387 Shares 9153 views

Internet-shop "Kopikot": opinie klientów

Czy można sobie wyobrazić zakup modelu, który zakłada powrót spędzony na towary i usługi pomocy? Można od razu myśleć o różnych bonusów warunkowych, wirtualne punkty i karty rabatowe są tak powszechne na rynku krajowym. Ale nie, my odnosimy się do specyficznych powrotnej prawdziwych pieniędzy przy każdym zakupie. Nie można sobie wyobrazić? I nie bez powodu.


Witryna „Kopikot” oferuje swoim użytkownikom usługę jako cashback na każdego zakupu. O tym, jak może on być stosowany do każdego z nas, powiemy więcej w tym artykule.

Co jest cashback?

Zacznijmy od tego, że termin ten wywodzi się z połączenia angielskiego słowa «w gotówce» i «z powrotem», co oznacza zwrot. Cashback odbywa się, na przykład, w przypadku powrotów klientów ze względu na ich niską jakość lub nie określonych wymagań. Jednak model obsługi „Kopikot” (opiniach użytkowników, dokonywania zakupów z tej witryny, może świadczyć o tym) to kolejna forma Cash Back – zwroty tylko za to, co się kupuje.

Być może brzmi to nieco dziwnie: kto wydaje się być skłonni dać pieniądze tylko dlatego, że zakup rzeczy w konkretnym sklepie? Na pierwszy rzut oka można by nawet pomyśleć, że mówimy o innej fałszywej stronie, jakiegoś „oszustwa”, który jest obliczany od zarobków na niczego nie podejrzewających użytkowników, wabiąc ich danych, i tak dalej. Ale nic z tego nie można powiedzieć o zasobie, które opisujemy w tej chwili.

zakupy jazdy „Kopikot”

Kupić „Kopikot” (sprzężenie zwrotne, które będziemy publikować w tym artykule) jest bardzo prosta. Wszystko, co musisz zrobić – jest przejść przez prostą rejestracją jako użytkownik serwisu, podać swoje dane kontaktowe. Następnie można bezpośrednio przejść do ulubionych sklepów.

W szczególności, strona zawiera listę sklepów internetowych ze wskazaniem wysokości zwrotu, który zostanie wdrożony w przypadku zakupu. W związku z powyższym, jesteś dokonywania wyboru na danej witrynie, będziesz w stanie określić, ile dostaniesz, jeśli kupisz, na przykład, „tę kurtkę do 3000 rubli.” Można to zrobić jest po prostu liczenie.

Witryna „Kopikot” (opinie z którymi chętnie publikują swoich użytkowników) jest prosty stół do stóp procentowych, na których powrót kupił. Tak więc, jeśli chcesz wybierać między „shopom” i inne – będą mogli skupić się na tym, gdzie wyższy procent zwrotu. Zobacz, jak łatwe i wygodne w tym samym czasie!

Dlaczego jest to opłacalne?

W rzeczywistości, aby wyjaśnić, dlaczego okazje z programu Cash Back, nie jest konieczne – jest to tak oczywiste, że można dostać pieniądze na tym miejscu w danym sklepie. Okazuje się, że bez strony internetowej „Kopikot” (opinie klientów, o których piszemy się trochę dalej), że po prostu spędził, powiedzmy, 1000 rubli; natomiast z tej usługi można również powrócić jakieś 5-10 procent ilości zużytej, która będzie równa premii w postaci 50-100 rubli.

Można by pomyśleć, że jest to – małe rzeczy, które nawet nie muszą się martwić, i że będzie można nadal dokonywać zakupów w Internecie bez skomplikowanych systemów i rejestracji na stronach trzecich. Ale to jeszcze raz: „Kopikot” Zjednoczeni w katalogu swoich kilkudziesięciu sklepach internetowych. Wśród nich, nawiasem mówiąc, jest także największe centra handlowe internetowych takich jak eBay czy Aliexpress, gdzie można kupić ogromne ilości towarów po niskich cenach. Można przeprowadzić wszystkie swoje zakupy przez „Kopikot” (odpowiedzi wskazują, że wiele zrobić), a następnie, po, powiedzmy, jednego do dwóch miesięcy, wykazujące dobrą ilość usług. Co jest najbardziej interesujące – nie trzeba robić nic dla niego. Tylko przyjemne doświadczenie zakupy w internecie.

