248 Shares 4797 views

Odzież Esprit – dla tych, którzy lubią wyglądać stylowo

Prawdopodobnie każdy dzisiejszy fashionista zna odzież Esprit. I to nie jest zaskakujące. Ta marka zyskała znaczną popularność dzięki swojej stylowości, oryginalności i wygodzie. Bardziej szczegółowo rozważyć te wspaniałe rzeczy.

Ubrania Esprit – trochę historii

Zacznijmy od samego początku. Odzież Esprit, która jest tak znana dziś, pojawiła się po raz pierwszy w 1968 roku. Para Susie i Doug Tompkins postanowili spróbować nowego statku. Otworzyli małą furgonetkę w San Francisco, w której sprzedawano odzież Esprit. Shili małżonkowie sama, uważnie obserwując trendy mody i podnosząc poziom swoich umiejętności. Każdy klient był zadowolony z pracy Tompkinsa. Mistrzowie łatwo znaleźli podejście nawet najbardziej wymagających klientów. Doug i Susie marzyli, że pewnego dnia mogą otworzyć własne biuro i sieć sklepów w największych miastach Stanów Zjednoczonych.

Jednak firma rozwijała się znacznie szybciej niż przypuszczali Tompkins. W latach siedemdziesiątych dwie siedziby zostały otwarte w Hongkongu i Düsseldorfie. Więc rodzina zaczęła nową erę. Urzędy te otworzyły drogę dla firmy na rynki w regionach wschodnioazjatyckich i europejskich, które szybko się rozwijały.

Odzież Esprit szybko zyskała popularność w Hongkongu i Niemczech. Stało się to pośrednie kroki w procesie zdobywania globalnego rynku mody. Już w 1983 roku okna sklepowe firmy zdobiły ulice wszystkich głównych miast Tajlandii, Nowej Zelandii, Chile, Austrii i Kanady. Dziś firma posiada własne przedstawicielstwa w czterdziestu pięciu krajach świata.

Dorywcza odzież i wiele innych

Tak więc firma stała się bardzo znana. Początkowo produkowała tylko markowe ubrania męskie i różne modele dla kobiet. Jednak po jakimś czasie pojawiły się inne produkty w asortymencie. Właściciele firmy rodzinnej bardzo szybko zdali sobie sprawę, że ubranie bez dodatków nie może istnieć. Są w formie wszelkiego rodzaju pasów, więzi, klipsów, spinki do mankietów i broszki umożliwiają osobie tworzenie ciekawych, oryginalnych obrazów. W rezultacie świat wkrótce okazał się markowymi zegarkami. Podobnie jak odzież, były bardzo wysokiej jakości, przystępnej cenie i różnych wzorów. Firma dostarczyła na rynek tego, czego potrzebuje. To był klucz do sukcesu tej marki. Produkty wtórne (perfumy, meble, przybory itp.) O sławnej nazwie Esprit są nie mniej popularne niż cienkie ubrania na wszystkie okazje. Oznacza to, że produkty firmy są realizowane bardzo prosto.

Sklepy Esprit

Ogólnie produkty firmy nie są wcale ciekawostką. Esprit nie tylko buduje swoje sklepy na całym świecie. O popularności sklepu internetowego jest grzech, który nie wspominał. Wielu ludzi preferuje zakupy online. W ten sposób konsumenci szybko wybierają to, czego potrzebują, składają zamówienie i otrzymują towary bez zbędnych gestów i starań.

Zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn

I znowu, z powrotem do czasu firmy. Początkowo Tompkins wydała ubrania tylko dla kobiet w średnim wieku. Te rzeczy nie były bardzo jasne, ale praktyczne i wygodne. Dzięki wysokiej jakości produktów firma mogła szybko wstać, ale przez długi czas była niewielka. Małżonkowie musieli prowadzić handel, ponieważ nie mogli sobie pozwolić na wynajęcie pokoju. Suzy projektował. Doug rozwiązał problemy finansowe.

Być może firma pozostanie małą produkcją. Jednak para poznała Michaela Inge. Wziął władzę w swoje ręce. Więc zaczął się ostry wzrost. W 1971 r. Pojawiła się nazwa Esprit de Corp. W tym czasie w przedziale pojawiły się markowe ubrania męskie. Jednym słowem firma dodała coraz to nowe modele.

Tożsamość korporacyjna

W 1976 roku projektant John Casado specjalnie dla firmy przeprowadził poważną pracę. Więc istniał korporacyjny styl. Firma Casado stworzyła logo, które dziś jest jednym z najbardziej znanych w świecie mody. Firma zyskała tempo.

W 1986 roku w Niemczech został otwarty pierwszy zagraniczny sklep firmowy. Potem kontynuowali działalność w innych krajach Europy Zachodniej. W 1992 firma była znana prawie na całym świecie. Jednym słowem ta marka jest jedną z najbardziej znanych w Stanach Zjednoczonych. Jeans Esprit, sukienki, odzież wierzchnia – wszystko to jest powszechnie dostępne, ale jednocześnie produkty wysokiej jakości i stylowe.

Do tej pory,

Podsumujmy. Dziś obroty marki Esprit szacuje się na miliardy dolarów. Na całym świecie jest około tysiąca markowych sklepów. I liczba rośnie z każdym rokiem. Większość z nich pracuje w systemie franczyzowym. Marka stała się najpopularniejsza w Niemczech. Siedziba firmy znajduje się obecnie w Ratingen. Ponadto w Hongkongu znajduje się druga siedziba. Zajmują się wyłącznie sprawami finansowymi.

Wszystkie ubrań firmy są mile widziane przez miłośników mody. Niezależnie od tego, czy jest to kurtka Esprit, garnitur, dżinsy czy akcesoria, na pewno docenisz zarówno piękny wygląd, jak i doskonałą jakość oraz łatwość w noszeniu. Po dokonaniu takiego przejęcia nie ulega wątpliwości. Upewnij się, że na pewno będziesz zadowolony z takiego zakupu. Ten wybór daje Ci prawdziwą przyjemność. Przy okazji, to jest dobry pomysł na prezent. Jednym słowem, kup ubrania Esprit i cieszyć się wiele zalet! Wygląda świetnie.