810 Shares 4953 views

Humorystyczne zagadki dla zabawy firmy na święta

Na święto powinno być zabawą – to fakt. A zabawa jest osiągnięty nie tylko poprzez zwiększenie dawki alkoholu. Nikt odwołany dowcipy i, bardziej interesujące i bardziej zabawne, zabawne zagadki. To bardzo smutne, że dzisiaj, w dobie komunikacji, mamy prawie zapomniałem o tej formy rozrywki. Z drugiej strony, dlaczego nie ożywić tradycję wielu spotkaniach z rozmowy, śmiech i ciepło? Dokonywać żadnych spotkań niezwykłych i niezapomnianych pomocy zabawnych zagadek dla firmy zabawy.


Termin i miejsce

Oczywiście, mówiąc o pewnych limitów i ograniczeń w taki głupie pytanie. Co za żart powinien być poprawny i nie obrażać nikogo, to jest jasne i bez zbędnych przypomnienia. Jedyną rzeczą, którą chciałbym zwrócić uwagę – znaczenie. Czasami czas, aby wykazać dowcip wybrany nie do końca udany. Wystarczy wyobrazić sobie humorystyczne łamigłówki dla firmy przy stole, gdy ogólna rozmowa odbywa się na jakiś poważny temat. To nie pasuje, prawda? Lub, znacznie częściej, pełen humoru zagadki zabawy dla firmy, która nie bierze pod uwagę wiek wszystkich obecnych lub płci. W tej sytuacji, mówimy o tzw dowcipy poniżej pasa. Należy zawsze pamiętać, gdzie jesteś, z kim i dlaczego. Ale jeśli komiks zagadki dla zabawy spółki w wierszu, na przykład, nie będzie powodować żadnych problemów, jest to grzech nie skorzystać z nich!

Wszystkiego najlepszego! Trochę uniwersaliów

Zacznijmy od najbardziej uniwersalne. Humorystyczne zagadki dla firmy zabawy w urodziny może obejmować niemal każdy przedmiotów. Może to obejmować, jak niezwykłe banalne „wisi gruszka, nie może jeść” i zaciemniać większa część ludności „poleciał dwa krokodyle, jeden zielony i innych w Afryce. Ile lat ma babcia?”, które dają odpowiedź logiczne jest po prostu niemożliwe. Normalnie, oczywiście, te zagadki rozwiązywane są przez logikę, a raczej to ma oznaczać, że zostaną one rozwiązane w ten sposób; w przeważającej części tutaj odgrywa rolę szczęścia i umiejętności, aby wymyślić najbardziej pozornie dziwnych pomysłów. Na przykład:

 • Pustynia jest martwy. Na jego pasa słoik wypełniony wodą. Za plecami – paczki. Z którego umarł, i że w jego plecaku?

Co człowiek może myśleć? Oczywiście, pierwsza myśl to temat udaru słonecznego, pragnienia i innych skutków klimatycznych. Ale co z pełnej kolby? Jakikolwiek atak? Ale z jakiegoś powodu, aby „stan” zagadki udzielonej tym najbardziej niefortunne plecaku. Jakie są opcje mogą być długie i bolesne, prawo, aby znaleźć jeszcze praktycznie niemożliwe:

 • Ten człowiek – skydiver który zmarł na co uderzył w ziemię, bo spadochron nie otworzył się jego plecak.

liczba urodzin dwa. Humor w wierszu

Śmieszne humorystyczne łamigłówki dla firmy może być wierszem. Jako przykład:

 • Że kobieta na ciało, umysł Żyda,
  stosowany w hokeju na lodzie, a na szachownicy?

Z humorem – tak, z niedopowiedzeniem – tak. Więc zagadka. Nawiasem mówiąc, odpowiedź na to jest po prostu oszałamiający – kombinacja.

Urodziny numer trzy. oczywiście

Dobrze, ostatnia tajemnica tej kategorii z nie całkiem typowej reakcji.

 • Sparrow może jeść garść zboża, ale koń nie może. Dlaczego?

