102 Shares 5849 views

Dekoracyjny dobrze z opony z rękami: opis ciekawych pomysłów i informacji zwrotnych

dworek lub domek musi dostosować ich właścicieli do pełnego wypoczynku w harmonii z naturą. Dlatego właściciele takich nieruchomości płacą dużo uwagi na rozmieszczenie ich ogrodu. Tutaj będzie przyjemnie pospacerować, usiąść przy stole na werandzie z przyjaciółmi. przekrój powinny cieszyć oko.

. Jeden z najlepszych technik dekoracyjnych będzie dobrze z opon, wykonane własnymi rękami. To może być urządzone według gustu. On harmonijnie uzupełniać przytulną atmosferę prywatnego domu stoczni. Jak zbudować podobny przedmiot zostanie wyjaśnione później.

takie udogodnienia

сделать достаточно просто. Cóż z oponami w kraju własnymi rękami zrobić tylko tyle. Zajmuje się nim niemal każdy. W procesie rejestracji takiego obiektu będzie musiał pokazać wyobraźnię. Skoro tak dobrze jest tylko dekoracyjny przedmiot, musi harmonijnie wpisują się w ogólny wygląd domu na wsi działki.

Wodny ekstrakt z tych studzienek niepraktyczne. Zamiast używać go jako klombu będzie więcej niż odpowiedni. Jasna konstrukcja studni podkreśli piękno kwiatów ogrodowych. W tym przypadku należy wybrać lokalizację na budowę będzie łatwe.

Materiał na budynkach mają też każdy właściciel samochodu. Stare opony są wykorzystywane do tworzenia wielu rzeźb. Dobrze jest to jeden z najprostszych odmian dekoracyjnych sztuki krajobrazu.

cechy funkcjonalne

не может выполнять функции полноценного объекта для добычи воды. Jak już wspomniano powyżej, stworzony własnymi rękami dekoracyjną dobrze od opon nie mogą pełnić funkcje pełnoprawny zakładu ekstrakcji wodnej. Jednak cel ten może nie tylko ozdobić miejsce. Dość często te obiekty pomóc zamknąć unseemly studzienek w ogrodzie.

Dobrze może być stosowany jako część systemu kanalizacyjnego. W tym przypadku można stworzyć odpowiednie warunki dla rozwoju wielu upraw i roślin letnich. Jest to bardziej złożony system.

W studni mogą być również przechowywane w zbiorach zbiornika wody. dach pit będzie chronić zbiornik przed uderzeniem liści, brudu i kurzu. Cóż może być stosowany nie tylko jako łóżko, ale również jako lampa. Wewnątrz taki system można zainstalować żarówkę i pokrycie go z pięknym baldachimem. W tym przypadku mamy piękną kompozycję, które będą ozdobą ogrodu nie tylko w ciągu dnia, ale również w nocy.

Etapy pracy

сделать достаточно просто. Proste dobrze opona własnymi rękami zrobić tylko tyle. Aby to zrobić, trzeba zrobić trzy kolejne etapy. W pierwszym z nich wybiera niezbędne materiały i narzędzia, aby wybrać odpowiednią lokalizację dla budowy ogrodu. Następnie konstrukcję zbudowaną z 3 opon.

W drugim etapie stałych elementów przyszłości będą musiały dobrze rysować. Aby to zrobić, należy zastosować farbę lub inne materiały pod ręką. Nie będzie trzeba użyć maksymalnie fantazji. Deseń konstrukcja musi być w zgodzie z ogólnym stylu na zewnątrz domu.

W trzecim etapie wymagane do budowy dachu. Może ona przybierać różne formy. Do jego budowy nie musi mieć specjalnych umiejętności budowlanych. Wszystkie etapy pracy można zrobić w zaledwie 2-3 godziny. Trzeba będzie przygotować odpowiedni instrument. W przypadku bardziej złożonych wzorów zastosowano inną technologię.

Narzędzia i materiały

, необходимо начать с самого простого способа. Biorąc pod uwagę pomysł, jak dobrze zrobić z opony ze swoimi rękami, trzeba zacząć od najbardziej prosty sposób. Dla niego, trzeba przygotować trzy stare opony. Oprócz konstrukcji głównej składowej, to potrzebne są dwie belki o przekroju 10 cm, para płyt 1 m. 4. drewna winni długość 1,5 m. Z tych elementów zostaną skonstruowane do obsługi szybu.

Musimy również być deseczki do dachu. Wiele materiałów budowlanych nie są wymagane. Wystarczy 6-8 desek. Wszystkie elementy zostaną połączone ze sobą za pomocą śrub, gwoździ i metalu narożach. Dlatego powinny one być przygotowane z wyprzedzeniem.

Jeśli planujesz malować obudowę oraz, akryl zakupione. Można kupić kilka butelek różnych kolorach. Jeśli wymagają Doniczki w dobrze będzie konstruowany łóżku. Po pracach przygotowawczych można zacząć budować studnię.

Budowa otworów

можно очень просто. Zrób dobrze w opony z rąk może być bardzo łatwe do koloru. W każdej opony konieczne, aby otwory dla wiązki odniesienia. Będzie on również zainstalowany dach. Szczeliny muszą być wykonane tak dokładnie, jak to możliwe w celu uniknięcia przemieszczenia elementów konstrukcyjnych.

