191 Shares 8574 views

Jak rosną róże z sadzonek w domu: wskazówki kwiaciarnia

Rose – królową kwiatów. Ogrodnik, któremu udało się zdobyć jego ziemi lushly kwitnienia krzew, będą dumni, aby pokazać je do swoich przyjaciół i znajomych. Ale ten kwiat może być hodowane w domu.


Najczęstszym sposobem jak rosną róże – z sadzonek, które odbywają się od ziemi wzrosła. Ta metoda nadaje się do reprodukcji wspinania róża, floribunda, miniaturowe, polyanthas odmian hybrydowych. Półfabrykatu materiału odbywa się sadzenie jesienią jednoroczne semilignified lub zielonych pędów. Dlatego konieczne jest, aby wybrać tych, którzy są z boku i nie jest dobrze rozwinięty. Zasady jak do rosną róże z sadzonek, są dość proste. Nie nadaje się do tego celu są uważane młode pędy i tłuszczu trawy. Jeden ma do wyboru jednoroczne pędy, które zostały wykończone rośnie, grubość może wynosić od czterech do pięciu milimetrów. Lepiej zakorzenienia ich przyczyni się do wysokiej zawartości węglowodanów. Wybrane pędy powinny być w zarodku. Na łodydze wybranego przedziału z jednym lub dwoma międzywęźla odpowiednio, z dwóch lub trzech liści.

Dolną wartością progową musi być pod kątem czterdziestu pięciu stopni poniżej dolnej zarodku, a górna musi być prosta, nerki powyżej pięciu milimetrów. Aby zmniejszyć parowanie, zalecamy całkowicie odciąć prześcieradło. Przed jak rosną róże z sadzonek, należy je traktować. Korzystanie promotorów wzrostu. Są one w stanie nie tylko przyspieszają ukorzenienie roślin, ale także zwiększyć swoje korzenie. Do tego celu nadaje się wodny roztwór leku „Geteroauksin” (200 ml). Dolny koniec zdrewniałych sadzonek powinny być zanurzone w niej o dwie trzecie i pozostawić na 2 dni. Materiał do sadzenia Uzyskane zielone łodygi roślin jest obniżony w słabym roztworze samego leku (czterdziestu do czterdziestu pięciu miligramach na litr wody) i utrzymuje w niej 12-15 godzin.

Nie jest konieczne, aby przypuszczać, że rozwój jak rosną róże domowych – wystarczy kłopotliwe. Konieczne jest jedynie, aby wiedzieć, jakie kolory chcesz obchodzi. Po „kąpieli” w korneobrazovatelya sadzonek zaleca się umieścić w wilgotnym mchem lub torfem. Materiał sadzenia mogą być przechowywane w domu w plastikowej torbie w lodówce. Jest również opcja dopuszczalne – prikopat ich ziemi. Dom kwiaty mogą być sadzone w skrzynkach po powstaje kalus na łodygach. Sadzonki powinny być prawie całkowicie zagłębiony w ziemi i być w pozycji pochylonej. Potem należy obficie podlać i spryskane kilka razy dziennie. Tak, że wilgoć nie wyparuje, sadzonki muszą pokrywać top: polietylen, plastikowe butelki, szkło.

Doświadczony kwiaciarnia, wyjaśniając, jak uprawiać różę, zdecydowanie polecam, za wyjątkiem lądowania sadzonki w doniczce z piasku i gleby, to kolejny sposób, aby ich hodowli. Jest to dość proste. Wytnij sadzonki powinny być zanurzone w przegotowanej wody, regularnie ją zmienić. Sadzonki powinny być przechowywane w celu tworzenia korzeni, zdarza się, dwadzieścia lub trzydzieści dni. Następnie można je sadzić i trzymać na parapecie. Jeśli porównać opcje, jak rosną róże z sadzonek, to możemy stwierdzić, że najbardziej udane – lądowanie na ich ukorzenienia roślin w doniczkach z żyznej ziemi.