Prawdopodobnie pierwszą myślą byłoby, że koń jest po prostu nie sposób dostać się do tego zboża lub o problemach z zębami lub żołądka biednego zwierzęcia. Ktoś może zauważyć: jeśli koń jest mało prawdopodobne, aby być prostym ziarno, siano Daj jej to samo. W rzeczywistości, tutaj wszystko jest o wiele łatwiejsze, ale sformułowanie zadań pozwala nam myśleć w złym kierunku. Tak, problem jest, że:

 • Sparrow jest zbyt mały, aby jeść cały konia, ale ziarna dla niego – tylko w prawo.

Oto one – komiks zagadki i zabawy dla rocznicy urodzin firmy.

Nowy Rok nadchodzi

Ograniczona tylko urodziny co najmniej dziwne – w końcu mamy ogromną liczbę zdarzeń. Kolejny gorący ulubiony dla rosyjskich ludzi i zdarzenia muszą usprawiedliwiać święto jest Nowy Rok. Tu już jest specyfika – zagadka musi być w jakiś sposób związane z zima, zimno, śnieg i inne wymagane atrybuty ofensywa w przyszłym roku. Oczywiście, zasady żartów noworocznych są takie same jak w przypadku zwykłej: trafność i środowiska, nie powinien nawet myśleć bardziej w tym przypadku, który wokół – dorośli Urodziny dzieci są mniej powszechne niż w rodzinie z okazji Nowego Roku.

Zacznijmy od prostego, ale nie bez rozgrzewki zagadek, zbudowany na grze słów. tutaj:

 • Skąd pochodzi bałwana?

Mała podpowiedź: odpowiedź kryje się w ciągu ostatnich dwóch słowach zagadek, z czego jeden z nich straci ostatnią literę, a drugi został zastąpiony przez Stowarzyszenie. Oraz nazwę kraju. Tak, tak łatwo odpowiedzieć zabawnych zagadek dla firmy zabawy o Nowym Roku i zimą? Rozwiązanie śmieszne – ona pochodzi z Zimbabwe.

Nowy Rok humor

Śmiało. Riddle, na którym dzieci i dorośli reagują bardzo różnie.

 • Kto na bankiecie nigdy Alkohol noworocznym?

Santa Claus – jest mało prawdopodobne, zwłaszcza w celebracji dorosłych. Oni – pełne uczestników imprezy, a jeśli je oferują, najprawdopodobniej, nie będą odmawiać picia. Dzieci? Ponownie, kwestia jest kontrowersyjna i zależy od rodziców, są tacy, którzy pozwalają ich potomstwo do smaku alkoholu z dzieciństwa. Cut Pro zakodowane, pacjentów i innych osób, które z różnych powodów nie są w stanie do picia, również zmieciona – to zrozumiałe, ponieważ nie pasuje tutaj. Tak, trzeźwy na bankiecie w każdym razie … choinka, tak.

I trochę dobry

Po to taka zagadka chcą skończyć na notatki zabawy, nawet podstawowych i przedszkola.

 • Ozdobić okna, dał radość dzieciom i jazdy na sankach.

Łatwo jest też, prawda? Częściej niż nie, nawiasem mówiąc, zagadki wierszowane bliżej dzieci, więc odpowiedź jest prymitywny. Tak, to tylko zimą.

Ale co z dziećmi?

Śmiało. A jeśli są humorystyczne puzzle zabawa dla towarzystwie dzieci? Oni też muszą jakoś zabawiać podczas rodzinnych spotkań, które wydają się wiecznością do nich ze względu na ich nudę. Jak można zabawiać najmłodszych? Dla nich można wymyślić z ogromną liczbą opcji, począwszy od klasycznych znanych zagadek, a kończąc autora naprawdę odgadnąć, kto nie będzie każdemu dorosłemu.

klasyczny trik

Dość zabawne łamigłówki są zbudowane na rym, a raczej jej braku. Na przykład:

 • Zapytałem jej matka Julia herbaty zalać …

Że odpowiedzi na maszynie każdy dzieciak? Najprawdopodobniej „pot” – to wydaje się być jedyną pojemnik, który zakończy się w „Julia”. Do tego możemy odpowiedzieć pouczające, że herbata wlewa się do filiżanki.

