541 Shares 1878 views

Architektura – specjalność na skrzyżowaniu nauki i sztuki

Staje architekta jako profesjonalny – jest to trudny i drażliwy ścieżka. Unscripted wnioskodawca nie może po prostu wziąć i działają na tej specjalności, jak już w pierwszym etapie konieczne jest, aby znać podstawy rysunku i malarstwa. Weźmy bliżej przyjrzeć się tej profesji i jej perspektyw.

o architekturze

Architektura – specjalność, która wymaga pełnego zaangażowania ze strony studenta. Nie na darmo w architekturze studentów uczelni można wyróżnić przez kręgi pod oczami i zmęczony sennym spojrzeniem. Program nauczania mają bardzo bogata i składa się głównie z pracy praktycznej: projektów, rysunków, prac twórczych.

Zazwyczaj student musi uczyć się na pracy lotnego w programach takich jak Photoshop, ArchiCAD, Artlantis. Nie chcę straszyć uczniów, ale działając w tym kierunku, musimy być przygotowani do wykonywania dużej ilości miejsc pracy w krótkim okresie czasu, co oznacza – w nocy. Jeden czeka na pewno – nie będzie się nudzić.

Różnice w stosunku do inżyniera architekta

Specjalność „Architektura” oraz „budownictwo” – to dwie różne rzeczy, radykalnie odmienne. Architekci zazwyczaj rozwijają kreatywne rozwiązania, które składają się z dokumentacją projektu, wizualizacji projektów, makiety, oceniać obiekty. Dobry specjalista powinien wiedzieć, konstrukcje budowlane i materiały, aby móc właściwie dystrybucji obciążenia działające na budynek.

Obliczono również inżynierowie i ucieleśnieniem dokumentację roboczą architekta projektu.

O Architektury Krajobrazu

Ta nauka – sektor urbanistyka. Architekt krajobrazu współpracuje z otwartych przestrzeni miejskich: placów, promenad, ulic, dróg, parków, placów, itp To jest osiągnięcie wspomnianego obszaru powinny być oparte na tych specjalistów … Jednak, jak pokazuje doświadczenie, pojęcie „architektury krajobrazu” jest postrzegana w Rosji jako taka sama jak „krajobrazu”, choć ten ostatni – tylko niewielką część, narzędzie o nazwie specjalność.

Ten zawód jest dość popularny w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Europie. Wszystkie kraje rozwinięte długo włączony do programu zrównoważonego rozwoju obszarów miejskich: poprawa środowiska jest możliwe tylko poprzez doprowadzenie naturę w środowisku miejskim.

Architektura krajobrazu – specjalność, która jest w niektórych uniwersytetach w naszym kraju (w Petersburgu, Moskwie, Niżnym Nowogrodzie i inni.). Łączy inżynierii początek, botanikę i architekturę. Tendencja w kierunku rozwoju branży istnieje w Moskwie – nowe obiekty krajobrazowe są konstruowane, zrekonstruowane historyczne ogrody i parki, ekologiczny nabiera tempa. Ale w czasie kryzysu, niestety takie eksperci są zapomniane, to nie jest wymagane.

studenci praca-landshaftniki nie mniej niż ich koledzy studentów architektury. Plus fakt, że twórcze testy zwykle koncentrują się na tym nie zostanie przeprowadzona. Zasadniczo absolwentów pracuje w kierunku architektury – (specjalność), odbywają się w prywatnych krajobrazowy klientów biurowych projektowanie ogrodów.

Na twórczych prób

Jak wcześniej wspomniano, kandydaci muszą zdać test twórczego iść do college'u. Specjalność „Architektura” znajduje się na przecięciu kreatywności i inżynierii, dlatego po pojawieniu sprawdzić:

  • twórczy kierunek – zdolność do czerpania z natury. Zazwyczaj przyjeżdża farby głowę tynk Apolla;
  • znajomość kompozycji. Jest także rysunek figury geometryczne, rozmieszczone w kompozycji;
  • Technika Focus – rysunek. Zazwyczaj zgłaszający musi ręcznie rysunku każdy zespół elementów (widok z przodu, widok z góry, widok z boku) oraz zbudować w aksonometrii lub perspektywy.

Przygotuj się do takich badań może być możliwe, ale w praktyce wszystkie powyższe szacunki są kandydaci, którzy uczestniczyli w kursach przygotowawczych College.

Bachelor i Master

Nowoczesne studia na Uniwersytecie zostało przeniesione do nowego systemu: większość absolwentów są obecnie produkowane nie przez specjalistów i kawalerów. Tak zwany system tier wpływ na naukę i kierunek architektoniczny.

Bachelor przeszkolony na skróconej programu, 4 lat. Niestety, są one często uważane za „pół wykształconych” z wyższym wykształceniem. Mistrz pozwala także na uzyskanie stopnia naukowego początkową (zwykle 2 lata). Wszystko to odbywa się, aby zaoszczędzić czas, aby zwolnić większą liczbę „praktyczne”, ale wszyscy wiemy: jakość wymaga czasu, i zajęło mniej niż, tym niższy poziom wykształcenia studenta.

Architektura – specjalność związane z budową, sztuki, designu. Jest to dość prestiżowe, ale wymaga dużo wysiłku i umiejętności jako twórczy stronie i inżynierii. Większa konkurencja nie powinna obawiać tego architekta, ponieważ szczyt drabiny kariery tylko wspiąć specjalistów.