594 Shares 4839 views

Żelatyna włosy maska – efekt laminowania w domu

Laminowanie włosów – procedura jest, oczywiście, jest bardzo atrakcyjna, ale nie tani. Salony, fryzjerzy, oferują podobne usługi, zwraca dużą sumę, ale wynik nie zawsze jest warto. Ale jest to świetna alternatywa dla drogiego procesu laminowania w salonie – Maska do włosów żelatyną. Efekt laminowania jej niezwykle odporny. Ponadto, może to pomóc w podjęciu włosy zdrowe i wypełnić je z różnych składników odżywczych.


sekret urody

Domowe maseczki do laminowania wykonane na bazie żelatyny, produkt pochodzenia naturalnego tkanki łącznej. Skład żelatyna jest bardzo przydatne nie tylko dla włosów, ale również paznokcie. Zauważono również, że żelatyna ma dobre działanie na skórę.

Film żelatyna i zakrywa włosy, jak również laminowanie piękności, chroni je przed niekorzystnym wpływem środowiska, a także innych składników maski do wzmocnienia, nawilżające i wzrost włosów.

Warto zauważyć, że maska żelatyna efekt laminowania tworzy stabilny, ale jest łatwo zmyć i nie pozostawia tłustej połysk. Jeśli regularnie korzystać z tego maska włosy będą gładkie i miękkie, nie zelektryfikowana.

Jak stosować maskę żelatynę

Home żelatyna maska do włosów, efekt laminowania na aplikacji, która zapewne ucieszy, dla tych, którzy chcą dbać o włosy wzmocnić i uczynić swój sposób niezapomniany. Ponadto powinien on być stosowany w celu zapobiegania sekcję włosów słabych i przywrócenia uszkodzonych warkocze.

Za procedurę, trzeba będzie proszek żelatynę, trochę czasu. Stosuje się żelatynę maskę do włosów (efekt laminowania był wyraźniejszy) na myte mokrych włosów. Ponadto powinni zawinąć folię przez 30-60 minut.

Przepisy na maski do włosów oparta na żelatynie

Istnieje wiele różnych receptur masek żelatynowych: od najprostszych do zaawansowanych. W konwencjonalnych laminowania wymagane są następujące składniki: (. 3 łyżki stołowe) żelatynę (1 łyżka.), Woda. Komponenty miesza się i mieszaninę odstawiono 15-20 minut. Maska musi być zastosowane na włosy, po czym głowica powinna być także zapakowane w folię i ręczniki. Na szczycie dla efektu, można rozgrzać swoje włosy z wykorzystaniem ciepłego powietrza z suszarki do włosów. Po 40 minutach, maska jest zmywane szamponem.

Żelatyna włosy maska – efekt laminowania i płyty

Standardowa mieszanina (łyżeczki żelatyny, trzy wody), należy dodać żółtka. Aby wytrzymać takiej maski jest konieczne przez 30-50 minut.

Może on być rozcieńczany wodą, nie tylko żelatynę, ale także ogrzewa się mleko w temperaturze pokojowej. Ten przepis jest zalecany do włosów suchych. Następnie, żelatyna i mleko musi być ogrzewany w łaźni wodnej i dodać do mieszaniny witamin A i E (dostępny w aptekach). Maskę nakłada się na włosy na 40 minut i przemyć szamponem.

Aby nadać objętość włosów, należy dodać następujące składniki w masce: żelatyna, bezbarwna henna, musztardę, miód i jedno żółtko. W celu wytworzenia maski należy rozcieńczyć wodą i dodać żelatynę w łyżeczce mieszaniny musztardy jako bezbarwnego henny i żółtka. Maska jest utrzymywana na włosach około godzinę.

Oto prosty maska żelatyna włosy. Zdjęcie stosując ją pokazać dobre wyniki. Jeśli takie procedury są przeprowadzane regularnie, twoje włosy są pełne siły i blasku, wykonana gładka i opanowania. Na dowód efekt laminowania maski powinny być wykonywane co najmniej raz lub dwa razy w tygodniu.