485 Shares 6597 views

Medycyna „Corvalol”: Wskazania do stosowania

Wielu starszych ludzi nie może się obejść bez serca spada „Corvalol”. Według nich, biorą bóle nie tylko w sercu, ale także w żołądku, ułatwia stresu nerwów, pomoc na bezsenność. Ale nie każdy wie, że nie ma lekarstwa wskazania i przeciwwskazania „Corvalol”. Ten pozornie nieszkodliwy lek może być źródłem poważnych powikłań.

Oznacza „Corvalol” – to preparat farmaceutyczny produkcji krajowej. Jego główne działanie – uspokajający. W swoim składzie ma substancje czynne i substancje pomocnicze. Ci ludzie, którzy często bierze lek „Corvalol” dowody powinny zostać zbadane bardzo uważnie. Lek ten faktycznie usuwa emocje. Zasadniczo stosuje się go wbrew układu krążenia, choroby ośrodkowego układu nerwowego. Jest również stosowany jako środek wspomagający w patologii układu pokarmowego, towarzyszy skurcze mięśni gładkich.

Substancje czynne zawarte w preparacie, określone przez jej właściwości. Jeśli potraktować jako środek hipnotyczny „Corvalol” (świadectwo o tym mówić), w małych dawkach, to nie zaszkodzi nikomu. Wynika to fenobarbital sodu ma działanie uspokajające i znacznie rozszerza naczynia krwionośne. Obecność estru etylowego kwasu alfa bromizovalerianovoy może być stosowany jako środek przeciwskurczowy leku nie tylko jako środek łagodzący i nasennych. Rozszerzające naczynia i działanie przeciwzapalne posiada olejek miętowy zawartej w medycynie. Lek „Corvalol”, której świadczy to opisano powyżej, stwierdzono zastosowanie w miażdżycy tętnic, niedokrwienia serca, nadciśnienia tętniczego.

Wewnątrz leku „Corvalol” powinny zostać podjęte przed posiłkami przez pół godziny. Zalecana dawka to – 1530 spadnie około trzy razy dziennie. Jeśli podwyższone ciśnienie krwi i palpitacje wzmocniony, pojedyncza dawka może być zwiększana do czterdziestu kropli.

Osoby cierpiące na zaburzenia nerek i wątroby, a także w okresie ciąży i karmienia piersią, lek ten powinien być wzięty. Oznacza „Corvalol” ma zdolność do zwiększenia wpływu innych leków uspokajających, więc w tym samym czasie jej zastosowanie do nich musi być uzgodnione z lekarzem. Również „Corvalol” lek aktywuje napojów alkoholowych.

Większość ludzi upuść „Corvalol” dobrze tolerowane, jeżeli jest to leczenie zaburzeń sercowo-naczyniowych i drażliwość. Jednak w niektórych przypadkach, gdy jest odbierany może być niewielkie zawroty głowy przez cały dzień. Następnie należy zmniejszyć dawkę – i niepożądane zniknie. W rzadkich przypadkach możliwy reakcji alergicznej, biegunka, nudności.

Należy również pamiętać, że oznacza „Corvalol” ma produktywnego efekt tylko wtedy, gdy negatywne skutki spowodowane przez sytuacjach stresowych. Jednak efekt tego leku byłoby mniej skuteczne, jeśli choroba serca lub inne choroby stają się bardziej poważny charakter

Wiele z nich jest świadoma faktu, że lek „Corvalol” zmniejsza ciśnienie. Zasadniczo dotyczy osób starszych. często pojawiają się niewytłumaczalny lęk, bezsenność, i w rezultacie, ból w sercu. Dlatego też wiele osób interesuje się, jak często może być podjęte. W wyniku badań stwierdzono, że poważne skutki uboczne tego leku nie powoduje. Użyj może być przez długi czas, ale nie zwiększa dawki i zrobić małe odstępy. Dostępność fenoborbitala pochodna kwas izowalerianowy i inne składniki uspokajające przyczyniają się do tego, że lek „Corvalol” obniża ciśnienie krwi, kołatanie serca i zmniejszenie uspokajająco na centralny układ nerwowy.