napój „Nutridrink”. Referencje wskazują na skuteczne stosowanie środków na anoreksję, bulimię, zaburzenia odżywiania u osób starszych.

Instrukcje użytkowania

Pożywny napój spożywany wewnątrz 2-3 razy dziennie między posiłkami (2-3 pakietu). Jeśli jest to niemożliwe siebie posiłek w trudnych warunkach pacjentów lub mieszaniny uraz szczęki pozostawiono jako głównego źródła zasilania, określenie dzienną ilość leku samodzielnie. Podjąć niezbędne leki w ciągu dwóch tygodni jak dodatkowe jedzenie.

Przeciwwskazania i skutki uboczne oznacza „Nutridrink”

Oceny wynika, że przy stosowaniu mieszaniny składników odżywczych mogą wystąpić reakcje alergiczne. Te negatywne objawy związane są przede wszystkim z indywidualnej nietolerancji składników narzędzia. Przeciwwskazania obejmują również nadwrażliwość, ale poza tym nie ma ograniczeń. Tylko w wyjątkowych przypadkach dopuszcza się przyjąć formułę żywieniową dla dzieci poniżej trzech lat, kobiet w ciąży i karmiących piersią.