899 Shares 1248 views

Beacon Samochodowy GSM: popularne oznaczenie modelu

Latarnia Samodzielny GSM jest obecnie trend w modzie w obronie przed kradzieżą samochodu. Na rynku istnieje duża różnorodność tych urządzeń. Niewielka cena determinuje sukces z kierowców. Ale w miarę tego zabezpieczenia, aby były skuteczne?

Główną funkcją

Latarnie są to urządzenia, które odnoszą się do systemów wyszukiwawczych i bezpieczeństwa. Ich głównym zadaniem jest poszukiwanie pojazdu za pomocą współrzędnych GPS. W ostatnich latach urządzenia zostały znacznie zmodernizowane, co z pewnością korzystne dla konsumentów. Dziś oferuje duży wybór takich urządzeń. Oni stworzyli nowe możliwości, ale ceny pozostały na tym samym poziomie.

funkcje

Samochodowy GSM / GPS nawigacyjny posiada szereg cech wyróżniających:

 • Jest on w stanie działać w trybie ciągłym lub w innym przykładzie wykonania, zakładki, wybranego przez użytkownika.
 • Niektóre modele są wyposażone w czujnik ruchu. Niektóre zaprzeczył.
 • W niektórych urządzeniach jest przycisk SOS, w innych nie.
 • Na niektóre latarnie umieszczono mikrofon, az drugiej strony nie jest.
 • Nie może być połączenie zdolności samochodu do zasilania.
 • Jest tryb monitorowania w czasie rzeczywistym.
 • Istnieją dodatkowe funkcje w minimalnej lub maksymalnej kwoty.
 • Obudowa może być zamknięte albo nie zamknięte podstawy.
 • To może być możliwe, aby wymienić baterię, to nie może być.
 • Aplikacje mogą być obecne na „Android”.
 • można przewidzieć, lub może nie posiadasz serwis internetowy, przez który można zobaczyć położenie miejsca.
 • Monitoring Server mogą być również udostępniane lub niedostępne.

Jak wybrać

Aby wybrać odpowiedni sygnał nawigacyjny samochodu GSM / GPS, trzeba w pełni decydować o celach, które chcą uciec od urządzenia. Zadać sobie pytania o to, czy pojazd jest urządzenie zabezpieczające przed kradzieżą, czy też nie, niż jest dostarczenie Beacon, czy ciągłe monitorowanie lub wystarczające do zaspokojenia zadania bezpieczeństwa niezbędne do generowania komunikatów w przypadku alarmu.

Sygnał nawigacyjny może być stosowane jako samodzielne urządzenia. Choć cały czas będzie on „uśpienia” i włączone tylko wtedy, gdy zespół ma się spodziewać. W tej formie, pobór mocy będzie minimalny, a urządzenie będzie działać maksymalny możliwy okres czasu.

Innym sposobem jest przewidziane latarni z funkcjami bezpieczeństwa. Następnie sygnał jest podawany w postaci komunikatu alarmowego, jeśli jest kradzież. W tym przypadku, podobnie do poprzedniego trybu. Samochodowy GSM Beacon z czujnika ruchu zdolnego do tworzenia wiadomości, jeśli to konieczne.

Urządzenie może funkcjonować jako alarm. Następnie jest on podłączony do źródła stałego zasilania. W tym przypadku, oczywiście, cierpią skradania latarnię. Jednak niewątpliwą zaletą jest to, że nie jest konieczne, aby przestrzegać diety.

Jeśli instalacja jest wymagana jako systemu monitorowania, urządzenie będzie działać w czasie rzeczywistym. W tym przypadku, należy zawsze zachować kontrolę nad pojazdem. A jeśli tam jest czujnik Beacon GSM z dźwiękiem, właściciel samochodu zawsze będzie powiadomiony o tym, co dzieje się w jego samochodzie.

Najpoważniejszym tryb dla urządzenia – jest monitorowanie alarmów. Urządzenie będzie pracować w sposób ciągły w czasie rzeczywistym i używane jako ostrzeżenie, jeśli to konieczne.

Tak więc, jeśli zajdzie taka potrzeba, a tylko jeden główny funkcję, a następnie kupić najbardziej low-end, ale tak samo skuteczny montaż. Potem wystarczy wybrać algorytm, według którego generowany jest komunikat alarmowy. Aby mieć pewność, że alarm nie jest fałszywy, samochód jest zaznaczone. Również tryb może być programowany przy latarni będzie „wychodzić snu” na początku ruchu lub otwarcie kaptur, innych obszarach, i tak dalej.

