511 Shares 5132 views

Intymny tatuaż, co warto wiedzieć?

To nie jest jak inni wyrażają się w oryginale i zaskakujących ludzi – to staje się normą dla współczesnych ludzi. Jednym ze sposobów na wyrażanie własnej indywidualności – intymny tatuaż. Ktoś odnosi się do tego zjawiska z rozkoszy, podczas gdy inni, wręcz przeciwnie, są sceptyczni, jeśli nie wręcz wrogie. Czy nie ozdobić swoje ciało w ten sposób? I jak sprawić, by większość z nich bezpiecznie?

Przede wszystkim należy określić cel, dla którego są one wykonane. Co do zasady, intymny tatuaż stosowane do ciała w celu wykazania jego odmienność od innych. Ale niektórzy ludzie inwestują w tatuażu ukryte znaczenia znany tylko do nich. Ponadto, jest to szczególna i bardzo soczyste. I, oczywiście, profesjonalnie wykonany tatuaż erotyczne tylko bardzo piękne.

Należą tatuaż wydrukowany na klatce piersiowej, ud, pośladków, brzucha i genitaliów. Oznacza to, że w tych miejscach, które dla innych ludzi, z definicji, nie pokazanych. Należy jednak zauważyć, że to właśnie w tych obszarach skóry jest najbardziej delikatna, dlatego proces tworzenia tatuaż, najprawdopodobniej nie będą najbardziej przyjemne doświadczenie. To prawda, że nie można nazwać nie do zniesienia.

Głównym powodem, który powoduje, że ludzie nie chcą stworzyć takiego arcydzieła jak intymny tatuaż – że pozostaną one na ciele na zawsze. I to, co wygląda dobrze na dziewczynki dwadzieścia lat, do czcigodnego babcia będzie wyglądała delikatnie mówiąc, niewłaściwe i nie jest estetycznie (ze względu na zmiany skórne związane z wiekiem mają dokąd pójść). Tak, istnieją procedury laserowe usuwanie tatuażu. Ale nie jest to również najbardziej przyjemna rzecz na świecie! A fakt, że tatuaż jest całkowicie usunięty, a ciało nie pozostaną ślady, to nikt nie może zagwarantować. Więc przed dokonaniem tatuaż, ale wciąż w kameralnym miejscu, należy nadal uważnie ważyć! I, być może, aby zrezygnować z tatuaż w zwykłym znaczeniu tego słowa.

Są doskonałą alternatywą – tymczasowe tatuaże intymne. Zazwyczaj są one stosowane z henny, po pewnym czasie, po prostu zmyte. Spojrzenie takie ozdoby prawie takie same jak prawdziwy tatuaż. Szczególnie uzasadnione taką decyzję, jeśli planujesz na tatuażu genitalia. Po tym wszystkim, aby stworzyć tę „sztukę” nie muszą znosić trudne i czasami bolesne manipulacji. A ryzyko łapania tam żadnej infekcji.

Jeśli po wielu myśli jeszcze rozstrzygnięta na korzyść stosowania tradycyjnego tatuażu, przez wybór kapitana należy podchodzić ze szczególną odpowiedzialnością. I wybrać salon tylko dlatego, że usługa jest tania, nie jest możliwe w każdym przypadku. Znacznie bardziej poprawne badanie portfela magistra, zapytać o obecności swoich certyfikatów, a najlepiej edukacji medycznej.

Jak na zdjęciu, należy najpierw zwrócić się do pana, aby narysować szkic na skórze. I zobaczyć, jak to wygląda z zewnątrz. Za to, co jest lubiany na zdjęciu, nie mogą na siebie powoduje żadnych emocji.

Przestrzeganie tych prostych zaleceń zapewni optymalne rezultaty, które następnie nie spowoduje negatywnych emocji.