823 Shares 6319 views

Skąd Mikołaj w Rosji: adres, kontakty i historia

Święty Mikołaj – to najbardziej mile widzianym gościem w Nowym Roku. Przynosi radość zarówno dla dzieci jak i dorosłych. A tam jest dziecko, które nie chce wiedzieć, gdzie Święty Mikołaj mieszka w Rosji. Okazuje się, że jego kraj jest w Wielkiej Ustyug i odwiedzić ziemie przodków gdyby ktoś, kto wierzy w bajki.

Legenda o Mikołajem

Naukowcy często zastanawiał się, gdzie mieszka Święty Mikołaj. Badania przeprowadzono tysiące razy. Chociaż nie jest w stanie znaleźć wiarygodne legendę. Według jego opisu, kiedyś na Górze Gleden w ciemno ciemnym lesie Nadzieja rzeki Sukhona żyło dwóch braci – Wodnik i mrozem. Pierwszym był najstarszy i bardzo lubił wody hodowlanej i błoto. Druga była kapryśna, bo młodszy wzrosła lubi robić wszystko na przekór Wodnika i wszystkich studio wody, matowe, wykonane z niej fantazyjne rzeźby i wzorów.

Ale pewnego dnia bracia pokłócili się bardzo dużo. Wodnik krzyknął, że w ziemi ich przodków powinien być tylko jeden szef – powiedział. Frost obrażony i lewo, aby wędrować po świecie w poszukiwaniu nowego schronienia. Odwiedził i na dalekiej północy, i na Syberii, a yugah. Że po prostu zawsze było moim domu, a nikt nie chciał podjąć się nowego gościa. Frost dojrzał, osiadł, stają się mądrzejsi i zdecydował się na powrót do ojczyzny.

Wodnik wziął go i powiedział: „Budujmy nam wieżę, a następnie znaleźć Snow Maiden, zostań z nami, jesteś prawdziwą Santa. Zgodził się. A teraz, w miejscu, gdzie rzeki Południowej i Sukhona, stoi wspaniały dom, aw nim gospodarstw Mikołaj.

Ważny adres zamieszkania Mikołaja z Rosji

Zapamiętaj adres baśniowego bohatera jest bardzo prosta. Miasto, w którym postanowił się ustatkować, zwany Wielką Ustyug. Sam dziedzictwo nie jest w centrum i 15 km od centrum miasta. Jest to łatwe do znalezienia, przesuwając atrybutywny znaki.

Jest to łatwe, aby dowiedzieć się , gdzie mieszka Dziadek Mróz. Adres w Rosji: Region Vologda, Veliky obszar Mardengskoe s / n, majątki w okolicy Santa Claus, d1, ..

Jeśli chcesz napisać list, możesz to zrobić w bardzo prosty sposób. Poczta bajkowy bohater przyjmuje życzenia roku. Badged prostu napisać następujące: 162 340, Wielki Ustiug, Santa Claus. I mieć pewność, że wiadomość dotrze do adresata!

Dziedzictwo w Wielki Ustiug

Mikołaj potrzebuje dużej powierzchni, aby pomieścić wszystkie niezbędne do jego funkcjonowania budynku. Sama rezydencja w Wielki Ustiug to kompleks budynków, które można chodzić – a nie jeden dzień. I tam pozostać goście, właściciel oferuje pobyt w pensjonacie (hotel).

Po przyjeździe w lenno, będziesz natychmiast zobaczyć szlakiem bajek. To prawdziwa magiczna przygoda z fantastycznych bohaterów. Przekazaniem go do końca, można dostać się do Doliny Cudów, która prowadzi bezpośrednio do Pana Winter teremu. Aby uzyskać informacje o tym, jak i gdzie Święty Mikołaj mieszka w Rosji, wyjaśnimy nieco później, a teraz trzymać wirtualną wycieczkę po okolicy.

Co jest terytorium osiedlach

Forge – tutaj Kreator Winter produkuje te same dary, które faceci znaleźć pod choinką. Każdy może spróbować swoich sił i w kuciu.

Poczta – Teraz wiesz, gdzie mieszka Święty Mikołaj w Rosji, można wysłać do niego list. Bądź pewien, że asystenci będą je odbierać i czytać.

Glacier – w tym budynku są najlepsze kawałki rzeźb lodowych. Oceń kreatywność Claus.

ogród zimowy – nawet w trudnym okresie zimowym można podziwiać egzotyczne rośliny zebrane Claus w jego podróży na południe.

Ale oprócz zakładów w Santa istnieją plenerowe klatki ze zwierzętami. Mieszkają w pięknym otoczeniu w zoo.

„Izba” może być w centrum folklorystycznego, aby dowiedzieć się o życiu chłopów i rosyjskiej tradycji. Oferuje on smak herbaty i odwiedzić fascynujące lekcje mistrzowskie.

