108 Shares 7880 views

Tim Sobakin: biografia i twórczość

Dziś pokażemy ci co Tim Sobakin. Biografia pisarza będą rozpatrywane dalej. Przyszły pisarz urodził się w 1958 roku, 2 stycznia w Żółte Wody (Ukraina). Jest autorem wierszy i prozy dla dzieci. Prawdziwe nazwisko – Andrey Ivanov Wiktorowicz.


Tim Sobakin: biografia

Krótko powiedzieć o sposobie życia utalentowanego człowieka. Przyszły pisarz ukończył Instytut Inżynierii i Fizycznego w Moskwie w 1981 roku i pracował jako programista. W 1985 roku zmienił zawód i został dziennikarzem. W 1987 roku otrzymał kolejną wykształcenie – ukończył studia na Wydziale Dziennikarstwa na Uniwersytecie Moskiewskim. Od 1988 roku zajmuje się wyłącznie działalności literackiej. Pisze opowiadania i wiersze dla dzieci. Publikowane w różnych czasopismach: „Październik”, „Pioneer”, „murziłka”, „Śmieszne zdjęcia”. Od 1990 do 1995 był redaktorem naczelnym magazynu dla dzieci pod tytułem „Tramwaj”. Potem pracował w publikacjach „Sindbada”, „Phil”, „wiele małych” i „The Gingerbread Man”. Autor kilku książek, które wyszły w dużych wydawnictw, „Drop”, „Literatura dziecięca” i innych.

bibliografia

Tim Sobakin w 1990 roku opublikował pracę „dookoła”. W 1991 roku wychodzi „Z korespondencji z krowami”. W 1995 roku wydrukowano „psa, który był kot” w wydawnictwie „Literatura dziecięca”. W 1998 roku nie pozostawia „rozruch”. Wydawnictwo „Drop” opublikował pracę „ptactwo łowne” w 2000 roku. Potem są „Pieśni Hippo”. W 2011 roku, w świetle opuszcza produktów „Music. Lwica. Rzeka ".

„Z korespondencji z krów”

To dzieło Tima Sobakin stworzony jako humorystyczny rozmowy mieszkańców miast i krowy Nura. Dzieli myśli, mówi, że tramwaj biegnie Carman. Pisze o życiu wiejskim. Opowiada, jak jego rodzimy kraj daje mleko i pastwisk. W tej miłej i przyjaznej rozmowie z jasnością gry ujawnił umysł pisarza i poczucie humoru. Zinaida Surova wydał książkę w sposób blisko i dobrze zrozumiane przez dziecko. Wynik był znakomitym przykładem pełnego zrozumienia artysty i poety. Książka stała się prawdziwym darem zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

"Music. Lioness. Rzeka"

Tim Sobakin przedstawiony w tej książce jest przeznaczony dla całej rodziny, w innym gatunku i rytm poematu. Jest również wolny wiersz i sonet klasyczny. Wszystkie wiersze mają doskonałe gry słów, paradoksalny sens i dobrej ironii. Czytelnik znajdzie tu dzieje nieba i miłości, troski o ludzi i zwierząt, i wieczności wszechświata. Prawie jedna trzecia wcześniej niepublikowanych wierszy.

inne historie

Przeprowadzenie „dookoła”, jak dzieci w wieku przedszkolnym. Można go nazwać las baśń. Książka została uzupełniona pięknymi kolorowymi ilustracjami H. Knyazkova które przypominają styl H. Miller. Historia zaczyna się w cichym lesie. Dwa jeż szuka grzybów w trawie. Fufums imię i drugi Hlops. Jeden z nich – przemyślany. On jest zainteresowany, które są wykonane z grzybami, dlaczego jest ciemno w nocy, gdzie wieje wiatr. A Hlops myśleć antypatie. On beztroski jeża. Zabawa spacery, śpiewa piosenkę o zielonym stożka, wygląda jak chmura na niebie zmienia się w zająca lisa. Został zabrany, potknął się, poleciał do góry nogami. Ale ziemia nie runął, bo zaczął się wznosić do nieba. Nie latać w ogóle, chce kupić coś. Trzyma się gałęzi. Hedgehog Fufums wkrótce pojawi się pod drzewem. Widzi odwrócony kosz i zaczyna szukać Hlopsa. Słyszy głos z góry. On podnosi głowę i widzi bardzo dziwne małe zwierzęta. Wstaje na gałęzi z tylnych łapach. Zverushka bez igły, ale ma długą ogona i uszu. Fufums próbuje dowiedzieć się, kto to jest.

Tale „Pies, który był kot,” łączy filozoficzny pogląd na świat z wirtuozem gry słów i subtelną ironią. Zarezerwuj ilustracje uzupełniają wspaniały Alexander Grashina. W książce „Gra Ptak” zawiera wspaniałe historie papieża i jego córki. Oni po kolei podzielić ich historie. „Hippo Song” – to książka zabawa. Jego bohaterowie – hipopotamy, opowiadając historie swojego życia. Ponadto, są one krzyżówki i śpiewać. „Bez butów” – ciekawy i ironiczny wiersz napisał również Tim Sobakin. Ta praca opowiada nowela, podróżnik, który idzie ulicą. W tych samych butach, że ma tylko jeden. Na drugiej nodze skarpety jest zużyte. Licznik ludzie podejrzewają, że napotykają przechodnia, którzy są zbyt zamyślona w sprawach naukowych i dlatego zapomniał nosić buty. Passer szybko traci nastrój, bo była mokra skarpeta. Czytelnik dowie się, że przed nim nasienia Semenovich, który jest miejscowy nauczyciel szlachetny. W domu złamał gorącej walki tego dnia. Cała materia w kłótni dwóch butów że kłótnia nie podzielony pomiędzy szczotką do butów. Decydują się od siebie żyć. Właściciel pogodzić im nie powiodło się. Musiał nosić tylko jeden but.

Teraz, że wiesz, kim jest Tim Sobakin. Biografia i twórczość pisarza zostały zweryfikowane przez nas w najdrobniejszych szczegółach.