897 Shares 3686 views

„Lekker-Jod”: instrukcje użytkowania i sprzężeniem zwrotnym

Szafa w domu lek powinien być leki, które mogą być przydatne w każdej chwili. Środki ochrony roślin w postaci jodu, zieleń brylantowa – wymagane komponenty poprawne zestawy. Zamiast zwykłych butelek szklanych z tych leków są bardziej wygodne opakowanie. „Lekker-Jod” – nowe potrzeby formatu uwalniania leku. Narzędzie jest proste w obsłudze, za który zdobył już wiele pozytywnych rekomendacji.


Opis preparatu

Wszyscy przyzwyczajeni do tego, że niektóre leki są dostępne tylko w postaci ciekłej. Takie środki obejmują środki antyseptyczne: Roztwór zieleń brylantowa, jod, nadtlenek wodoru, fukortsin. Wszystkie te leki muszą istnieć w każdej domowej apteczce. Podczas próby otwarcia szklanej butelki z kolorowym medycynie często się nieprzyjemne sytuacje. W najlepszym przypadku, tylko ręce brudzą. Mówić o tym, że środki te mogą wykonywać, na przykład, w torebce, i powiedzieć nie.

„Lekker jodu” jest urządzeniem, które jest podobna do markera, w którym znajduje się pręt z konwencjonalnym roztworem jodu. Popularny lek w nietypowym opakowaniu – unikalne połączenie tradycyjnej medycyny i nowoczesnej wizji ich stosowania. Nowością kupić w większości aptek, sklepów kosmetycznych. Koszt takiego użytecznym markerem klienta, ponieważ nie różni się zbytnio od zwykłego roztworu i jest tylko 60 rubli.

Kiedy mogę się ubiegać?

W konwencjonalnym rozwiązaniu jodu „Lekker-jodo” instrukcji zaleca się obróbkę i zastosować, jeżeli nawiniętych odpowiednie powierzchnie skóry, otarcia, zarysowania. nie może obyć się bez narzędzi w procesach zapalnych i zakaźnych w naskórku. Wiele osób używa go w leczeniu trądziku na twarzy i ciele, choroby grzybowe.

Jak to działa?

związek jodu jodku potasu i etanol. Substancja zdolna do tworzenia yodaminy selektywnie absorbowany przez gruczoł tarczycy. Jod jest stosowany w chirurgii do leczenia ran i szwów dezynfekcji. Obecność właściwości antyseptyczne i bakteriobójcze, mogą być stosowane miejscowo. istnieje niewielkie spalanie po obróbce powierzchni skóry właściwej, które jest wystarczająco szybki, aby przejść na własną rękę.

Znacznik pasek zawierała 5 ml antyseptyczny. Oznacza to bardzo oszczędnie zużywane, co nie jest prawdą w roztworze alkoholowym. Jeżeli pojazd nie będzie używany przez dłuższy czas, pasek nie wyschły. Po nałożeniu należy koniecznie zamknąć pokrywkę.

„Lekker-Jod” na trądzik

Sugerują, że środki w postaci markera powszechnie stosowane w leczeniu trądziku. Ze względu na środek dezynfekujący, antybakteryjne i antyseptyczne właściwości jodu skutecznie eliminuje trądzik. Jeżeli rozmaz markerem ogniska zapalnego, lek będzie mieć następujące skutki:

  • znacznie zmniejszyć zaczerwienienie;
  • wyschnie wypryski;
  • zmniejszyć stan zapalny;
  • nie pozwoli na zakażenie się rozprzestrzeniać.

Należy pamiętać, że podobnie jak w zwykłej kompozycji płynnej, w „Lekker-Yoda” zawiera alkohol (5%) roztworu jodu. Oznacza to, że po nałożeniu na skórę z nadwrażliwości mogą wystąpić oparzenia.

Środki na bazie jodu naprawdę pomaga uporać się z pryszcze (ropa i wewnętrzne). Zastosuj potrzebuje tylko do zapalenia siebie. Najlepszy ze wszystkich jodu w pistolecie uchwyt z pojedynczych wybuchów. Jeżeli nieprawidłowość jest trwały, należy pracować nad złożonym problemem. W takich przypadkach przyczyną choroby zaczynają szukać naruszenia narządów wewnętrznych, problemy hormonalne.

Co oznacza wysypka uporać?

Użyj „” Lekker jodu na trądzik może nie we wszystkich przypadkach. W przypadku niektórych rodzajów wysypki aktywny składnik nie poradzić. Jest to szczególnie prawdziwe zaskórniki – zaskórniki, występują, gdy dzisiaj bardzo brudny. Pozbyć się tej wady może być z zarośla i peelingów. Jeśli blokada w tle występuje stan zapalny, narzędzie może być stosowane punktualnie.

Najskuteczniejszym markerem jodu będzie, jeśli chcesz pozbyć się wewnętrznego i krost. W powstawania krost w głębokich warstwach skóry właściwej należy smarować codziennie do centrum zaczerwienienie jest zmniejszona. Na skórze powinny być stosowane tylko do jednej warstwy leku w celu uniknięcia poparzeń.

Należy pamiętać, że stosowanie oznacza „Lekker-jodo” tylko w przypadku braku alergii na główny składnik. W związku z tym, czułość powinna być określona uprzednio w małej ilości rozmazane na nadgarstku. W przypadku braku zaczerwienienie, swędzenie, pieczenie znacznik można stosować leku do miejsca przeznaczenia.

Niektóre wysypki na twarzy i ciała jest niebezpieczne leczyć się. Konsultacji dermatologa pomogą ustalić odpowiednie taktyki problemu ekspozycji.

Inne produkty firmy

Firma upewnić się, że każdy może znaleźć wśród asortymentu niezbędnego produktu. Pozbyć się trądziku może nie tylko za pomocą „Lekker jodu”. Opinie mówią, że bardziej skuteczne w tym przypadku byłoby „Lekker Linden”. Lek zawiera część wyciąg z zielonej herbaty i aloesu, triklosan i kwas salicylowy. Dzięki dobrze dobranym zestawem udaje się osiągnąć przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, gojenie się ran i kojąco.

Ciecz stosowana jest kropka, jedyny obszar zapalnie kilka razy dziennie. Manipulacja jest powtarzana aż do całkowitego zniknięcia wysypki. Oznacza skuteczne w trądziku i trądziku.