532 Shares 9161 views

Eleganckie suknie ślubne „Pronovias” – wybór eleganckiej panny młodej

Suknie ślubne „Pronovias” – jest to prawdziwy luksus w świecie sukien ślubnych. Każdy przypadek jest wyjątkowy i ma swój własny charakter. Jest to unikalny sojusz z trendami mody, elegancja, powściągliwości. Klasyczny, która wykracza poza czas.


historia marki

Jego dom działalność ślub „Pronovias” rozpoczęła się w Barcelonie w 1922 roku ze sprzedaży elitarnej, koronki, hafty i jedwabiu. Wszystko zaczęło się od małego sklepu o nazwie „El suis”. Rodzinna firma Pronovias Fashion Group w trakcie swojego rozwoju stał się jednym z największych hiszpańskich domów w modzie ślubnej.

W 1964 roku, hiszpańskie suknie ślubne pojawiły się na wystawie w Barcelonie i stworzył furorę. Impreza po raz pierwszy zaprezentowano kolekcję sukien ślubnych (wyroby gotowe) „ready-to-wear”. Suknie ślubne „Pronovias” różni prostotę i elegancję. Ciekawostką był niemal kompletny brak stylu i czyste linie. Z tym wszystkim narzeczonej w nich wyglądać wyrafinowany i elegancki.

Po 4 latach nie jest przełomem w świecie produktów ślubnych: otworzył pierwszy salonów sukien ślubnych wykończone w Hiszpanii. Do tego momentu tylko szyła suknie ślubne na zamówienie.

firma przyniosła światową sławę partnerstwa z uznanymi projektantami:

• Elie Saab.

• Miguel Palacio.

• Lydia Delgano.

W 2014 roku, pięćdziesiąt lat od marki fundamencie, zauważono, z fantastycznym skalę. Wystawa „Historie 50 Love”. Przedstawiła 50 sztuk suknie ślubne są zazwyczaj właściciele znany. O tym, kto jest właścicielem strój, powiedział płyta zainstalowane blisko niego.

Suknie ślubne „Pronovias” wykonane są z wysokiej jakości materiałów:

  • tafty;
  • Organza;
  • guipure.

Częste tandem – delikatne i wyrafinowane koronki i tiulu mocno hiszpański.

ślub projektantów Pronovias 'w domu, pracy w kilku kierunkach i niech kolekcji:

  • Moda – Sukienka w stylu minimalistycznym. Stroje można prześledzić surowe linie proste.
  • Suknie balowe – klasyka dla narzeczonych, którzy chcą wyglądać elegancko.
  • Glamour – dla pań, które podążają za trendami mody i marzenia o luksusowym stroju.
  • Costura – model sukienki unikalny autora.
  • Dreams – miękkie i romantyczne suknie ślubne dla narzeczonych sennych.

Pronovias (suknia ślubna): cena magiczne stroje

Luksusowe suknie ślubne hiszpańskiej marki stworzone przez utalentowanych projektantów znanych. Produkty tego poziomu nie mogą być tanie. Niemniej jednak, wśród nich można znaleźć modele skierowane do nabywcy o średnim dochodzie. Minimalny koszt sukni ślubnej z marką – 1000 euro.

Celebrity wybrany "Pronovias"

Suknie ślubne „Pronovias” obecnie sprzedawane w 75 krajach na całym świecie. Suknie ślubne z hiszpańskiej marki coraz częściej wybierają sławy. W dniu ślubu w piłce ręcznej Egor Evdokimov i mistrz świata w siatkówce Lesi Machno na narzeczona miała suknię ślubną z „Pronovias”. Gorset sukienka z bujną dole podkreślił wdzięku sportowców rysunku. Wśród lokalnych osobistości w sukni z hiszpańskiej marki poślubić gwiazdę ekranu , Anna Nevskaya, piosenkarka Maria Sobko, Anna Snatkina.