421 Shares 3933 views

Dlaczego marzenie senne? Uczymy się!

Dlaczego marzenie senne? Spróbujmy zrozumieć, co ta wizja może oznaczać. Istnieje wiele interpretacji i znaczenia.

Interpretacja

Spadek w Wiosennej księdze snów oznacza przyszłą zdradę, według lata – niezdolność do zajścia w ciążę.

Jeśli spojrzymy na erotyczną książkę snów, to w niej interpretacja zależy od wielu czynników. Na przykład jest opinia, że sperma w śnie jest symbolem czegoś płodnego, wskazówek w rozwiązywaniu problemów, które pojawiły się.

Co sperma marzy o tym podczas odpływu? Ta wizja może być interpretowana w następujący sposób: zaczynasz zrozumieć i zrozumieć coś ważnego. W tym śnie warto zwrócić uwagę na to, gdzie sperma jest wylana.

Jeśli ejakulacja wystąpi szybko i agresywnie, wtedy w przyszłości będziesz wstydzić się zachowaniu w przeszłości, a jeśli powoli – będziesz oskarżony o to, co robisz.

Ejakulat wystąpił w zatłoczonym miejscu – jest to dobry znak, wkrótce zrozumiesz, co zostało poczęte w rzeczywistości.

Jeśli w snach stoisz w obliczu problemu niemożliwości wytrysku, taka wizja nie przyniesie niczego dobrego. Oznacza to, że będą trudności z znalezieniem nowych pomysłów, a także niemożliwe jest rozwiązanie obecnej sytuacji problemowej.

Dlaczego sen sen na pościel? Taka wizja oznacza, że stanie się uczestnikiem konfliktu, w którym będzie bardzo trudno pozostać sobą.

Zbieranie nasienia do analizy

Jeśli we śnie dasz plemnik, to w prawdziwych okolicznościach zmuszaj do robienia rzeczy, których nie lubisz. Ujawnienie jej jako dawcy oznacza, że przyszłość jest zamglona. Być może nie wiesz na pewno, czego chcesz.

Jeśli zobaczysz słoiki napełnione plemnikami, wkrótce poznamy osobę (co zdarzy się przypadkowo), która w znacznym stopniu wpłynie na twoje przeznaczenie lub całkowicie ją zmieni.

Jak ona wygląda?

Czemu marzysz o spermie, znanym w wyglądzie? Taka wizja wskazuje na bezpretensjonalny charakter marzycieli. A co jeśli konsystencja lub kolor różni się od zwykłego, tradycyjnego typu nasienia? W tym przypadku wizja oznacza, że krew może mieć problemy zdrowotne.

Brudny z plemnikami

Jeśli we śnie dostaniesz plamę plemników (w tym przypadku nie jest to ważne, kto), to musisz walczyć o osobę odmienną płcią, do której masz największą atrakcję.

Spać dla kobiety

Dlaczego kobieta marzy o spermie? Jeśli dziewczyna widzi ją w miejscu kochania, czeka ją na problemy związane z różnego rodzaju intrygami. Marzenia plemników na ubraniach – dostaniesz się w delikatną pozycję.

Wnioski

Teraz wiesz, czego sperma marzy. Jak widzisz, ta wizja może być interpretowana na różne sposoby. Dlatego nie przywiązuj wagi do takich marzeń, ale zawsze czuj się.