857 Shares 6600 views

Gadżety dla współczesnej kobiety: 8 prezenty dla 8 marca

Kwiaty, perfumy, biżuteria – standardowy lista prezentów do Międzynarodowego Dnia Kobiet. Jednak współczesne kobiety doceniają nie tylko klasykę. urządzeń high-tech są w stanie zadowolić wymagających pani i dzisiaj Oferujemy osiem pięknych i użytecznych gadżetów – każdy z nich może być idealnym prezentem na święta.

Smartphone – prawie korzystna, zwłaszcza jeśli mówimy o nowym produkcie. Na przykład, 5-calowy ZTE Blade S7 trafił do sprzedaży w ostatnim czasie. Wewnątrz jego potężną ośmiu procesor, dwa (!) 13-megapikselowy aparat fotograficzny, dwa sloty na karty SIM modułu 4G. Należy również wspomnieć, podwójny system ochrony danych biometrycznych: smartfon uczy swojego właściciela przez odcisk palca i za pomocą sieci kapilarnej skanowania oczy. I, oczywiście, projektować! Stylowa opływowy korpus wykonany ze szkła i aluminium, oczywiście, jak kobieta ze smakiem.

Cena: 24 990 rubli

Poważne kobieta biznesu, który spędza dużo czasu na komputerze, monitor docenią EizoFlexScan EV2730Q. Jego główną cechą – rozdzielczość „kwadrat” pikseli 1920h1920. Zwiększona przestrzeń pionowa przydatna do pracy, ponieważ ekran może pomieścić więcej informacji: jest to możliwe, aby zmniejszyć liczbę pasków przewijania poziomego lub wygodne zorganizować wykresów. Monitorujemy żywo żywe kolory i szerokie kąty widzenia, a nawet zmniejszyć intensywność szkodliwym światłem niebieskim, a praktycznie nie ma migotania: go

Oznacza to, że oczy nie męczą się nawet po dłuższym okresie użytkowania. Dodajmy do tego ścisłego i zwięzły projektu – EizoFlexScan EV2730Q pasuje do każdego biura!

Cena: od 110 000 rubli

10-calowy tablet ARCHOS 101 Helium 4G – jest wszechstronnym narzędziem zarówno do pracy jak i wypoczynku. Ma potężny procesor quad-core, który „ciągnie” każdy wniosek, dwie kamery do wideokonferencji i komunikacji, wsparcia szybkiego Internetu i 4G 16 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia. Specjalna technologia FusionStorage połączyć dysk i kartę pamięci do jednego zestawu danych: tyle łatwiejsze przechowywanie i dostęp do plików. Śnieżnobiałe obudowa tabletu zmieni ten model w stylowej kobiecej akcesorium.

Cena: 12 000 rubli

Miniaturowa mysz Genius Micro Traveler 9000R jest przydatna dla młodych kobiet, które często są w podróży służbowej, i długie godziny pracy poza biurem. Jest o wiele mniejszy niż większość rówieśników, a tak naprawdę jest łatwe do przeprowadzenia. Mysz jest idealny dla kobiety strony, zapewniają wygodny uchwyt gumowane wstawki po bokach i spektakularny design i szereg jasnych kolorach uczynią ten prezent jeszcze bardziej przyjemna. Genius Micro Traveler 9000R działa bezprzewodowo: aby go podłączyć, wystarczy zainstalować odbiornik w laptopie USB-portu. Sam odbiornik jest tak mały, że nie zakłóca obsługi. Telefony dziewczęta na pewno docenią to!

Cena: 1200 rubli

W przemyśle samochodowym ta pani musi być stylowy hybrydowy NEOLINE X-COP 9700, który pełni również funkcję detektora radarowego i nagrywarki. On będzie ubezpieczyć swoją kochankę z mandatów, aw razie wypadku lub sporu na drodze pomoże udowodnić jego niewinność. Urządzenie jest doskonała optyka, który nagrywa wysokiej jakości wideo i rejestruje to, co się dzieje na wielu szlakach. Użyj hybryd jest bardzo wygodny dzięki menu dotykowym przemyślany, design i ergonomia NEOLINE X-COP 9700 została oceniona najbardziej wymagających Eksperci: w 2015 hybrydowy wygrał Red Dot Award prestiżowej nagrody.

Cena: 18 990 rubli

WD MyCloud Mirror – kolejny przydatny gadżet dla kobiet biznesu. To jest prywatny „chmura” z dwóch dysków twardych, która pozwala na przechowywanie wszystkich ważnych plików w domu lub w biurze i dostęp do nich z dowolnego komputera (PC / Mac) lub urządzenia mobilnego za pośrednictwem Internetu. Biznes kobieta doceni taki prezent, ponieważ informacje poufne i plików osobistych nie chcesz zaufać usług publicznych. Dla bezpieczeństwa danych w WD MyCloud lustro nie można się martwić, są niezawodne dyski WD Red. Ponadto, mogą one być używane w trybie pełnej kopii lustrzanych, a następnie wszystkie pliki będą kopiowane i na pewno nie będzie zmarnowany. A napęd jest bardzo łatwy w użyciu, a także wygląda dobrze.

Cena: od 25 000 rubli dla 4 TB

Jeśli kobieta biznesu powinny przenosić pliki pracować z wami, i dostęp do Internetu nie zawsze jest dostępny, można dać jej kieszonkowy dysk Toshiba Canvio Alu. Ten niezawodny i szybki dysk zewnętrzny będzie zawierać nie tylko ważne dokumenty, ale także swoje ulubione filmy, zdjęcia i muzyka – doskonałe rozwiązanie dla częstych lotów i podróży. Jak każdy „female” gadżet, Toshiba Canvio Alu wygląda bezbłędne dzięki światłu, ale wytrzymałej aluminiowej obudowie. Wybór ścisłym czarnym, eleganckim srebrnym, jasnym kolorze czerwonym, niebieskim lub blado złote opcji kolorów.

Cena: 5200 rubli za 1 TB

Wiele współczesnych kobiet pragną prowadzić zdrowy tryb życia, a inteligentne gadżety mogą im w tym pomóc. Fitness Tracker Xiaomi Mi Kompania «na żywo» na ręku jego właściciela, i monitoruje jego aktywność w ciągu dnia, na przykład, zlicza liczbę kroków czy czas spędzony na bieżni. Wie też, jak śledzić fazy snu i zawiera budzik w czasie, gdy przebudzenie będzie najbardziej miękki. Xiaomi Mi Kompania zawsze w kontakcie ze smartfonu: tracker jest sterowany przez specjalną aplikację, gadżet sama wibracja informuje o przychodzących połączeń telefonicznych i wiadomości. Idealny prezent!

Cena: 2000 rubli