Ile powrócić?

Teraz, bardziej precyzyjne informacje o tym, jak dużo pieniędzy jest zwracane do serwisu „Kopikot”. Natychmiast należy zauważyć, że ceny są bardzo różne: wszystkie one zależą od sklepu i, oczywiście, o łącznej kolejności.

Weźmy na przykład najbardziej powszechne i popularne środki: lamoda.ru w wysokości równej 7,5% w AliExpress – 2% na Ebay – 1,5% wartości zamówienia. Oczywiście, te stopy – odsetek użytkownik transakcji.

Jak w przypadku innych form płatności – ustaloną kwotę, która jest odbierana przez kupującego, to – sklep Pudra (150 rubli), MyToys (270 rubli) i La Redoute (270 rubli). Oczywiście, jeśli nadmiar zapasów w tych sklepach, a następnie, aby uzyskać określoną ilość cashback, musisz wykonać pewne dodatkowe warunki (na przykład, aby dokonać zakupu powyżej określonej kwoty).

Jak wrócić?

Oznacza to, że kupujący otrzyma do „Kopikot.ru” (Odpowiedzi można łatwo potwierdzić), można uzyskać na różne sposoby. Jest to bardzo wygodne i atrakcyjne z punktu widzenia samych użytkowników, zgodzić. Zatem zgromadzone cashback (minimalna kwota do jego wycofania, nawiasem mówiąc, jest równa 250 rubli) może być wyjście do Webmoney, «Yandex” karty Visa i MasterCard, a także telefon komórkowy rachunek jako wkład.

Sposób, jak zostanie wypłacona cashback, oczywiście, użytkownik wybiera.

Ilość Warunki

Program refundacji wygląda atrakcyjnie, ale, oczywiście, w praktyce, aby uświadomić sobie, że nie jest tak łatwo. Magazyn będzie musiał potwierdzić, że wypłata użytkownik faktycznie miała miejsce, że osoba otrzymała rozkaz, a nie o pieniądze za wadliwy produkt z powrotem. W związku z tym warunki na miejscu (w sekcji wyjaśniono, jak korzystać z „Kopikot”) jasno wynika, że, po pierwsze, niektóre transakcje mogą odbywać się bez refundacji (te zakupy, które można znaleźć sklep niedokończone); Po drugie, okres czasu, w którym kwota ta zostanie zwrócona, może trwać do 30 dni. Użytkownik, który napotkał takiej sytuacji musi zrozumieć przebieg takich rzeczy.

Bonusy „Kopikot”

Aby zachęcić swoich klientów, „Kopikot” (sklep internetowy, w którym zakup został dokonany, nawiasem mówiąc, nie ma znaczenia) posiada system premii memoriału. To, oczywiście, czasowe akcji, które są organizowane okresowo. Jednakże mogą one, na przykład, aby uzyskać 200-300 rubli pozostawiając opinię o służbie, odwiedzając się nawzajem, i tak dalej. Do takich działań promujących zasób firma płaci.

opinie klientów

W rzeczywistości, jeśli analizujemy odpowiedzi złożone przez Rosjan „Kopikot” (Białoruś po prostu nie ujęte na liście krajów, w których usługa jest uruchomiona), można wyciągnąć następujące wnioski. Tak, cashback za zakupy modelu naprawdę działa. To pozwala zaoszczędzić fundusze, szczególnie jeśli osoba wykorzystywane do kupowania dużo. Ale to nie jest idealny, ponieważ ma kilka wad.

Po pierwsze, jest to długi proces zwrotu pieniędzy. Jak już wspomniano, potwierdzenie procesu zakupu mogą być skomplikowane i czasochłonne mało, więc trzeba zrozumieć, że niemożliwe jest, aby to zrobić szybko. Po drugie, biorąc pod uwagę pewne trudności techniczne, czasami trudno jest wiedzieć na pewno zamówienie do realizacji programu lub użytkownik, na przykład, zażądał zwrotu została przeprowadzona. Dlatego też, według opinii, klienci skarżą się, że nie wszystkie zakupy przynieść cashback.

W ogóle „Kopikot” – jest to świetny, innowacyjny serwis. Każdy może spróbować z nim pracować, ponieważ nie tracą nic! Ale się pewne dodatkowe odszkodowanie może być. Więc dlaczego nie?