125 Shares 8754 views

Jak poznać rozmiar biustu? Jak wybrać bieliznę?

Ustalenie rozmiaru biustu – nie jest łatwym zadaniem, zwłaszcza dla dziewcząt, dzięki czemu po raz pierwszy, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę, że ponad połowa dorosłych kobiet robią to źle. Parametry tradycyjnych, poprzez które jest zdefiniowane, nie zawsze odzwierciedlają rzeczywistość, a kształt kobiecych piersi jest tak różnorodna, że może zaistnieć potrzeba bielizny nie jest całkiem odpowiedni rozmiar, co odpowiada według pomiarów. Więc skąd wiesz, rozmiar biustu, aby kupić rzeczy były idealne?


Istnieje tabela rozmiar biustu, które zawarte są parametry takie jak pod obwód piersi i obwodu w najwyższym punkcie piersi. W zasadzie, jeśli są dostępne te dane, a wiesz, jak znaleźć rozmiar biustu przez elementarnych obliczeń, to tabela jest opcjonalne. Przed jak zmierzyć rozmiar biustu jest konieczne odebranie ponieważ procedura ta wymaga maksymalnej dokładności. Na podstawie danych z tabeli oparte są wszystkie rozmiary biust, nie tylko znane nam system z kombinacji liter i cyfr. Niemniej jednak ze względu na swoją prostotę i przejrzystość zasługują na najbardziej popularne na świecie, tzw międzynarodowy.

Więc skąd wiesz, rozmiar biustu, znając obwód pod biustem i obwód w klatce piersiowej? Konieczne jest, aby obliczyć różnicę między tymi wartościami, jeśli jest to 10-12 cm, co odpowiada wielkości zerowej lub AA zgodnie z klasyfikacją międzynarodową. Różnica 12-13 cm – stanowi, lub "edinichka" 13-15 – B, 15-17 – C, i tak dalej. To właśnie na tej zasadzie i zbudowany popiersie tabelami międzynarodowymi rozmiary sistemy.Tak Znaleźliśmy szacunkowej wielkości kubka, lub alfa składnik wymiarach międzynarodowych. Liczby odpowiadają również do niego pod obwód piersi. Tak więc okazuje się, że jeśli masz chwyt pod piersi wynosił 68 cm, a obwód klatki piersiowej – 84, swój rozmiar biustu – 70 ° C, a biustonosze są opatrzone etykietą, czego potrzeba, aby spróbować odebrać idealnym rozwiązaniem.

Niemniej jednak, system ten jest określenie jego rozmiar jest bardzo przybliżone i nadaje się, z wyjątkiem przypadku idealnym. W praktyce często okazuje się, że pranie obliczone lub znalezionych przez rozmiar tabeli nie jest na zawsze. Po pierwsze, może to być spowodowane anatomicznych cech: bardzo rzadko zdarza się, że skrzynia jest całkowicie symetryczny, a jego lokalizacja może być różna, od szeroko rozmieszczone bardzo blisko ustawionych piersi, a więc skupić się na danych teoretycznych nadal nie warto , Ponadto, wiele zależy od modelu biustonosza: może się zdarzyć tak, że nawet w jednym i tym samym producentem tych samych żeńskich modeli zmieścić w różnych rozmiarach. Oczywiście, w ramach obwodu piersi pozostaje taka sama, ale odpowiedni rozmiar miseczki mogą się różnić.

Jak poznać rozmiar biustu, rozumieć i jak wybrać idealny biustonosz? To wymaga maksymalnej odpowiedzialności w wyniku tej procedury jest dość oczywiste dla innych, nawet jeśli sam biustonosz nie jest widoczny – od tego, jak wygląda piersi, pod wieloma względami zależy sylwetkę kobiety, a nawet najbardziej luksusowe kawałek może zepsuć źle dopasowane ubrania. Wbrew powszechnemu przekonaniu, nie jest konieczne, aby mieć duże piersi, aby wyglądać kusząco – raczej stwarza dodatkowe problemy, a jego zwycięzca, nawet przy niskiej wadze ma duże szanse, aby spojrzeć pełne, niewygodne i dużo starszy niż jego lat, jak większość producentów bielizny skupia się na średnich, i duży szyte głównie dla pań w wieku, i znalezienie godnego rzecz smukłej dziewczyny z dużym biustem jest prawie nierealne.

Popręg tego samego pod piersią jest nie mniej ważne niż kompletności kubka, a czasami więcej niż, że: nigdy nie można nabyć biustonosz, jeśli postać nie pasuje do ustawienia, bez względu na to, jak piękne może być. Jeśli wziąć bieliznę spod obwodu piersi zostanie przekroczona, to automatycznie staje się bezużyteczna rzecz, ponieważ nie będzie w stanie wykonywać swoją podstawową funkcję zgodną z powodu piersi jego waga będzie go ciągnąć do przodu i, odpowiednio, do powieszenia. Jeżeli obwód pod biustem będzie mniej niż pożądane, noszenie takich ubrań jest obarczona strasznego dyskomfortu i twardych przedmiotów będą boleśnie kopać w organizmie.

Przy montażu konieczne jest nie tylko umieścić na biustonoszu i podziwiam pracę projektanta, ale również co najmniej kilka minut, aby go wydać, pożądane jest, że najbardziej aktywne. Bardzo mile widziane w tym względzie stoki i skoki – jeszcze w boksie nikt nie widzi, ale jeśli piersi są stale wypaść z biustonosza – będzie to dość oczywiste, nawet pod bluzkę.

Wybierz biustonosz jest niezbędne, zgodnie z potrzebami tłoczenia: jeśli potrzebujesz codzienną opcję – konieczne jest, by zamieszkać na to, co będzie nie tylko stworzyć uwodzicielski sylwetkę, ale również dobrze utrzymane w tej pozycji. Dla sportu, wymagania te będą jeszcze trudniejsze, a luksusowe i bardzo otwarte gadżety są odpowiednie wyjątkiem w intymnej atmosferze – do codziennego noszenia, nie są one odpowiednie.

Tak więc wydaje się, że znaczące teoretyczne sposoby jak sprawdzić rozmiar biustu, nie istnieje, a tylko empirycznie, można dowiedzieć się, czy jest to odpowiedni biustonosz dla ciebie, a wielkość obliczania wyjątkiem tego, że niewiele można zawęzić potrzebę rzeczy montażu. Idealny biustonosz – to ten, który siedzi mocno, ale nie ma ciśnienia, nie zsunie, a klatka piersiowa pozostaje na swoim miejscu, i, oczywiście, musi być piękne – niezależnie od tego, czy jest ktoś, żeby go aż doceniają no.