212 Shares 9404 views

Gra wstępna, czyli jak być najlepszym kochankiem

„Mój chłopak jest rzadko przytula mnie tak po prostu. To jest bardzo rzadki głaszcze moje włosy, trzymając go za rękę. On pieści mnie tylko wtedy, gdy chce uprawiać seks! Jestem bardzo zdenerwowany! Zauważyłam, że jeśli mam trochę czasu, by mu zaprzeczyć (prawdopodobna pretekstem czy tak idzie przez siebie), to staje się bardzo czuły! Ale wiem, że po seksie, on znowu wzrośnie zimno. Co robić? po prostu przestać czynienia z nim „to”? naprawdę nie mam ochoty, a wszystko to dlatego! Jak wytłumaczyć mu, że schorzenie muszę powietrze? "
Chcesz być pożądane? Tak, tak, tak !!! Przypomnijmy, jak ogień rozcieńczony. Zapalić zapałkę, doprowadzić go do kawałka papieru, starannie splotła cienkie cienkie wióry, suchych liści … Co stanie się z ogniem, gdy stos na ogromny stos liści na raz? Oczywiście, że nie. 🙂 Czy wybuchnie pożar, jeżeli spalanie kawałek papieru umieścić zimne logi? Nie palić papier, a drzewo pozostanie nienaruszona. Ogień rzucić jak liści i zrębkami, jak ogień może „jeść”. Powoli, powoli. Do tego stopnia, że zwiększa ogień, rzucać się coraz bardziej do niego. Analogia z ogniem jest bardzo dobra dla zilustrowania, jak wybuchają seksualnych (i innych) relacji poza łóżkiem. Pauza, pomyśl o tym.
Pauza.
Ogień gaśnie bez drewna. Im dłużej ogień, tym silniejsze nagrzewanie pod ziemią, tym więcej węgla. Łatwiej jest zapalić nowy czy stary ugaszony. Długi silny związek – partnerstwo, seksualne – a więc niezawodny, ponieważ zainwestował dużo. Jakie są oczywiste rzeczy piszę !!! Ale jeśli weźmiemy pod uwagę następującą sytuację: człowiek przychodzi do swojej kobiety i obejmuje ją. On ją pieścił, ale cały tydzień nie zauważył go. Łapie jej piersi, chociaż w tygodniu nigdy nie pocałował. Był zaskoczony jej chłód! To jest interesujące. Żaden z mężczyzn razem, aby nie zdziw się, jeśli z zapaloną mecz nie wybuchnie gruby kawałek drewna! Często jednak, że oczekuje od kobiet tylko.
Kochać się (uprawiać seks) – nie ma do czynności seksualnych. Jeśli jednak dla kogoś ważnego jedyny akt, on nie powinien dziwić, że parter jest zimno w łóżku. Chwile emocjonalnej zażyłości odróżnić działanie mechaniczne miłości. Człowiek ograniczając się wyłącznie kochania działa, pozbawiając siebie. Dotyczy to obu płci.
Człowiek może się zapalić pasję w sobie (mówię o bardziej emocjonalne windą zamiast erekcji), ciesząc się sam kontakt fizyczny. Poza stosunek płciowy. Może to nie jest źle, jeśli powiem, że większość mężczyzn działać zgodnie z zasadą „wszystko albo nic”: Jeśli go uruchomić, trzeba doprowadzić do końca, czyli „to” współżycie fizyczne. „Jeśli nie masz czasu na seks, to dlaczego wszyscy przytulanie, pocałunki …”
Ale doświadczony kochanek docenia chwile kontaktu fizycznego, odbieranie z niego przyjemność. Jednocześnie to nakłania kobietę. Stopniowo. Etapach. Bez pośpiechu. Często dotyka ją w sytuacjach, nienadające się do kochania. Robi to tak, jakby niechcący, przypadkowo w ciągu dnia (lub nocy). Po raz kolejny wziąć ją za rękę. Po raz kolejny jej włosy. Delikatnie przytulić talii, delikatnie ścisnąć jego metrze. Wstając na bilety do kina, powoli dociskany plecach, ale nie pozostanie na długo, zaledwie kilka sekund! Pocałować kilka sekund. Kilka sekund wzrok. Kilka sekund uścisków … podpowiedzi. To jest coś, co nie jest widoczne z zewnątrz przypadkowy rzut oka, ale to jest to, co odróżnia ostrożny. A przede wszystkim jest wielkim miłośnikiem …
Jak wytłumaczyć człowiekowi, jego pragnienia? Jak powiedzieć co gra wstępna jest potrzebne? Bardzo proste. Otwórz usta i zacząć mówić – to jest często najtrudniejsze! Niestety, mamy rozłożone efekt „czytania umysłu”: jeśli chcesz, domyślać się. Urocza kobieta, jak stary jesteś gotów czekać, aż on odgadnąć? Jeden, dwa, trzy, dziesięć?
Jest to niezwykle trudne. Powiedzieć, że coś jest nie tak, o swoich pragnieniach … Ale nie, to nie dla ciebie zrobić. Znasz swoją ulubioną osobę lepszy mnie. Wiesz lepiej ode mnie, w jakim punkcie powinniśmy zacząć tak delikatny temat. Ale niech to nie będzie tylko przed lub po kochania. Niech to będzie punkt neutralny, z dala od łóżka. Obiad razem lub wyjazdy w teren (do domku dla grzybów), ale przynajmniej wędrówka do najbliższego kiosku. Niech was obojga będzie mniej lub bardziej dobry nastrój. A najlepiej trzeźwy.
Twój ukochany będzie bardzo szczęśliwy, aby cię zadowolić! On na pewno nie będzie się śmiać i skakać, a nie dzieci wyrażają swoje emocje, ale uwierzcie mi, każda kochająca osoba chce mieć ładne i dobrze.