600 Shares 2224 views

Odmiany odmiany truskawek i szczególnych wymagań

Wielu z nas lubi prawdziwe śnieżna zima: mróz, wzory na oknach i ciepłych rękawicach. Trudno jest dać przyjemność wygrzać się w przytulnym kocem podczas gdy za oknem szaleje śniegu i zamieci. Wszystko to jest wielki i wspaniały, ale zimą jeden dzień i jest w pełni wycofujące podczas ciepłej pory – wiosennym.

Wiosną możemy pieścić się z kwiatów, świeżych owoców i jagód. Bardziej niż jakakolwiek inna, być może każdy z nas uwielbia truskawki i truskawki. A jeśli truskawki możemy znaleźć w każdym rynku miasta, będzie musiał walczyć o truskawek. Jednak istnieją pewne tajne znane, prawdopodobnie nie dla każdego. Pomyśl truskawki i truskawki – dwie różne rośliny? Na pewno nie! To samo jagoda, nazywany po prostu inaczej.

truskawki ogrodowe mogą być uprawiane na miejscu, tak, że każdy rok rozpieszczać siebie i swoich bliskich z pyszne jagody, a także ciasta, torty i ciasta prawdziwe. Konieczne jest, aby podjąć wysiłek i czujesz urok procesu lądowania, zalotów, a na końcu zbioru. Najlepsze odmiany truskawek – na swojej stronie!

Odmiany truskawki wymagające szczególnych wymagań, ale to tylko jeść słodkie jagody ładniejszy porozumiewawcze jakości opieki i prawidłowego odżywiania roślin.

Obecnie istnieją nowoczesne wymagania dotyczące odmian truskawek, w liście, który obejmuje takie: kwiatostany roślin powinny być małe i Many, wznoszący się nad arkuszami; owoce dojrzewają jednocześnie mają ten sam kształt i rozmiar; łatwo spadając łodygi; skórki owoców – jasnoczerwony o wystarczającej gęstości i małe niełupek; soczysty miąższ o przyjemnym smaku i koloru; słodki i kwaśny smak jagód.

Oczywiście nawet najlepsze odmiany truskawek mają swoje wady, które muszą być uzgadniane od czasu do czasu. Na przykład, wiele odmian truskawek są niestabilne na szkodniki. Jagody nie zawsze jest jednolicie kolorowe i ciała często nie jest taka sama na wszystkich odmian jagody. Niesymetryczne owoce nie zawsze mają pełny smak i doskonałą powierzchnię – to wszystko w jakiś sposób wpływa na jakość produktu.

Najlepsze odmiany truskawek ogrodzie – niezliczone. Każdego roku, hodowcy wszystkich krajów czerpią coraz więcej gatunków do każdego miłośnika słodkich czerwonych jagód mógł wybrać ulubiona odmiana do sadzenia.

Wśród najlepszych odmian jest kilka „Dukat” oraz „Trinity” (słodkie odmiany), „Obcy” (rodzaj bardzo wczesne dojrzewanie) i „Borovitskaya” (rodzaj bardzo późno dojrzewające).

Oprócz wyśmienitych odmian truskawek deserowych, istnieją także dekoracyjne. Na przykład, "Pink Panda" lub "Baron Solemaher".

Istnieją odmiany truskawek, odporne na mrozy zimą. Są one dość rzadkie, ale bardzo praktyczne, „Kopciuszek”, „Sudarushka” czy „Hero”.

Jeśli już zdecydowaliśmy się na sadzenie truskawek, należy pamiętać, że roślina ta jest ciągle w potrzebie zmiany miejscu, czyli w rotacji. W rok lub dwa, a pilna potrzeba, aby zmienić lokalizację łóżek truskawki.

Tylko potepleeet gleby – może bezpiecznie podjąć lądowanie. Oczyścić ziemię z gałązek i starych liści, twarde, działają nożyce. Nie zapomnij dokładnie proryhlit ziemi.

Należy zwrócić szczególną uwagę na fakt, że po wiązana jagody, truskawki już nie potrzebują opieki i leczenia ma się zbierać swoje żniwo.

Truskawki – jagoda, która jest nie tylko smaczne, ale również bardzo dobre dla zdrowia! Jego różne odmiany – prawdziwa skarbnica witamin niezbędnych na wiosnę dla każdego. Uprawa truskawek na swojej własnej stronie, podać sobie prawdziwą ucztę nie tylko wiosną, ale również przez cały rok (mrożone jagody truskawki będą bardzo przydatne w jesieni, gdy zejście zimny wiatr i zimno).