347 Shares 8334 views

Maseczki w domu

Każda dziewczyna, nawet kobiety i babcia codzienne zabiegi pielęgnacyjne na twarz i nawet nie wie o tym. Po porannym myciu elementarnej – nic więcej niż dbanie o skórę i urodę. Tylko nie rób tego wszystko w porządku, a wiele szkód młodości, a nie ją uratować. Zobaczmy, co robić i jak się oprzeć.

oczyszczenie

Czystki – to gdzie to wszystko zaczyna cery. Niestety, nasza skóra nie jest dostatecznie konwencjonalny mycie wodą, zwłaszcza jeśli chodzi o demakijażu. Oczywiście, gdy mówimy o kosmetyków kolorowych, a następnie usunąć go z powierzchni nie używać specjalnych środków czyszczących, ale mycie rano może być przekształcony w prawdziwe piękno rytuału. W tym celu wystarczy, aby kostki lodu z wywaru z ziół, takich jak użytecznych rzędu, rumianek, mięta, szałwia, lub ich ładunków. Procedura kostki lodu pocierając powróci elastyczność skóry, odcień, dostaniesz piękną zdrową cerę. Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy postępować według prostych zasad:

  • nie supercool skórę, masować jej na tyle, by kostki piękno tylko 4-5 minut w kilku podejściach;
  • Wycierania twarzy z linii masażu;
  • nie zapomnij o szyi i dekoltu, ponieważ te części ciała w pierwszym wieku emisyjnej.

tonujące

Toning – obowiązkową częścią pielęgnacji skóry. Jest to procedura przyczynia się do odświeżenia skóry lub osuszyć, jeśli jest ona tłusta i błyszcząca.

Za normalne i kombinacja skóry mogą korzystać toniki wykonane z napary z ziół i roślin, takich jak truskawki, aloes, płatki róży, i wiele innych. Suchość skóry tłustej może pomóc serię lub Calendula (nagietek). Toning zakłada wacik wycierania twarzy zanurzony w przygotowanym infuzji.

Odżywianie i nawadnianie

Odżywianie i nawodnienie, stosując maskę – kosmetyczne zabiegi na twarz, która powinna zrobić każda kobieta przynajmniej raz w tygodniu. Taka procedura pozwoli skórze utrzymać wilgoć więc potrzebuje i nasycić je witamin i składników odżywczych. Dziś jest bardzo popularny dom kosmetyka, więc jesteśmy gotowi podzielić się domowych receptur odżywcze i nawilżające maski.

  • Łyżka oliwy z oliwek wymieszać z żółtkiem jednego jajka i łyżeczką miodu. Maska jest stosowany przez 15-20 minut. Regularne stosowanie pomaga przywrócić metabolizm tłuszczów i przywrócić elastyczność skóry.
  • Wymieszać żółtka z gotowanymi ziemniakami, wbity na puree, dodać trochę mleka (można używać kremu) i nałożyć na twarz na 15 minut. Ta domowej roboty maska sprawi gładka skóra, bardzo miękki i pozbyć się niechcianych zaczerwienienia.

Profesjonalne kosmetyki do twarzy

Oczywiście, byłoby głupotą nie skorzystać z naszej oferty producentów profesjonalnych kosmetyków, tym bardziej, że wybór jest dziś bardzo wielkie, a każda kobieta może wybrać to, co jest dobre dla niej. Ale być przygotowany na to, że zabiegi na twarz, przy użyciu środków z magazynu będzie kosztować więcej niż ziół i wyciągów z spiżarni domowej.

Niestety, nie każdy jest w stanie to zrobić bez salonach kosmetycznych wizyta pomóc uporać się z najpoważniejszych problemów skórnych i oferują następujące procedury popularne dziś:

  • nawierzchni;
  • Czyszczenie lasera;
  • obierania;
  • Zbrojenie użyciu złote nici;
  • mezoterapia.

Wszystkie te i wiele innych procedur, które muszą być przeprowadzane wyłącznie przez profesjonalistów, będzie wymagać znacznych wydatków.