197 Shares 8760 views

Citroen C4 – przeglądy właścicieli

Poznaj nowy Citroen C4! Opinie o nim, z reguły dość pozytywne, choć nie dokładnie genialny. Dobre wrażenie sprawia bardzo mocny i oszczędny silnik, ogromnej przestrzeni kabiny i poprawę ogólnej jakości. Jednakże, istnieje kilka szczegółów, które nadal nie powodują zachwyt, i generalnie C4 nie jest tak genialny jak liderów klasowych.


Jako właścicieli, Citroen C4 – komfort i wyrafinowany samochód z doskonałą jakością jazdy i tłumienia hałasu, co czyni go idealnym do jazdy po autostradzie. Jednak niektóre komentarze sugerują, że jest on zbyt niski przedni zderzak, czasem jest to trochę przechyły nadwozia podczas pokonywania zakrętów, a także wykazuje pewne problemy z zamkami drzwi i siedzenia kierowcy podgrzewany w zimnych porach roku.

Warto zauważyć, że maksymalna prędkość tego samochodu – 200 km na godzinę. Podobnie jak większość pojazdów z silnikami wysokoprężnymi (jest to potwierdzone przez wielu opinii), Citroen C4 jest niezbyt szybko nagrzewa się rankiem na zimno, a jeśli po prostu siedzieć, słuchać radia i wyłączeniu silnika, samochód na kilka minut, przejdzie w tryb oszczędzania energii.

Nowe odpowiedzi Citroen C4, w porównaniu do swoich konkurentów, jest bardzo dobry. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do standardowej i opcjonalnego wyposażenia, które jest zwykle prerogatywą droższych samochodów (obecność fotele z funkcją masażu, na przykład). Tak więc, w kabinie jest nasycony miękkiego tworzywa sztucznego, różne urządzenia dodatkowe. Otrzymał także inteligentna ale trochę niezręczne tempomatu, który może przechowywać wiele prędkości w swojej pamięci. Wewnątrz C4 – funkcjonalny i nieszkodliwe, ale również nie jest zbyt inspirujące. Wewnętrzna przestrzeń jest większa niż można sobie wyobrazić, patrząc na to z boku, tylne siedzenia są przestronne i wygodne. Zewnętrznie, udaje mu stylowy wygląd i wrażenie, które sprawia, że wyróżnia się spośród innych pojazdów w swojej klasie.

Jego pozytywną cechą jest niezwykły system rządów, w którym obręcz kierownicy obraca się wokół stałej osi, na której montowane są wszystkie główne elementy sterujące. To sprawia, że łatwiej nie tylko przy użyciu elementów sterujących, ale oznacza to również, że poduszka powietrzna pozostaje w tej samej pozycji, a więc lepiej chroni w razie wypadku o Citroen C4.

Opinie właścicieli wskazują, że samochód wyposażony jest w sześciobiegową automatyczną skrzynią biegów, co jest dość trudne w obsłudze, poza tym jest zupełnie niewiarygodne. Jednakże, ten samochód jest bardzo ekonomiczny: 100 km przy użyciu tylko 6 litrów paliwa.

Również opinie Citroën C4 opisane jako dość stabilny samochód, który wydawał się ślizgać na drodze – nie ma wgnieceń lub nierówności nie są odczuwalne. Samochód ma doskonałą amortyzację i daje przyjemne uczucie, jakby siedział na wygodnym, spokojnym i ruchomego kanapie i się nie rusza na autostradzie.

Wielu właścicieli specjalnie przeznaczyć zwiększoną samochód bezpieczeństwa – ma niewidomego monitoringu spot, zakrętach światła i zakończenie ustawienia pamięci pięciu prędkości. dostępny również układ eTouch, z którego można wezwać pogotowie ratunkowe w razie wypadku. W istocie, ten samochód otrzymał pięć gwiazdek od Euro NCAP dla funkcji bezpieczeństwa.

Zalecany jako pojazd rodzinny typu. Więc jeśli szukasz czegoś Sportowy, Citroën C4, który w większości pozytywne opinie, prawdopodobnie nie będzie działać. Jeśli potrzebujesz niezawodnego samochodu, C4 – dobry wybór.

Tak więc, Citroen C4, pomimo faktu, że otrzymał szereg nowych zaawansowanych technologii, jest zwykły środek transportu, który jest bardzo dobry i działa niezawodnie.