788 Shares 6736 views

mieszanki żwir-piasek: Cechy i typy

Wraz z zakończeniem budowy pracach domowych dobry gospodarz nie końca, ale tylko na początku. W tym momencie przychodzi czas na poprawę bramkowe, pas ziemi przed ogrodzeniem i bramą, a czasami budowę drogi do domu. Tak długo, jak dom jest zbudowany, deweloperzy będą uczyć się o wiele nowoczesnych materiałów budowlanych. Ale poprawa krajobrazu i droga nie może być zaznajomieni z cementem lub cegły. Więc przychodzi czas, aby poszerzyć swoje horyzonty poza budowniczego. I w tym artykule w celu pomocy szczęśliwym posiadaczem domu na wsi, będziemy wyjaśniać co mieszanki żwirowo-piaskowych.


Od nazwy staje się jasne skład samej mieszaniny. Z definicji niemetaliczne produkt ekstrahuje się z dolnej części stawów i w kamieniołomach oraz łączenie w określonym stosunku żwiru i piasku. ASG można podzielić na dwa rodzaje.

  1. Wzbogaconą mieszaniną żwiru, piasku. Doświadczony programista może znać jak go używać w pracach budowlanych.
  2. Naturalna mieszanina żwirowo-piaskowe. Jest to materiał używany do budowy dróg, dla poprawy terenów sportowych, jak poduszka pod altanka, tamponażowe część przed garażem.

Dla korzyści ASG jest fakt, że ma ona kilka standardów. Każdy z nich został zaprojektowany tak, aby jego cechy są różne od innych. A zatem, jedynie tłuczeń jest stosowane w pięciu frakcji. Jeśli wzbogacona mieszanina zawiera w jego skład mieszanin mineralnych, które polepszają ich właściwości techniczne, które składa się wyłącznie z piaskiem i żwirem. Co znacznie zmniejsza koszty ASG.

Warto wspomnieć, że mieszanki żwirowo-piaskowej – jest przyjazny dla środowiska materiał budowlany. Jego główne cechy techniczne jak wytrzymałość, odporność na mróz. Osiągnąć wysokie parametry jakości pozwala na użycie dużych frakcji żwiru. Uniwersalność tej sprawie jest to, że w zależności od zastosowania zamówił mieszankę piasku i żwiru, Standard, który jest najbardziej odpowiedni dla tych lub innych prac. Oznacza to, że możliwa jest zmiana procentu piasku i żwiru.

Innym pozytywnym punktem jest przy tym materiałem budowlanym. Nie trzeba się martwić, gdzie by pozbyć się pozostałości po głównych prac budowlanych. Piasek-żwir wymieszać dobrze zachowane nawet z nieskończonej pamięci. Może być używany przez dłuższy czas, aby naprawić. Więc CBC używane, dodając do betonu, szukając pewni jego jakości. Nie zapominaj, że każda droga, plac zabaw lub ścieżki ogrodowe ostatecznie wymaga konserwacji lub naprawy. Przechowywane piasku i żwiru w tych prac będzie bardzo pomocne.

Podsumowując, chciałbym powiedzieć o kosztach tego materiału budowlanego. Ona jest po prostu wyjątkowa niska. mieszanina piasku i żwiru, który składa się z ceną na koszty produkcji i transportu, oczywiście, zmniejsza koszty materiałów budowlanych i pochodnych. To niewątpliwie sprawia, że popularne wśród wszystkich prac.