405 Shares 1586 views

Jak połączyć pliki w jeden plik?

Nawet nowoczesne systemy teleinformatyczne mają swoje granice. Możliwość przesyłania różnych danych i plików są bardzo ograniczone. Dlatego też, gdy istnieje potrzeba kogoś do wysyłania informacji, staramy się zrobić to w małych kawałkach. Istnieje wiele opcji, jak udostępniać pliki większość różnych formatów. O to dziś i porozmawiamy. Tak jak połączyć pliki w jeden plik?

dokumentacja

Pierwszy i oczywisty sposób części danych podział jest dostarczenie plików wieloczęściowe. można pobrać i zainstalować na swoim osobistym programu komputerowego WinRar. Obsługuje wszystkie znane formaty kompresji, a także posiada wbudowane narzędzie, które pozwoli Ci przełamać żądany plik na mniejsze kawałki.

Na przykład, trzeba wysłać maila na wewnętrznej folii roboczej. Być może, w celach biznesowych, ale może nie. Cokolwiek. Tylko tutaj jest problem – wielkość około 8 GB, a narzędzie-mail obsługuje pliki do 1 GB. Co robimy? Dodamy nasze archiwum wideo, dzięki czemu jest obszerna. W ten sposób będzie przerwa na wiele małych plików, które możemy przekazać.

Teraz, po stronie odbiorczej musi być podłączony do jednego pliku. Aby to zrobić, wszystkie pobrane pliki są małe, trzeba umieścić w tym samym folderze i uruchomić rozpakowywanie absolutnie żadnej z nich. Wynik zostanie podłączony plików w jednym pliku.

Tekst i zdjęcia

Problem ten jest o wiele prostsze. Jeśli trzeba połączyć w jeden plik, a w tym przypadku są one tekst, trzeba dowolnego edytora – „Notatnik”, „WordPad”, „Microsoft Word”. Aby to zrobić, należy otworzyć oba pliki w różnych oknach, a następnie wykonaj następujące czynności.

 1. W pierwszym dokumencie ustalony na kursora w dowolnym miejscu w tekście.
 2. Naciśnij kombinację klawiszy „Ctrl + A”. Zobaczysz zaznaczyć cały tekst.
 3. Prasy "Ctrl-C". Ta czynność spowoduje skopiowanie informacji.
 4. Teraz możemy przejść do drugiego pudełka i umieścić wskaźnik do pliku.
 5. Naciśnij "Ctrl + V". Skopiowany tekst jest włożona.
 6. Teraz kliknij „zapisz jako …” i utworzyć nowy plik, który jest sumą dwóch poprzednich.

Z wszystkich plików graficznych nieco bardziej skomplikowana. Im wyższa jakość obrazu, tym bardziej złożony program służy do łączenia obrazów. Oczywiście, jeśli nie dbasz o jakość wyniku, można po prostu banalne wykorzystanie farby. Będzie to wyglądać mniej więcej tak.

 1. Aby połączyć uwięzi w jednym pliku, otworzyć pierwszą z nich w edytorze.
 2. Domyślnie, zostanie on natychmiast całkowicie rozdzielone. Skopiuj go do tej samej kombinacji, co tekst w powyższym przykładzie.
 3. Otwórz drugi plik. Rozciągnąć przestrzeń roboczą. widać pojawia się białe pole. Podnieś go do tego czasu, dopóki nie są wystarczająco gotowy teren, aby wkleić skopiowany obraz.
 4. Wstawić rysunek. Leżał na wierzchu istniejącego. Nie dotykaj niczego. Wystarczy przesunąć kursor myszy nad nim i kliknij lewy przycisk. Przeciągnąć i upuścić obraz na białym polu.

W ten sposób prosta kombinacja plików graficznych w jednym.

PDF

Jak zapewne wiecie, w formacie informacja PDF jest przedstawiony na zdjęciach niż w tekstach. Nie można go wybrać za pomocą kursora, lub w inny sposób, jak również liczba dokumentów zapisanych w tym formacie, związek plików PDF w jeden – proces istotny dla wielu. Spróbujmy zbadać ten szczególny przypadek stowarzyszenia. Istnieją dwa sposoby, jak przeprowadzić tę operację.

 1. Online. Tak, istnieją usługi, które pozwalają łączyć PDF plików. Wystarczy pobrać dokumenty online, a następnie pobrać wynik. Niestety, ta metoda nie zawsze jest skuteczne, ponieważ pliki w tym formacie są dość duże, a jeśli co najmniej jeden z nich będzie około 50 stron, proces ten może być opóźnione.
 2. Nieaktywny. Trzeba będzie tylko pobrać i zainstalować program Adobe Acrobat pełnej wersji. I postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:
 • Pierwszy na panelu głównym kliknij „Nowy”;
 • następnie „Połącz w jeden plik PDF”;
 • dodać żądane pliki z komputera i sortować je;
 • kliknij „Połącz”;
 • wszystko można zapisać plik gotowy na komputerze.

Tworzenie wirusa

Lub nie dość wirusy. Fakt, że istnieją aplikacje, które pozwalają „Klej” plików w różnych formatach. Na przykład, można napisać program i zapisać go w formacie „exe”, a następnie przyklejone do pliku obrazu. Wtedy człowiek który odkrył obraz będzie automatycznie uruchomić i wykonanie swoimi narzędziami. W rzeczywistości, większość antywirusa przez długi czas zobaczyć takie klejenie i neutralizują je. Więc co można maksymalnie co robić, więc to, aby bawić i uczyć jego przyjaciela, który jest w 100% Państwa danych nie korzysta z żadnej ochrony. Na przykład, aby połączyć pliki w jeden plik, można użyć HJ-Split aplikację.

240 shares 5363 views
Powiadam wam otworzyć FB2
637 shares 6431 views