552 Shares 1868 views

Kosiarka elektryczna Bosch ARM 34: opis, charakterystyka i ocen

Pod marką Bosch na rynku sprzętu ogród reprezentował całą gamę funkcjonalnych i efektywnych modeli kosiarek. Tak więc, każda wersja obejmuje segment różnych właściwościach odpowiedniego poziomu. Istnieją również wersje dla małych obszarów oraz jednostek z wysokich obrotów, który poradzi sobie z dużymi obszarami trawników. Model Bosch ARM 34 jest umieszczony bardziej jako kosiarka o dużej wydajności, która byłaby na tyle mocy, aby dbać o obiektach publicznych. Jednak łatwość obsługi i zarządzania dostępność sprawia, że ta wersja nie mniej interesujący dla właścicieli zwykłych domów i ogrodów.


Ogólne informacje na temat kosiarki

Model wykonany przez ogół techniką zasad „Bosch”. Charakteryzuje się ona lekki, wytrzymałej konstrukcji, obecność bezpieczeństwa i szeroka funkcjonalność. Jak wspomniano producenta, w połączeniu z pojemnością projektowania silnika można łatwo zmierzyć się z powierzchni 400 m2. W tym przypadku, jednostka sterująca może być początkującym.

Urządzenie pozwala obsługiwać kierunek technologii z jednej strony – w lewo lub w prawo. Jest również dostępny, a przycisk zasilania znajdują, więc operator nie musi się schylać do jednostki głównej. Ponadto kosiarka elektryczna Bosch ARM 34 pozwala na dostosowanie uchwytu specjalnie do wzrostu użytkownika. W odniesieniu do mocy wypełnienia, jest reprezentowany przez silnik elektryczny. Należy zauważyć, że potencjał tej rośliny nie jest daleki od rekordu, ale to jest dość wysoki w tym segmencie.

parametry techniczne

Jak pokazuje praktyka, silnik nie zawsze decydują o jakości i wydajności maszyn ogrodowych. Niebagatelne znaczenie ma również możliwości konstrukcyjnych. Bosch ramienia 34 przedstawia przykład niemiecki Optymalny stosunek Kosiarka cech technicznych, które są w następujący sposób:

  • Moc silnika – 1,3 kW.
  • Szerokość pasków skos – 34 cm.
  • Maksymalna wysokość skos – 70 mm.
  • Minimalna wysokość cięcia – 20 mm.
  • Obszar zadanie – 400 m2.
  • Ilość obrotów wrzeciona – 3700.
  • Objętość zbierania trawy – 40 l.
  • Waga – 11 kg.

Warto zauważyć, że projektanci doszli do bardzo pragmatyczne realizacji zadania stworzenia kosiarka ze zrównoważonej wydajności. Szli tradycyjne pojęcie, co powoduje, że model nie otrzymał szereg przydatnych funkcji. Po pierwsze, urządzenie Bosch ramienia 34 nie ma możliwości niezależnej podróży – przebieg tylko wysiłek operatora. Drugi model nie posiada funkcję rozdrabniania, która dzisiaj jest obecna nawet w klasie budżetowej. Ale w zamian, użytkownicy są inne równie atrakcyjne dodatki.

cechy technologiczne

Prawdopodobnie twórcy starannie analizowane typowych problemów napotykanych w procesie serwisowania ich właścicieli trawników. Model Urządzenie posiada funkcje, które są specjalnie operacja użytkownik eliminuje nieprzyjemne chwile. Na początek warto zwrócić uwagę na specjalną konstrukcję z przewodnikiem, który pozwala na koszenie tuż poza murami i wzdłuż krawędzi innych obiektów. Ponadto, modyfikacja Bosch ramienia 34 pozwala na łatwe ustawienie parametrów, stożkowych, a w szczególności wysokość Agregat regulowanej specjalnego pióra. Oddzielnie, projektanci zadbali o symetrycznej konstrukcji uchwytów, które mogą być dodane po operacjach roboczych. Należy dodać, a system bezpieczeństwa. Urządzenie jest wyposażone w zabezpieczenie przed przeciążeniem elektrowni, więc operator nie musi się martwić o ryzyku przedwczesnej awarii silnika.

Pozytywne informacje zwrotne od modelu

cięcie jakość i zdolność do radzenia sobie nawet z trudnych chwastów i mrowisk – jest to jedna z głównych zalet tego modelu, na których właściciele zgadzają. zauważa również małą masę kosiarki, który pozwala wygodnie obsługiwać go w odległych i niedostępnych obszarów. Do transportu nie wymaga specjalnego sprzętu – za pomocą jednostki uchwyt może być przeniesiony w założonymi rękami. Ale to nie wszystkie zalety posiadane przez kosiarka elektryczna Bosch ARM 34. Gości doświadczeni ogrodnicy chałupników i podkreślają znaczenie żywotność takiego sprzętu. Szczególnie dotyczy to sprzętu, który jest używany w sposób regularny, chociaż sezonowe. W tym względzie, niemiecki model pokazuje, wytrzymałość i odporność na wysokie obciążenia, bez powodowania problemów z utrzymaniem.

negatywne opinie

Ergonomia jest jedną z kluczowych zasad, na których firma „Bosch” rozwija swoje produkty. Na przykładzie tego modelu jest widoczna tendencja projektantów i konstruktorów do maksymalizacji ułatwić pracę ogrodników, ale istnieją pewne luki. W szczególności istnieją roszczenia do kabla LAN, która jest dostarczana z kosiarki Bosch ARM 34. opinie mówią, że zawsze jest możliwość ich upadku pod kołami. I to pomimo obecności specjalnym uchwytem na kabel na ciele. Jednak problemy z kablami o dowolnej charakterystyce elektrycznej tego rodzaju. Czy te niuanse tylko w wersjach benzynowych i akumulatorowych, ale technika ta jest szkodliwa z punktu widzenia ochrony środowiska i charakteryzuje się dużymi wymiarami.

wniosek

Ze względu na niewielki rozmiar modelu posiada bardzo bogaty zestaw funkcji, które są obsługiwane przez silnik z wysokich obrotów. Te i inne cechy sprawiają, że urządzenie to optymalny serwis dla dużych prywatnych posiadłościach z trawników. To prawda, że koszt niemieckiego kosiarki jest zgodny z danym projektantów poziomów. Urządzenie Bosch ARM 34 w rosyjskim rynku jest szacowana na 10 tys. RUB. Nawet dla wydajnych i skutecznych modeli o tym samym segmencie dość dużej ilości. Oprócz nowych technologii, łatwości obsługi i jakości wyników jest koszenie przywiązanie może uzasadniać i trwałość sprzętu. Jeszcze znany producent odpowiedzialnego podejścia do rozwoju swoich produktów i praktyka jego działanie jest potwierdzone.