Albo inny przykład tego typu zagadek:

 • Okrągły kształt głowy, tej samej formie listu …

Nie, to nie jest!

Zgadnij, jak mówią, sam

Innym rodzajem tajemnic bliżej osób dorosłych, chociaż bardziej precyzyjne, aby powiedzieć, że jest uniwersalna, po prostu zadowolić się tajemnice waha się w zależności od grupy docelowej. Na przykład:

 • Co to jest – latać i lśniące?

I w tym przypadku, można podjąć żadnej opcji, dziecko z spadająca gwiazda i kończąc autora proponowanych zagadki komar o złotym zębie.

poetyckie klasyki

I trzeci typ, najczęściej najczęstsze, klasyczne i znane – zagadka-wiersze. Że są one prowadzone absolutnie wszystkie zadania związane z zgadywać poprawną odpowiedź. Przykładem takiej układanki wierszem:

 • Ma cztery nogi,
  Koń jest jak mały,
  Ale nie skakać wszędzie.
  I talerze, kubki, łyżki,
  I świetne jedzenie
  Na jego szerokie plecy
  Zakwaterowane bez trudności.

Chyba nie sorzhno. Jesteśmy tu mówić o dużym stołem.

Poniżej pasa! i nie tylko

Dzieci są rozrywkę, ale co z rodzicami? Humorystyczne zagadki dla zabawy firm dorosłych obejmują dowcipy i „dolny” strefy, a gry na stowarzyszenia – wszystko, wszystko, wszystko co dana osoba może przyjść do głowy. Problem polega na tym, że czasami zagadki może okazać się zbyt dobrze objawienie, które bez wątpienia mogą urazić niektórych ludzi. Ale, w zasadzie, jest to kwestia przypadku, jak wspomniano powyżej, należy zawsze brać pod uwagę publiczności.

Zacznijmy zupełnie przyzwoitych zagadek logicznych.

 • Mamy pięć w koszu z jabłkami. Jak podzielić je między pięć osób do jednego jabłka pozostawione w koszu?

Pierwsza wersja, oczywiście, o jakiś sprytny sposób, aby wyciąć większość z tych jabłek, prawda? Dzielą każdy na pięć części, na przykład, wtedy każdy otrzyma jedną piątą każdy z czterech jabłek. Tak, to dobre rozwiązanie, ale kto może zagwarantować, że gdy pokrojone kawałki jabłka są absolutnie równe? Jeśli podzielić na ćwiartki nie jest problemem, jest znacznie bardziej skomplikowana. Opcja i pozbawia kogoś jabłka nie rozważyć zamiar – to nie fair. Istnieje więcej pomysłów? Odpowiedź leży w samym enigma. Każdy z nas bierze jabłko, tylko jedna osoba podnosi jabłko z koszem, w którym się znajdują.

Drugim przykładem niech będzie całkowicie krajowy.

 • Szczeka, nie gryzie, ale dom nie uruchamia się.

Oczywiście, zamek, vahtorsha i tak dalej – ale to jest bardzo klasyczny, więc nieciekawe. Wierzymy, szersze wykorzystanie wszystko nam dana w kwestii informacji (jest to nawiązanie do początku akapitu, który wskazuje typ zadań). Którzy nadal nie możemy pozwolić ktoś w domu? I jest to dość powszechne zjawisko? Odpowiedź jest dość prosta: żona nie pozwala pijanego męża. Cóż, pijany czy nie, chociaż większość z tych działań stosuje się go do przedmiotów w niezupełnie trzeźwy.

Oto one, zabawny komiks zagadki dla firmy.

wniosek

Jak można przyjmować gości bez alkoholu? Humorystyczne zagadki dla firmy Fun – doskonały sposób na relaks, śmiech, a nawet znaleźć ludzi o bardzo niezależny sposób myślenia, że na pewno będzie bardzo pomocne w dalszej współpracy z nimi. Pamiętaj, że śmiech przedłuża życie, z nim naprawdę łatwiejsze. Tak często żartuje.