426 Shares 6874 views

Jak poznać rozmiar ubrania producent krajowy lub zagraniczny

Zakup dowolną szatę towarzyszy okucia. Aby dokładnie odebrać strój, trzeba znać swój rozmiar. Jak go znaleźć przy pomocy pomiarów niektórych parametrów ciała.

Jak poznać rozmiar ubrania, jeśli wzrost i wielkość ciała jest proporcjonalna do? Liczba ta jest standardem. Na to, aby odebrać ubrania jest bardzo prosta, ponieważ wielu producentów wykorzystane do skonstruowania modeli standardowych wzorów. Zatem wielkość określa się na podstawie wzrostu. Na przykład ten ma zastosowanie do odzieży dziecięcej: wzrost i wielkość są takie same. Oznacza to, że znając wysokość dziecka w calach, można łatwo podnieść na niej odpowiedni strój bez dodatkowej oprawy. Rozmiary dla dorosłych są następujące:

– wysokość 158 cm, odpowiada 40 – 42 wielkości.

– wysokość 164 cm – 42 – 44 wielkości.

– wysokość 170 cm – 44 – 46 wielkości.

– wysokość: 176 cm, – 46 – 48 wielkości.

– wysokość 182 cm – 48 – 50 wielkości.

– wysokość 188 cm – 50 – 52 wielkości.

– wysokość 194 cm – 52 – 54 wielkości.

Wzrost w centymetrach mierzona od czubka głowy do palców, trzeba być bez butów w tym samym czasie.

Należy zauważyć, że klasyfikacja jest ważna tylko dla ubrań w Rosji.

Dla dokładnego określenia wielkości kobiet jest konieczne, aby kilka dodatkowych wymiarów. Weź taśmy pomiarowej. To musi być w dobrym stanie technicznym, który jest rozciągnięty. Tylko w ten sposób będziemy mierzyć dokładne, a co za tym idzie do wielkości zdecydować, bez żadnych problemów. Poprosić o pomoc inną osobę, co do wykonywania wszystkich poniższych zaleceń trudne. Pamiętaj, aby nosić lekkie ubranie lub pozostać w bieliźnie.

Nadal uważa, skąd wiesz, rozmiar ubrania. Pierwszym parametrem wymaganym – obwód klatki piersiowej. Centymetr wydać na tylnej równolegle do podłogi. Przed jego pozycji na najbardziej wystających punktów piersi. Miej oko na stopień skrzyżowania pasa do ciała. To nie powinien ściskać piersi, jak również zwisać swobodnie, zapadają się pod własnym ciężarem.

Jak poznać rozmiar ubrania, jeśli zdecydujesz spodnie czy sukienka? Trzeba będzie ten parametr, objętość ud. Mierzy się ją w taki sam sposób jak poprzednio. Oznacza to, że taśma musi być przechowywana dokładnie poziome i nosić na najbardziej wystających punktów pośladków i ud.

Jak określić rozmiar ubrań, jeśli trzeba dopasowanego modelu? metr, pomiar najwęższy na pasie. Jednocześnie, jeśli masz brzuszek, nie zapomnij chwycić.

Jak poznać rozmiar ubrania w najprostszy sposób? Aby to zrobić, trzeba tylko jeden parametr: the Obwód klatki piersiowej. Mamy zmierzyć. Teraz podzielenie otrzymanej liczby przez 2. Na przykład, wysokość 92 cm piersi podzielić przez 2. 46 uzyskanie rozdzielczości.

Obecnie dostawa ubrań pochodzą z różnych krajów z własnymi wytycznymi dotyczącymi ustalania wysokości:

– 40 – 42 – wymiar 2 – XS.

– 42 – 44 – rozmiar 4 – S.

– 44 – 46 – rozmiar 6 – M.

– 46 – 48 – rozmiar 8 – L.

– 48 – 50 – wymiar 10 – XL.

– 50 – 52 – wymiar 12 – XXL etc.

W wielu modeli odzieży damskiej trzeba dokładnie wiedzieć, co twój rozmiar biustu. Na przykład, odnosi się do gorsetów, kostiumów kąpielowych, biustonoszy. Skąd wiesz swój rozmiar piersi? Będzie to wymagało wiele wymiarów:

  1. Biust – dowiedzieć się, jak powyżej.
  2. Obwód poniżej piersi – taśma pomiarowa, umieść pachy, ciągnąć je na klatce piersiowej i na plecach.

Poprzez pomiar nosić cienką biustonosz. Będzie to jednocześnie nie zwiększa dobrze obsługiwane piersi i ich objętości z powodu różnych wypełniaczy w kubkach.

Te dwa pomiary są niezbędne do określenia kompletności piersi. Aby to zrobić, należy odjąć objętość klatki piersiowej pod objętości piersi. Powstała różnica w centymetrach szukasz na liście:

– 10 – 12 – 0 wielkość (AA;.

– 12 – 13 – 1 wielkości (a).

– 13 – 15 – 2 wielkość (b).

– 15 – 17 – 3 wielkość (c).

– 18 – 20 – 4 wielkość d).

– 20 – 22 – 5 Rozmiar (DD).

– 23 – 25 – 6 powierzchnia (e).

– 26 – 28 – 6+ rozdzielczości (F).

Przeanalizowaliśmy główne opcje dla określania ilości odzieży producentów krajowych i zagranicznych. Teraz w nowoczesnych sklepach, będziesz czuć się pewnie, kiedy wybrać dowolny strój dla siebie lub dziecka.