289 Shares 7342 views

Swietłana Andreeva – Mistrz Świata

Swietłana Andreeva to mistrz świata i trzykrotny mistrz Europy. I przyszedł do sekcji Taekwondo w wieku 11 lat, po którym rozpoczął boks umieścić ręce. Następnie włączony do kickboxingu. Otrzymał tytuł mistrza sportu klasy międzynarodowej i został zaproszony do drużyny narodowej. W 1999 roku Swietłana przeniósł się do Moskwy, gdzie postanowił spróbować szczęścia w boksie kobiet. Kierunek ten miał go do smaku, więc zawsze pozostają Svetlana Andreeva w boksie. Biografia jej zwycięstwa i tytuły dość obszerna. Więc więcej.

formacja

W 2010 roku Swietłana Andreeva ukończył Biełgorod State University, gdzie studiowała na wydziale kultury fizycznej. Sportowiec z zawodu – nauczyciel kultury fizycznej.

osiągnięcia

Jej pierwszym trenerem był Alexander Melnikov, który natychmiast dostrzegł potencjał w nim. Pomógł opracować Andreeva bokserską karierę i zabrał ją do zespołu, który w pierwszym konkursie zdobyła Puchar Świata w boksie. Swietłana natychmiast wziął nagrodę – złoty.

Najważniejszym osiągnięciem w karierze sportowej Andreeva stało się tytułem mistrza w kickboxingu, która zdobyła w 2007 roku w kategorii Open. Andreev pracował wiele razy w krąg Ring „Arbat”, który nawet wymyślony zatriumfować nad przedstawiciele silniejszej płci. Ona jest przekonana, że sparing partnerem i trener musi być człowiekiem, ale to daje możliwość rozwoju i nauki hartowane przyjęć ochronnych.

kariera

W tej chwili Swietłana Andreeva jest trenerem w sporcie i placówki boks KITEK. Przygotowuje sportowców do zawodów takich jak Svetlana Rogozin, Zulfiya Kutdyusova i innych faworytów reprezentacji Rosjanki w kickboxingu.

Swietłana Andreeva uczestnicząc w walkach wystawowych i zawodowych do dnia dzisiejszego. Ona jest zaangażowana w sparingowych kilka razy w roku w celu utrzymania dopasowanie i stracić umiejętności bokserskie.