196 Shares 7267 views

Staś Lindover. Biografia kulturysta

Najlepsze osiągnięcia sportowców na dziś – to tytuł srebrny medalista mistrzostw Europy w deblu kulturystyki w 2011 i tytuł absolutnego mistrza w kategorii „Classic kulturystyce.” Porozmawiajmy więcej na temat tego wybitnego człowieka jako Stas Lindover.


biografia

Stanisław urodził się w dniu 21 marca 1972 roku w Leningradzie. Już w wieku 13 lat chłopiec był aktywnie zaangażowany w rzucanie włócznią, ale niestety, nie mogłem osiągnąć w sporcie znaczących rezultatów. Dlatego od 17 lat, postanowił zmienić kierunek działań sportowych i przejdź do kulturystyki, chociaż w tym czasie termin ten nawet nie istnieje. Faceci po prostu się w siłowni i robi drugi.

Działalność ta zadowolony Stasiu, to nic dziwnego, że stał się nie tylko chwilowa moda, ale sposób życia.

Pasja do sportu nie przestaje kulturysta w 1997 roku, aby zakończyć Petersburgu Uniwersytet Transportu. Do roku 2000, dokładniej Staś podszedł do swojej pasji, a on uzyskał specjalizację w College kulturystyce nazwie Vader.

W 2008 roku, kiedy Stanislav był w towarzystwie dzieci, z niego nie był wypadek, w wyniku czego był całkowicie zaskoczony przez nerwu promieniowego. Po tym wydarzeniu przez długi czas odzyskiwania kulturysty, a sprawa wciąż pozostaje marzeniem. Ale pomimo tego, co się stało, kontynuował swoją karierę w tym sporcie, a teraz jest coaching działalności.

Oto celowy człowiek Staś Lindover! Uraz nie przeszkodzi mu w dalszym ciągu rozwijać się jako sportowiec i wykształcony człowiek. Takie podejście do celu pomaga wszystkim osiągnąć.

Staś Lindover i jego żona: wzajemna współpraca

Kulturysta wybrał żonę pasujące. Margarita Kirichuk – single-minded sportowiec, służąc w nominacji "bodifitnes". Para często trenuje razem i korzystać z tej przyjemności.

Margarita zaczął brać udział w konkursie w 2009 roku, występując w Północno-Zachodniej Puchar Rosji. W kategorii „kobiet do 163 cm wzrostu” jest na trzecim miejscu.

Dane antropometryczne sportowiec

Stanisława Lindovera wysokość 183 cm, ciężar w zakresie od 105 do 110 kg podczas zawodów, a od 110 do 118 kg, w poza sezonu. Sportowiec uważnie monitoruje swoją formę fizyczną i siłę. To, co pomaga mu wygrać nagrody w konkursach i być dobrym trenerem.

Plan diety i żywienia

Stanislav Lindover uważa, że aby utrzymać się w dobrej kondycji to pomaga motywacji i dyscyplinę. Nic dziwnego, że jest uważany za sportowiec, który jest zawsze oglądając jej sylwetkę. On nie uważa kalorazh i diety zależy od ilości białek, węglowodanów i tłuszczów. Bardzo często Staś powiedzieć, że tak niski poziom węglowodanów złożonych (około 150 g) nie będzie promować przyrost mięśni. Jednak ich wygląd nadwozia dowodzi przeciwnie.

Domowe jedzenie i dieta na wycieczki

Jak już wspomniano, Stanisław przylega do określonej stosunkiem białek, tłuszczy i węglowodanów – 80, 300 i 150 g. Te składniki to otrzymuje od różnych produktów naturalnych. Białko wchodzi w ciało ryby, jaja, Turcji i piersi kurczaka. Staś uwielbia ser, ale niestety nie może jeść, bo wskaźnik insulina tego produktu jest bardzo wysoka. Około 30% całkowitej ilości białka sportowca otrzymuje się z mieszaniny białkowej. Tłuszcze korzystnie trwa od olejów rybnych i olejów. Gryka, jęczmień i ryż brązowy – to tylko magazyn złożonych węglowodanów dla kulturystów.

Dnia kulturyści jedzą cztery razy i kilka razy bierze mieszaninę białek. W pracy i na długich trasach Stanislav zjada żywność w pojemnikach, które wcześniej były przygotowania siebie. Jeśli nie jest to możliwe, sportowiec musi zjeść w kawiarni, gdzie znajdzie on potrzebował produktów spożywczych i żywności.

Podstawowe ćwiczenia wszystkich grup mięśniowych

Ostatnio Staś Lindover nie przywiązują szczególną wagę do zestawu ćwiczeń. Jedyną rzeczą, która zmieniła się w ciągu ostatnich kilku lat – rodzaj ładunku na włóknach mięśniowych rodzajowych. To jest właściwa taktyka powiedział Staś Lindover.

Łopatki, mięsień czworogłowy i rąk trzeba ładować przy użyciu statycznego i dynamicznego typu szkolenia, który został opisany wcześniej przez profesora Seluyanov.

Ścięgna, klatce piersiowej i plecach kulturysta musi trenować przez wykonujących podejścia do 12-15 powtórzeń ćwiczenia. To sprawia, że możliwe, aby dostarczyć organizmowi energii za pomocą tlenu wolne, więc główny ciężar spada na szybki tkanki mięśniowej.

