789 Shares 2440 views

Krem do trądziku "Pure Line": kompozycja i recenzje

Trądzik lub, jak wielu z nich nazywają, trądzik jest częstym zjawiskiem u wielu kobiet. Oczywiście jest to ogromny defekt kosmetyczny, który przynosi wiele problemów i dyskomfortu. Istnieje wiele produktów kosmetycznych przeznaczonych do walki z trądzikiem. Krem aktywny od trądziku "Clean Line" jest jednym z nich. Porozmawiajmy o tym bardziej szczegółowo.

Przyczyna wysypki

Zanim porozmawiamy o składzie tego leku, przypomnijmy sobie, co trądzik jest i dlaczego pojawiają się na skórze twarzy i szyi. Co do zasady, istnieje kilka powodów. Po pierwsze, niepowodzenie hormonalne. Zjawisko to występuje u nastolatków, jak również u wielu dorosłych osób. Z takim problemem, wymagane jest leczenie i rekonstrukcja hormonalna, krem przeciwzmarszczkowy "Pure Line" w tym przypadku pomoże jedynie jako dodatkowy lek.

Inną sprawą jest, jeśli zdrowie osoby jest w porządku, a trądzik teraz i potem pojawiają się w najbardziej nieodpowiednich miejscach. W takim przypadku przyczyną może być niewłaściwa pielęgnacja skóry twarzy: gruczoły łojowe zaczynają wytwarzać nadmierną ilość tłuszczu, pory stają się zatkane. Wszystko to jest idealnym miejscem do hodowli bakterii. Ogromna ilość mikroorganizmów w warstwie podskórnej powoduje zapalenie iw rezultacie tworzenie się trądziku.

Pielęgnacja ciała

Aby zminimalizować występowanie trądziku, należy przestrzegać kilku ważnych zasad. Krem do trądziku "Clean Line" może pomóc w radzeniu sobie z problemem częstych wysypek tylko wtedy, gdy skóra jest prawidłowo leczona. Ponadto, z silnym wysypką, zaleca się przestrzeganie diety, unikaj alkoholu i nikotyny. Jeśli chodzi o procedury kosmetyczne, przede wszystkim należy zwrócić szczególną uwagę na czyszczenie porów (dziury, które pozwalają skórze oddychać).

Jeśli zastosujesz krem do zatkanych porów twarzy, prawdopodobieństwo odwrócenia efektu stosowania leku. Skóra musi koniecznie oddychać, a jeśli tak się nie stanie, krem nie pomoże, ale tylko pogarsza sytuację. Oczyszczaj pory żelami specjalnymi do mycia, masek i twarzy. Zarządzają także głębokimi czarnymi kropkami, które wyglądają nie całkiem estetycznie. Szczególnie w takich produktach do pielęgnacji twarzy potrzebna jest skóra o powiększonych porach. Po dokładnym oczyszczeniu skóry właściwej, możesz również użyć kremu do trądziku "Czysta linia". Penetrując oczyszczoną skórę, przydatne składniki tego leku będą leczyć i nawilżać.

Co obiecuje firmie kremowej "Clean Line"

Producenci tego produktu kosmetycznego twierdzą, że jest to tonik, oczyszczający, kojący i matujący krem na twarz. Ze względu na swój skład, leczy uszkodzoną skórę, usuwa ślady trądziku, zwęża pory. Ponadto narzędzie to skutecznie zwalcza powierzchowne czarne kropki, eliminuje tłuste połyski, a zatem normalizuje pracę gruczołów łojowych. Kremy na trądzik "Pure Line" zawierają tylko naturalne składniki, które pomagają radzić sobie z wysypką. Produkt nadaje się do codziennego użytku i nie jest uzależniający. Ponadto, nawet jeśli nie ma wysypki, lek ten będzie doskonałym środkiem zapobiegającym trądzikowi i może służyć jako baza do makijażu.

"Czysta linia" – krem przeciw trądziku. Skład

W celu dokładnego określenia, w jakim stopniu produkt kosmetyczny może poradzić sobie z jego zadaniami, należy wiedzieć, jakie komponenty są zawarte w jego składzie. Producent "Pure Line" deklaruje takie użyteczne składniki w kosmetykach, jak cynk, olejek z drzewa herbacianego, aloesu i oleju z nasion winogron. Pozostałe substancje pomocnicze są również pochodzenia naturalnego. Porozmawiajmy o każdym osobno.

Cynk organiczny

Cynk jest uważany za jeden z najpopularniejszych naturalnych składników stosowanych w kosmetologii i medycynie. W produktach firmy "Clean Line" krem z trądziku zawiera ten pierwiastek chemiczny z ważnego powodu. Zostało naukowo udowodnione, że cynk wysycha zapaloną skórę, uczestniczy w przetwarzaniu kwasów tłuszczowych, reguluje równowagę hormonalną, hamuje powstawanie wolnych rodników. W 1500 roku kobiety, które żyły w starożytnych Chinach, potarły twarz swoimi specjalnymi perełkami zawierającymi jony cynku. To dało skórze połysk i zdrowy wygląd. W niektórych rodzajach chorób ten element w formie jonów może być spożywany.