Inne przeznaczenie

Oprócz głównego celu, latarnia może być używany do innych celów. Na przykład, jest ona przeprowadzana za pośrednictwem kontroli obciążenia podczas ruchu. Jest on używany do śledzenia ludzi (głównie dzieci i osób w podeszłym wieku). Następnie zakupione urządzenie wyposażone w przycisk antynapadowy. Urządzenie czasami stosowane do zwierząt kontrolnych.

Nie jest to łatwa instalacja

Jak zainstalować tracker GSM (latarnia morska) w taki sposób, że jest niewidzialny? Bez demontażu wnętrza, niestety, aby uświadomić sobie, to będzie bardzo trudne. I musi to zrobić, w przeciwnym razie urządzenie będzie łatwo obliczyć porywaczy. Inna trudność polega na tym, że w dobrej i bezpiecznej lokalizacji latarni nie może odbierać sygnały z satelitów prawidłowo. Więc trzeba znaleźć miejsce, gdzie miał dostęp do otwartej przestrzeni, w przeciwnym razie straci swoją przydatność i zgłosi sygnał z niedokładnych współrzędnych.

Często kierowcy są „ukryte” samochód GSM Beacon w takich miejscach, które wszyscy kierowcy są znane od dawna i od razu są one wykrywane. I spróbować znaleźć urządzenie, będą one konieczne, gdyż takie instalacje są bardzo łatwo dostępne i popularne. Aby wyszukać Beacon GSM została bezpiecznie ukryta, konieczne jest podejście to pytanie jest bardzo pomysłowe i oryginalne. Jeśli umiejętności do demontażu i montażu części wewnętrznych nie, zaleca się skierować do ekspertów. Prace muszą być wykonane albo wkradł się nawet najmniejszej wątpliwości, że salon raz zrozumiałym. Wtedy nie będzie podejrzenie, że samochód ma latarnię samochód GSM.

Sprawdzanie pracy

Pomimo faktu, że technologia globalnego pozycjonowania aktywnie rozwijać różne modele można określić współrzędne z różnym stopniem dokładności. Każdy producent ma swoje własne algorytmy przetwarzania danych. Celem jest zmniejszenie energochłonności urządzeń. Gdy święte miejsce zostanie znaleziony, konieczne jest, aby sprawdzić, w jaki sposób urządzenie łapie sygnał.

Skuteczność i ładowania

Jest oczywiste, że praca w trybie aktywnym, szybko siadają baterie. Kiedy problem został rozwiązany z układania w określonym miejscu, konieczne jest, aby zmienić elementy nowej władzy. Pożądane jest również, aby wymienić baterie przed rozpoczęciem sezonu zimowego, jak w zimnym baterii zmniejsza pojemność.

specjaliści instalacyjne

Niewątpliwie ustawiania specjalistów nawigacyjnych Samochodowy GSM, sterowniki będzie pozbyć się wielu zmartwień naraz. Instalatorzy znane miejsca, które nie znają porywaczy. Aby mogli bezpiecznie ukryć kartę i jednocześnie udostępnić dobry sygnał z satelity. oni również wykonywać pracę tak, że nie jest widoczny Trwająca demontaż i montaż elementów.

Często te eksperci nie informują właściciele to miejsce, gdzie mają ukryte urządzenie samochodowe. Odbywa się to w celu uniknięcia wycieku informacji. Ale w tym przypadku istnieje niebezpieczeństwo, że latarnia jest ukryty w nieefektywnego miejscu. Więc trzeba mieć dobry poszukiwania doświadczonego profesjonalisty, który świadczy takie usługi. W przeciwnym razie wynik będzie podobny do loterii na „szczęście – nieszczęście”.

urządzenia Popularność

Jest oczywiste, że takie instalacje są szeroko rozpowszechnione ze względu na jego dostępność. Można je kupić tanio i mają możliwość nawiązania siebie. Informacje zwrotne od klientów jest szczególnie nawigacyjnego zainteresowanie GSM Starline. Niezależni eksperci przeprowadzili eksperymenty z wykorzystaniem różnych modeli urządzenia. To ciekawe, że Beacon GSM Starline pokazał lepszą czułość odbiornika GPS ze wszystkich testowanych roślin.

Ale niektórzy lokalni rzemieślnicy nie chcą wydać jeszcze trochę pieniędzy na urządzenie i próbować tworzyć takie konstrukcje. Może ktoś i zakończy się niepowodzeniem. Ale najprawdopodobniej będą one służyć wyłącznie do samozadowolenia niż realna pomoc w przypadku kradzieży. Niska cena latarni GSM, których opinie są bardzo pozytywne, przyczynia się do tego, że urządzenia te zostaną wkrótce potajemnie zainstalowana w wielu samochodach. I jak będą one skuteczne – czas pokaże. W każdym przypadku trzeba podjąć wszelkie możliwe środki ostrożności, aby chronić swoje mienie przed uszkodzeniem.