Strategia rozwoju niewprawnego początkujących nadwadze ulgi dla sportowca

Wielu, chcąc zrobić z postacią, najpierw zdecydować, aby pozbyć się nadwagi, a potem do przybierania na wadze i mięśni do pompy. Staś Lindover uważa to podejście błędne. Kiedy niezrównoważona dieta wystarczy, aby przejrzeć procent składników odżywczych i stopniowo wprowadzać regularne ćwiczenia aerobowe. Ale kiedy przychodzi do spowolnienia metabolizmu, to kwestia właściwego odżywiania staje się ważniejsza.

Nie jest konieczne, aby podzielić na proces dzielenia i tłuszcz masy mięśniowej akumulacji. Ta metamorfoza organizmu powinno odbywać się równolegle. Ale wystarczające do utrzymania formy węglowodanów można określić tylko doświadczalnie, bez formalnego kalkulacja nie zadziała tutaj. Najważniejsze, że węglowodany są zatrudnieni nie prowadzą do oczywistych złogów tłuszczu. Stosunek spożywanych tłuszczów i białek pozostaje zawsze taka sama, co było zadaniem nie być sportowcem. Jest to konieczne tylko do kontrolowania węglowodanów.

Staś Lindovera ścieżka do „inteligentnego” kulturystyce

Każdy powerlifter, kulturysta kulturysta i ma swoją własną teorię na utrzymanie się w dobrej kondycji. To i wiele podstawowych ćwiczeń, a nawet wsparcie farmakologiczne. Stanislav doświadczony wszystkie teorie te same, ale żaden z nich nie widział racjonalne ziarno, więc zdecydowaliśmy się na stworzenie własnego systemu w celu wygrania nieodpowiadających grup mięśniowych.

Rewolucja w myśleniu kulturysta dokonał książkę „Myśl! Lub „Supertrening” żadnych błędów”, autorstwa Vadim Protasenko. To właśnie z powodu jej zawodnik dowiedział się, że wielu biochemików, fizjologów i metodyści sportowe były w stanie pracować razem, aby uczynić znaczący postęp, w celu zbadania stopnia wpływem obciążeń elektroenergetycznych na przerost włókien mięśniowych.

Staś doszedł do wniosku, że głównym czynnikiem wzrostu – jest miofibryli mikrourazy i późniejsze odzyskanie ciała po nich. I tylko kilka lat później był w stanie zrozumieć, jak działa ta technologia.

Kluczowe parametry obciążeń w treningu

Staś Lindover, które umożliwiają szkolenie zawsze w formie, mówił o kluczowych parametrów zajęć sportowych, które wpływają na tkanki tłuszczowej i mięśniowej.

Kluczowym czynnikiem – czas spędzony pod obciążeniem, a nie ilość powtórzeń, jak wielu sądzi. Ważne jest również, aby wziąć pod uwagę okres, podczas odpoczynku między powtórzeniami, amplituda ruchu pocisku sport i intensywności.

Wszystkie te czynniki mogą stosować metodologię szkolenia wolnych włókien mięśniowych.

Statodynamic Program Staś Lindovera

Wszystkie ćwiczenia należy wykonywać, nie na chwilę relaksu stażystów mięśni. W tej sytuacji, zagęszczona włókien mięśniowych perezhmut kapilar, powodując niedrożność. Wynik będzie zaobserwowanych zjawisk, takich jak niedotlenienie włókien mięśniowych i anaerobowej glikolizy w OMV do gromadzenia się mleczanu.

Rozważmy przykład rąk szkoleniowych statodinamiku. Po podstawowej rozgrzewki i wdrażania podejścia z pełną amplitudą należy wziąć pod sprzęt sportowy o wadze 30% 1RM i zacząć ćwiczyć z nim. Tylko 40 sekund prowadzić do lokalnego zmęczenia. Po odpoczynku w tym samym okresie czasu, konieczne jest, aby powtórzyć ćwiczenie 4 razy.

W drugim podejściu, prace nad systemem trójgłowego nie zmienia, obciążenie pozostaje taka sama. Pieczenie w dłoniach pojawia się w grupy mięśni roboczego.

Trzy koła pomoże utrzymać ciało w kształcie, a 6 – go rozwijać dalej. Jest to istotna różnica występuje ze względu na różny stopień wpływu stresu na układ hormonalny organizmu, która jest podporządkowana strukturze nerwowego.

Kulturyści mają w swoim arsenale wiele ćwiczeń, które można wykonać stosując powyższy schemat. Jeśli zamierzasz trenować jedną grupę mięśniową, nie zapomnij, aby odpocząć po każdym ćwiczeniu. Czas trwania przerwy powinno być 5-6 minut na odpoczynek i 8-10 w pasywny. Czas ten jest wystarczający, aby grupa mięśni który ćwiczy obniżone stężenie kwasu mlekowego.

Osiągnięcia kulturysta

  • Drugie miejsce w mistrzostwach Rosji w 2011 roku klasyczną kulturystyce.
  • Brązu nagroda w East Pucharu Europy w 2011 roku.
  • Absolutny mistrz na Yashankina Cup 2011.