304 Shares 4574 views

Kim są bojownicy LIH? Co oni robią?

Przestrzeń informacji o świecie i wytrząsa przez „wyczynów”, które pokazać ludziom bojowników LIH. Ich działania są tak okrutne i bezsensowne, że niemożliwe jest, aby pozostać obojętnym. Dlaczego oni to robią? Kim są bojownicy LIH? Skąd oni się do tego świata? Spójrzmy prawdzie w oczy.


Historia

Dla wielu bojowników LIH wyłonił „znikąd”. O jeden etap zaczęli mówić wszystkie media na świecie.

Działają one na terytorium Syrii i Iraku. Ale nie wystarczy ich rodników. Tylko eksperci zrozumieć ich subtelności i niuanse. Wierzący w Bliskiego Wschodu tradycyjnie podejmowane w górę ramiona. Bronią ich poglądy nie są demokratyczne wiece i siła. Bojownicy zaczęli sprawować w tych miejscach, w czasie wojny w Iraku. Stan upadł. Było to konieczne, aby chronić swoją rodzinę podstawową, a następnie dostać pieniądze. Za było „kolor rewolucja” w Syrii. Tam też ludzie mieszkają gorąco i religijne. Wiele zrobił broń przeciwko reżimowi Assada świeckiej. Ale te grupy były znaczące walka ideologiczna. Oni robią wymagań, po prostu powiedzieć, co im się nie podoba. Bojownicy Lih bardzo różne.

położenie geograficzne

Eksperci uważają, że te „bestie” po raz pierwszy pojawił się w Iraku. Potrzebowali broni. To właśnie w tym kraju sam był więcej niż wystarczająco. Bojownicy jego lub kupione, lub podjęte przez życie. Iracka armia regularna nie tylko opór, ale także po stronie bandytów. Potem przeniósł się do terytorium Syrii, poza kontrolą rządu. Świat stał się trząść z przerażenia, patrząc jak bojownicy LIH człowiek spalono żywcem w klatce, az drugiej ich akcji. Ci ludzie nie mają moralności w konwencjonalnym sensie. Zobowiązują się morderstwa w imię zabawy lub przyjemności. Niektóre z ich działaniami w ogóle trudno dostrzec zdrowym rozsądkiem. Szczególnie przerażające jest to, że ich „wyczyny” mają nagrać film. Rolki następnie wejść do sieci. Na przykład w tym roku na świecie było świadkami egzekucji bojowników obywateli Lih różnych stanach. Niektóre zapasy uczestniczyły (jako zabójców) małoletnie dzieci.

Kim są rebelianci?

Uważa, że „brutalny” dla pierwotnie powstała osób z upośledzeniem umysłowym. Byli gotowi do popełnienia morderstwa, podobało. Obok nich zaczął się przyłączyć mieszkańców. Znaleźli się w trudnej sytuacji. Wokół toczy się wojna, prawo jest dostępność broni i umiejętność jej użyć. Inni po prostu nie istnieją. Adres nie pomaga nikomu. Mamy do wyboru: albo po stronie morderców, albo umrzeć na rękach. Po pierwsze okazało się korzystne dla wielu. Ponadto bojownicy LIH dostać pieniądze za usługę. Jest to okazja, aby chronić swoje rodziny z głodu. Istnieje również rekrutacja cudzoziemców w sieci. Ale ta sprawa nie jest same gang. Taka praca jest analfabetów wojownicy po prostu nie może zrobić.

Pieniądze pochodzą?

Jest oczywiste, że znaczne zasoby są niezbędne do prowadzenia działań wojennych. Jak mówią eksperci, bojownicy je od bogatych Arabów mieszkających głównie w Arabii Saudyjskiej i Kataru. Tylko te treści – nie jest jedynym źródłem funduszy bojowników. Regularnie miast Roba. Według niektórych raportów, oni zaangażowani w haraczy, kradzież ludzi dla okupu. Ponadto, te zwierzęta (przepraszam za określenie) handel ludźmi. Zasadniczo one przechwytywać chrześcijan i obcokrajowców. Następnie żądać okupu. Jeśli nie dostać długiej ceremonii. Ofiary nie tylko umrzeć i stać się aktorami kolejny awesome filmu. Wiadomość o grabieży Mosulu, najbogatszym miastem Iraku, rozwiewają wiele mitów o czas tej formacji. W połowie, mają ekstrakcji można prowadzić wojnę przez długi czas. od czasu do czasu w całym stanie próbują radzić sobie z tymi bestiami. Jednak bojownicy bardzo mobilny. Są one trudne do zaangażowania w otwartej walce. Atakują siebie, gdzie nikt nie czeka. Rob, zabić i zniknąć. Antena bombardowanie nie powoduje zauważalnego im zaszkodzić, doprowadzi jedynie do nowych ofiar.

Eksperyment czyjeś?

Politycy spierają się o jaki rodzaj władzy jest takie, dlaczego i kto go potrzebuje. Strzelanie przez bojowników Lih kolejną ofiarą staje się tematem dyskusji na najwyższym poziomie. Są one wypowiedziane w Radzie Bezpieczeństwa ONZ, prezydent USA uważa je za poważne zagrożenie. Biorąc pod uwagę, że bojownicy broni dostarczyły dokładnie członkowskie i finansów w tym sojuszników tego kraju, wszystko to wydaje się dziwne, wielu ekspertów. Wysunął teorię, że Stany Zjednoczone i sami utrzymać tę siłę. Muszą to stworzyć chaos na Bliskim Wschodzie. Inni idą dalej. Wierzą część Lih planu przezwyciężenia członkowskich z globalnym kryzysem. Ameryka potrzebuje dużego wojny. Więc ona sprawia, że do najbardziej niestabilnych częściach świata. Ale Bliskiego Wschodu zawsze była „strefa zagrożenia”.