147 Shares 8169 views

Pączki z sera

Dawno temu, nic nie gotowane, chciałem coś smacznego i szybki. Przypomniałem sobie, że jako dziecko ciotki traktowali mnie do pączków, wydaje się, że były twaróg, więc postanowiłam upiec pączki z serem.


Nawet wtedy, gdy uczeń ma, to ser overate prawie codziennie (w zawodzie technologie I do wytwarzania i przetwarzania produktów spożywczych, profil – mleka, więc pary zrobiliśmy twaróg, sery, jogurty, ogólnie rzecz biorąc, wszystkie produkty mleczne).

Tak, będziemy przygotowywać pączki z domku na klasycznej receptury. Musimy następujące produkty: opakowanie twarożku (lepiej wziąć o niskiej zawartości tłuszczu, ponieważ pączki będziemy smażyć na oleju, zazwyczaj zawiera tylko 1% tłuszczu i jest uważana za produkt dietetyczny), 200 g mąki, 1 jajko, 100 g cukru, soda nawilżona, sok z cytryny, trochę soli i olej do smażenia.

Aby rozpocząć pocierać wtyczkę twaróg, aby uzyskać jednorodną masę serową, a następnie próbuje wbić jajko twaróg z cukrem i solą. Gasim soda z sokiem z cytryny i wymieszać z serem. Następnie wprowadzamy małe porcje mąki i zagnieść ciasto na pączki. Dajemy ciasto do kandydowania w pół godziny. Następnie kulki ciasta spływa średnicy nie większej niż 2 cm (pęcznieją). Ciasto nie przykleja się do rąk, myć ręce olejem. Pominąć pączki twaróg w gorącym oleju (powinny unosić) i smażyć na złoty kolor. Należy uważać, aby nie uderzyć olej w kropli wody, inaczej trzaski. Średnio pączki z grilla mi około 6 minut. Gotowe pączki z serem, aby uzyskać i rozłożone na tkaniny, które wchłonęła nadmiar oleju. Mamy walcowane cukrem pudrem i podawać.

Te pączki są uzyskiwane bujne i smaczne. Zwłaszcza dzieci uwielbiają pączki z serem, przepis , który opisałem powyżej.

Nawiasem mówiąc, miło włączyć pączki serowe z skórkę cytrusów i cynamonem. Te pączki jakie kiedykolwiek cieszył się w lokalnej kawiarni w stylu wschodnim. Do wytwarzania pączków „Wschodniej” potrzebujemy połowę domku opakowań serów (mieć taką samą niskiej zawartości tłuszczu), 50 g cukru, skórki z cytryny (20 g wystarczy, to jest około łyżeczki), pół szklanki mleka, kubek mąki, 10 g cynamonu, cukier puder do dekoracji, pieczenia i smażenia olej.

W misce ubić cukier, jajka, ser, mleko i skórkę. Uzyskaj rzadki wagi. Gasim sody, dodać cynamon, a następnie wprowadzenie mąki w małych porcjach. Zagnieść ciasto. Dalsze rzeźbić balony czy kije ciasta – smarować ręce olejem roślinnym. bale gotowe wpaść gorący olej i smażyć aż gotowane. Otrzymujemy pączki, rozmieszczonych na papierową serwetkę – dać nadwyżkę do drenażu i posypać obficie cukrem pudrem. Mój przyjaciel z takich form ciasto pączki. Daubed krawędzi formy pączka i mleka skondensowanego wzgórzu. Posypać cukrem pudrem i ozdobione kawałkami owoców. Dzieci były po prostu zachwycony z tego przysmaku. Dorośli i trudno znieść.

Cóż, jak gotować pączki z serem teraz wiemy, że jest to konieczne do pieczenia i zadowolić bliskich. Należy zauważyć, że dla dietetyków pączki nie są najlepszym rozwiązaniem, ponieważ są one dość wysokokaloryczne. W tym przypadku lepiej jest po prostu jeść twaróg ze świeżych owoców i pączki, aby dać dzieciom, są z pewnością na rysunku, aż myślisz.

Nawiasem mówiąc, w pewnych receptur zamiast świeżego mleka w proszku stosuje się – podobnie jak w konwencjonalnej mleka otrzymuje się wodnistą ciasta, mleko w proszku i pochłania nadmiar wilgoci w cieście. Ale nie może być to kwestia smaku, jak chcesz, a mleko nie zawsze znaleźć w szafie. Lubię pierwszy przepis, jest to najprostszy i najbardziej pyszne pączki okazują dobrze upieczone przez środku. Mimo, że druga opcja jest również nie mniej smaczne, po prostu bawić z ciasta więcej. I tak też nie jest zły przepis. Tak upiec, spróbuj. Bon appetit!