398 Shares 7005 views

Matiate Hotel 4

Opis: Matiate Hotel 4, położony w drugiej linii od morza w miejscowości Beldibi, zbudowany w 2004 roku. Ostatni remont przeprowadzono w 2012th.


Teren hotelu – 6000 metrów kwadratowych. m – w pełni krajobrazowy, ma fajki i dwie altanki, gdzie można odpocząć w ciągu dnia i podziwiać okoliczne krajobrazy górskie.

Opracowana infrastruktura hotelu jednokadłubowy należą pralnia, kantor wymiany walut, pralnia chemiczna, sklep, dwa małe sklepy, gabinet lekarski, wideo, bezpłatny parking, co nie jest konieczne, aby zarezerwować z wyprzedzeniem, centrum biznesowe, sala gier.

W otwartej rundzie Recepcja zegar może zorganizować transfer, taksówka, wynająć samochód. Można również użyć zapłacił depozyt bezpieczny, faks.

Przed tureckim mieście Kemer można dotrzeć w ciągu piętnastu minut.

Najbliższe lotnisko jest odległe 35 km.

Pokoje: Matiate Cztery obudowa Hotel 4 obejmuje 136 pokoi deluxe i standard, z których powierzchnia waha się od 26 do 35 tys. metrów.

Oprócz niezbędnego zestawu mebli, z make-up dużym lustrem, potężny rozłam klimatyzację z indywidualną regulacją, zapłacić mini-bar, TV, kanały satelitarne, w tym kilku rosyjskich, telefon, mały sejf, który można umieścić swój laptop ,

Przed wszystkie pokoje mają małe balkony z widokiem na góry, morze lub przytulnym patio.

Połączone łazienka – prysznic, suszarka do włosów, wszystko, czego potrzebujesz do higieny osobistej.

Na podłodze w pokojach wyłożone są kafelkami. usługi internetowe są dostępne za opłatą. Na życzenie można otrzymać żelazko, a także usługę „automatyczny wake-up”.

Hotel nie jest przyjazny dla zwierząt, warunków życia w wózku tam.

Plaża Matiate Hotel 4 znajduje się pięć minut spacerem od hotelu i można łatwo dotrzeć przechodząc przez ulicę. Długość własna linia piasek-i-żwir – 350 metrów znajduje się platforma z tworzywa sztucznego. Wszystko, czego potrzebujesz – leżaki, parasole, leżaki, wydawanych bezpłatnie, wyposażone w wygodne plażowe.

Posiłki: Żywność Matiate Hotel istota jest oferowane przez pojęcie „all inclusive”. Tabele są objęte rodzaju bufetu w głównej restauracji, która działa również w menu.

Darmowe posiłki są wliczone wszystkie lokalne napoje, w tym wina, gin, piwo, ładunek można uzyskać kawę po turecku, lody, świeże soki.

Restauracja może pomieścić do 300 osób, posiada odkryty taras.

Inne udogodnienia obejmują trzy bary pracy: przy basenie, na plaży iw restauracji.

Kto może otrzymać usługę „jedzenie w pokoju.”

Dodatkowe informacje: Matiate Hotel 4 dla swoich młodych wczasowiczów ofert opiekę nad dziećmi, instalacja dodatkowych łóżek w pokoju, wypożyczalnia samochodów, i menu dla dzieci i wysokie krzesełka w restauracji. Dla nich tworząc przyjemną zabaw.

Dorośli mogą zrelaksować się w saunie, siłowni, łaźni tureckiej. Ci, którzy nie chcą, aby przejść do plaży, pływać w jednym z dwóch basenów ze zjeżdżalniami na miejscu. Wiele sportów wodnych oferowanych i miłośników aktywnego wypoczynku na morzu.

Istnieje bardzo dyskretny animacji, zorganizował dyskotekę w godzinach wieczornych.

Opinie turystów: Matiate hotelu 4 opinii, które w większości pozytywne, proponowana usługa spełnia swojej kategorii.

pomocny personel, pokoje są zawsze czyste. Administracja zwraca szczególną uwagę na dzieci, więc hotel pochodzą głównie na rodzinne wakacje.