Olej z drzewa herbacianego

Ten składnik jest ekstrahowany z liści drzewa herbacianego rosnących na terenie Australii. Ma bardzo przyjemny zapach i jasnożółty kolor. Wadą wielu kremów przeciw trądziku jest to, że zamiast oleju z drzewa herbacianego, w ich kompozycji występuje kwas salicylowy, który wysycha skórę drastycznie. Całkowicie inny skład linii kosmetycznej przeciwko trądzik w firmie "Clean Line". Krem przeciw trądzikowi, który można znaleźć w wielu zasobach informacji, zawiera olej z drzewa herbacianego. Ze względu na właściwości bakteriobójcze zabija patogenne bakterie, które powodują wysypki, ale nie wysycha skóry, ale odżywia i nawilża. Jest to bardzo ważne dla wszystkich rodzajów skóry.

Istnieje fałszywa opinia, że tłuszcz i połączona skóra właściwa muszą być suszone i nie mogą być nawilżone. Nadmierne suszenie daje efekt odwrotny, a gruczoły łojowe zaczynają wytwarzać jeszcze więcej tłuszczu podskórnego. Odpowiednio, a ilość trądziku rośnie tylko. W połączeniu z resztą składników , olej z drzewa herbacianego nawilża skórę, a gruczoły łojowe zaczynają pracować w normalnym trybie.

Aloe Vera

Trudno spotkać osobę, która nie wie o takiej roślinie jak aloes (wiek) i jej korzystne właściwości. Jest ciekawa legenda o tej roślinie.

W północno-zachodniej części Oceanu Indyjskiego, na wyspie Socotra, rosło drzewo szkarłatne. Sok z liści tej rośliny uzdrowił się z wielu chorób tubylców żyjących tam. Kiedy dowiedział się o tym, Aleksander Wielki natychmiast podbił tę wyspę.

Liście stulecia mają wiele przydatnych właściwości. Kiedy matki i babcie zmusiły dzieci do żucia tych liści w celu zapobiegania ostrym zakażeniom układu oddechowego i grypie. Zawierają one około 20 różnych aminokwasów, które nie mogą syntetyzować ciała.

Również w soku z aloesu zawiera bardzo ważny pierwiastek śladowy, zwany alantoiną. Nawilża skórę, leczy mikroorganizmy i przywraca strukturę komórek. Podobnie jak olejek z drzewa herbacianego, aloes ma działanie bakteriobójcze, co pozwala na szybkie leczenie trądziku. Sok tego rośliny można znaleźć w wielu suplementach diety. Normalizuje pracę przewodu żołądkowo-jelitowego i wzmacnia układ odpornościowy człowieka.

Instrukcje użycia

Każdy produkt kosmetyczny musi być używany tylko zgodnie z jego instrukcjami. Niewłaściwe zastosowanie kremu w najlepszym wypadku nie może pomóc, aw najgorszym – daje odwrotny efekt. Ponieważ skład "Czystej Linii" (krem-aktywny wobec trądziku) zawiera tylko naturalne składniki, bardzo ważne jest, aby były nakładane na czystą powierzchnię. Zaleca się stosowanie leku 2 razy dziennie, rano i wieczorem. Rano trzeba dokładnie umyć twarz, najlepiej stosując żel do mycia.

Następnie należy wycierać skórę i masować krem "Clean Line". Jeśli produkt jest wchłanialny, w razie konieczności można zastosować kosmetyki. Dużym plusem tego kosmetyku jest to, że jest szybko wchłaniany, nie pozostawia śladów i może być użyty jako podstawa do makijażu. Wieczorem musisz usunąć resztki makijażu z odżywką do makijażu, umyć, a następnie zastosować krem na czystej, suchej twarzy. Nie nakładaj grubej warstwy tego produktu. To nie działa na zasadzie: tym bardziej, tym lepiej. Użyj go trochę, ale regularnie.

Plusy i minusy Czystej Linii

Krem aktywny od trądziku, recenzje, które są w większości pozytywne, ma wiele zalet, a nie za wiele wad. Według tych, którzy już używali tego leku, naprawdę radzi sobie z jego zadaniami: nawilża skórę, go leczą, przywraca zdrowy kolor, usuwa trądzik i powierzchowne ślady trądziku. Ponieważ każdy organizm jest osobny, istnieją również negatywne odpowiedzi, które świadczą o tym, że takie leczenie nie jest panaceum dla wszystkich wysypek. Oczywiście, jeśli procesy łojotworowe na twarzy są w zaawansowanym stadium, odżywianie komórek jest zakłócone, pory są zatkane, tło hormonalne jest odrzucane, a następnie jeden krem nie poradzi sobie z tymi wszystkimi w ciągu kilku dni.

Musimy zrozumieć, że im bardziej zaniedbywano chorobę, tym trudniejsze jest jej leczenie. Jeśli wysypka jest rzeczywiście bardzo silna, najpierw musisz skontaktować się z dermatologiem. Najprawdopodobniej określi przyczynę i przepisać leki. Z silnymi wysypkami doskonały środek pomocniczy, który nawilża i odżywia skórę, przy jednoczesnym działaniu bakteriobójczym, może stać się produktem firmy "Pure Line" kremowo aktywny przeciwko trądziku. Opinie tego kosmetyku naprawdę myślą o potrzebie zakupu. Ten krem dla majtek jest niedroga, co oznacza, że jest ona dostępna dla każdego, kto tego chce.