Baw się i bawić się dzieci i dorośli są w ekscytującą zabaw i park linowy. Ostatnio pracuje tylko w okresie letnim.

Jeśli jesteś głodny, na terenie posiadłości należą restauracja i kawiarnia.

Dom Mikołaja

A teraz nadszedł czas, aby rozważyć bardziej szczegółowo, gdzie mieszka Ded Moroz (Dziadek Mróz w domu). Home Kreatora zimą – drewnianą wieżę, która składa się z 13 pokoi. Tutaj wszystko jest zrobione dla wygody jego dziadka i jego asystentów.

W jednej z sal przechowywane są dary od ludzi z całej Rosji. Nie tylko dzieci się prezenty. Święty Mikołaj zbiera również swoją kolekcję. Najciekawszy element – tamburyn. To wysłany każdy z Jakucji w 2005 roku.

Frost ma nawet swoją własną garderobę. Nie sądzę, że stary człowiek idzie przez cały rok w jednym i tym samym. Ma ubrania dla wszystkich pór roku, a nawet kombinezon narciarski i letni płaszcz.

Na koniec wycieczki za pośrednictwem domu wszyscy czekają „pokój pragnienia.” Father Christmas serdecznie zaprasza gości myśleć z najbardziej cenionych marzeń. Dzwonienie dzwonów i machnięciem czarodziejskiej personelu modlitwy zostaną wysłuchane przez miliony.

Spanie Świętego Mikołaja na travushke-muravushke. To pióro pozwala mu odpocząć przez cały rok do jednej magicznej nocy rozdawać prezenty przez cały rok. Dzięki cudownym trawie w Santa i zdrowia jest doskonały, a nastrój jest zawsze doskonała. Więc pamiętaj adres Mikołaj (Father Christmas, gdzie mieszka) i zawsze się go odwiedzić.

Rezydencja w Puszczy Białowieskiej

Ale Wielki Ustyug nie jest jedynym miejscem, w którym postać bajka zamieszkuje. Większość przebywania wśród wszystkich krajów WNP są Białoruś, w Puszczy Białowieskiej. Jest tam mieszka prawdziwy Święty Mikołaj. „Gdzie mieszka około Kreatora Winter świata?” – pytasz. I będziemy szczęśliwi, aby powiedzieć.

Więc kolebką słowiańskiej mrozem można słusznie uznać Puszczy Białowieskiej. Na powierzchni 15 hektarów dziewiczego lasu otoczony jest dom bajki. Atmosfera jest naprawdę magiczna. Rekordowe dla Białorusi – 40.000 żarówek ścieżką co noc samotnie, a na środku dziedzińca pyszni olbrzymi jodła 40-metrowy, których wiek przekracza 120 lat. Każdej zimy zamienia się w piękną dziewicę, chroniony Dubovich dąb i wiąz Vyazovich.

Rezydencja jest również możliwe, aby napisać list. Ci zanotować dokładny adres Mikołaj (Father Christmas, gdzie mieszka – pradziadek wszystkich słowiańskich Morozow) 225063, D Kamenyuki, powiat Kamieńcu,. Brzeskiej, Białorusi, Santa Claus. I pamiętaj, aby sporządzić notatkę z adresem zwrotnym. Zima gawędziarz spełnia wszystkie.

Daleko brat – Santa Claus

Jak wiecie, każdy kraj ma swój własny, choć mała rezydencja gawędziarza. Wszystkie adresy rekordu Mikołaj jest po prostu niemożliwe. Ale można powiedzieć nam o najbardziej pamiętnych.

Bardzo ładnie urządzone Rodina Santa Claus w Alasce. Tam, według legendy, zamieszkany przez amerykańskiego magika. Ponieważ region ten jest bardzo mroźna zima atmosfera jest utrzymywana przez cały rok. Zaskakujące jest to, że nawet zwykli ludzie w domu wyglądać domami pierniki. Bardzo efektowny i oryginalny.

Jednak największą rezydencją Santa Claus w świecie uważany jest za Laponia. Jest to obszar, w Finlandii, która w zimie po prostu zmiany. Wysoki poziom śniegu i mrozu stałym przypomnieniem tego, kto Pana Wintera. Pokój jest nie tylko główną rezydencją wróżki, ale również ogromna. To jest po prostu niemożliwe, aby w ciągu dnia. Każdego roku Mikołaj z Laponii otrzyma 10.000 listów i odpowiedzi na wszystkie pytania.

wniosek

Stworzyć magiczną atmosferę o każdej porze roku. Teraz już wiesz, gdzie mieszka Święty Mikołaj w Rosji, i można przyjść, aby go odwiedzić. Pamiętaj, Vologda regionu, miasto Wielki Ustiug.