162 Shares 9154 views

Malina „Złota Jesień” opis i pielęgnacja

Właściciele ogrodów rosną różne rośliny do gustu. Co do zasady, ogrody można znaleźć dużą ilość warzyw, owoców i różne jagody. Prawdopodobnie żaden obszar nie pozostanie bez ogólnego ulubionych – maliny.


Ogromna liczba odmian do tej pory oddawać wyobraźnię ogrodników. Nie tylko chce rosnąć zdrowe i smaczne kulturę, ale również w celu zapewnienia, że była również niezwykłe. W tym kontekście warto zwrócić uwagę na jego malin odmiany „Złota Jesień”. Przejęcie to oceni całą rodzinę.

Charakterystyka jagód

Odmiana maliny „Złota Jesień”, którego ujawnienie jest na podstawie wydajności i wytrzymałości zakładu, to następujące cechy botaniczne:

  • Gatunek powtarzające się, wielkoowocowych, elita. Masa jagody, od 4,5 do 6 gramów. Ma stożkowy wydłużone, gęste formularz. jagody kolor ze złotymi żółtych odcieni. Soczysty z umiarem.
  • Jagody są doskonałym słodki smak. Odpowiednie do stosowania w postaci świeżych i, jak również idealne do recyklingu.
  • Wysokość tulei wynosi 1,5 m, może być nieco wyższa.

prawo opieki

lądowisko odgrywa dużą rolę w ilości i jakości zbiorów. Więc maliny „Złota Jesień” będzie dobrze owoce głównie pełny słoneczny. krzewy malin żerują na lekkich, żyznych i umiarkowanie wilgotnych glebach. Należy zauważyć, że woda gruntowa musi wynosić co najmniej 1 metr od buszu korzeni. Sadzenie żółtą malina prowadzone korzystnie jesienią. Niezbyt pozytywne malina „Złota Jesień” jest odpowiedzią na przeciągi. Dlatego sadzenie odbywa się wokół ścian, ogrodzeń i zabezpieczeń, ale pod warunkiem, że krzaki malin nie zostaną zasłonięte. Gleba powinna być okresowo rozdzielić, ponieważ pierwiastki muszą tlenu.

Malina reaguje obfite żniwo w stosowaniu nawozów. Sprężyna nawożenie powinno umożliwić wzrost krzewów, więc sprężyna potrzebne do nawozów azotowych i jesienią – fosfor i potas. Przycinanie malin – wiążące i odpowiedzialny proces. Przeprowadzić przycinanie może natychmiast po owocowania późną jesienią lub wczesną wiosną. Roślina jest całkowicie odcięty. Powtarzające maliny na to normalne, ponieważ owocowania pochodzi z młodych pędów.

Malina jest dość odporny na mrozy zimą. Ale zdarza się tak, że klimat jest zbyt surowa, z bardzo niskimi temperaturami i trochę śniegu. W tych obszarach lepszych dbać plastra malinowym. Krzewy schylać do ziemi i zablokowane improwizowanych materiałów. Jeśli trochę śniegu, a następnie ukrywanie maliny na szczycie włókniny. Nie należy używać plastiku.

reprodukcja

malina mnożenie „złota jesień” nie jest trudne. Niektórzy ogrodnicy lubią eksperymentować i próbować rozwijać nasiona maliny. Ale jest to długi i żmudny proces.

Najbardziej dostępne metody uważa się za hodowlę sadzonek malin. Można je kupić w specjalistycznych centrach ogrodniczych lub w przedszkolu. A jeśli prawo jakby widział w miejscu przyjaciół lub znajomych, to także oszczędności w budżecie.