Pierwsza opona jest umieszczona na ziemi, dzięki czemu odpowiedni punkt. Tutaj kopać małe otwory na elementy nośne. Grunt pod nimi może być betonowa. Kolumny mogą być również instalowane na zewnątrz opony. To znacznie ułatwia pracę.

Jeśli właściciele zdecydują się zrobić nacięcia w oponach, potem opona musi być na siebie nawzajem. Otwory, wyciąć wcześniej, musi być identyczna. Następnie przez nich rozciągnąć poprzeczkę. Zarówno kolumna musi być na tej samej wysokości. Inaczej dach dostać szorstki. Następne wsparcie jest zainstalowany w ziemi i ich kroplami. Konstrukcja musi stać mocno na ziemi. Wykreślić dobrze musi być gładkie.

dach

должна выглядеть максимально натурально. Kwietnik-dobrze opony z rąk powinien wyglądać najbardziej naturalnie. Dlatego, aby stworzyć zaleca się stosowanie zwykłych materiałów budowlanych na dachy. To może być proste deski. Ale forma musi być odpowiedni. Piękny wygląd dachem dwuspadowym. Jednakże, można dokonać różnych podłóg i płaskie.

Między barów należy ustawić off. Można również dokonać ruszt. Zostanie on zainstalowany dach. W tym przypadku montowane na podporach dachówka, deska lub inny arkusz materiału będzie łatwe.

Jeśli używany jest sklejka, może być pokryta w górnej części pokrycia dachowego, metalu, półpasiec, i tak dalej. Wł. Można zrobić dach o tej samej opony. W tym celu, oponę tnie się wzdłuż na pół, a następnie dzieli się na trzy równe części. Z nich i zrobił baldachim nad klombu.

malarstwo

практически готов. Cóż z opony z twoich rękach jest już prawie gotowy. Teraz można pomalować na własną rękę. Przy wyborze opon do rejestracji mogą preferować szkliwo oleju. Ale doświadczeni ogrodnicy powiedzieć, że farba nie trwa długo. Konieczne jest, aby zaktualizować prawie co roku.

Dobrym rozwiązaniem dla opon malarskich jest bitum i farby akrylowe. Dobrze sprawdzone farby kauczukowej. To ma swoją nazwę ze względu na możliwość łatwego rozszerzanie i kurczenie się pod wpływem temperatury. Farba ta zapewnia niezawodne pokrycie, które nie jest pęknięta wiele lat.

Powierzchnia do malowania musi być przygotowany. Oczyszczono to za pomocą wody z mydłem roztworze. Następnie, opona musi być suszony, a proces odtłuszczania (aceton, alkohol, benzen). Z szerokiego pędzla, pistoletu natryskowego, aby zastosować warstwę bazową farby. Można użyć typu natryskowego. Po wyschnięciu farby można pomalować bieżnika opon. Po osuszeniu wewnątrz na zestawie stojak doniczki.

szambo

Niektórzy właściciele wiejskiej postanawia stworzyć szambo opony z rąk. W tym przypadku konstrukcja wymaga minimalnej inwestycji. Konstrukcja tworzy prosty i szybki, nie trzeba używać specjalnego sprzętu.

Istnieją jednak wady takich struktur. System jest stosunkowo krótkotrwałe. Od ponad 15 lat nie mogą być obsługiwane. Tire Mobility zapobiega elementów uszczelniających szczelnego systemu. Z biegiem czasu, nieprzyjemny zapach w okolicy. Fix to również nie będzie działać. Cała procedura ponownie produkcji.

Taki jak pogłębia do 1,5 m. W górnej pokrywa wystawała. Dekoracyjne cechy takiej konstrukcji będzie minimalny. Eksperci zalecają stosowanie do takich celów specjalnych materiałów budowlanych.

drenażu dobrze

Jeżeli powierzchnia uwilgotnienia gleby występuje często, że jest to konieczne w celu zapewnienia wysokiej jakości systemu kanalizacyjnego. Aby ten kanał. Zbierania nadmiaru wilgoci będzie dobrze odsączyć opony. сделать подобную конструкцию будет несложно. Ich własne ręce, że podobny projekt będzie łatwe. Wszystkie kanały mogą być również wykonane z opon. Jednak łatwiej ubiegać się o tę rurę z tworzywa sztucznego.

W miejscu otworu wylotowego wody, aby głębokość 1,5-2 m. Jego ścianka musi być większa niż 30 cm średnicy opony. Są one umieszczone w środku. Uszczelniona mocowanie to możliwe zawiesiny cementowej. Wieka, aby otwór dla rury. Te same odwierty mogą być wykonane w zakresie zbierania wody stojącej. Takie struktury również nie wykonywać żadnych ozdobne funkcje.

каждый хозяин загородной недвижимости сможет сделать декоративную или функциональную постройку в соответствии со своими нуждами. Zobaczmy, jak dobrze zrobić z opony ze swoimi rękami, każdy właściciel nieruchomości podmiejskich będzie w stanie dokonać dekoracyjny lub funkcjonalny budynek zgodnie z ich potrzebami.