151 Shares 4686 views

Jeśli nie obronił dyplom … Co powinienem to zrobić, aby nie stać?

Wraz z nadejściem lata w wielu forach można znaleźć bardzo istotne pytanie: „Co się dzieje, jeśli nie chronią dyplom”, „Co dalej?”. Rzeczywiście, są one ważne i popularne, ponieważ jest to czas, aby zamknąć maturę i sesje na uniwersytecie. Dlatego niektórzy zaczynają poważnie zdenerwowany i po prostu wyrzucić forach takich spraw. Jeśli ten temat jest blisko ciebie, a ty też chcesz wiedzieć, czy w obronie dyplomu proponujemy omówić go w naszym dzisiejszym artykule może być.


Tak więc, aby zacząć definiować co jest dyplom. Dla większości z nas (zwłaszcza chłopców) to ogromny ból głowy, który nawiedza cię stale przez cały ostatni rok studiów na uniwersytecie. W tym przypadku, silny połowa ludzkości nie myśleć o tym, jak ułatwić sobie życie, dzięki czemu kurs lub studia stopniowo, jak mówią, krok po kroku. Większość młodych ludzi po prostu zostawić to zajęcie dla ostatniego tygodnia, ale jeśli chodzi (jak to się dzieje, często niespodziewanie), zaczynają poważnie nerwowy i zastanawiasz się, jak zrobić tę pracę w takim nędznym życiu. Dziewczyny są nieco łatwiejsze. Ze względu na charakter są bardziej dokładne i zbierane, zdać dyplom lub napisać do nich błahe sprawy. Od samego początku roku każda dziewczyna już wie z góry temat jego pracy. Ponadto jest doradcą naukowym, który działa przez cały rok. I ta taktyka naprawdę ułatwia istnienie, w rzeczywistości nie jest już konieczne do przeprowadzenia „plan pięcioletni w trzy dni.” jednocześnie poświęcając studiów najmniej godzinę dziennie, ona na pewno będzie przekazać je na czas i dobrze zrobione, i bez jednego błędu. W tym przypadku kwestia , jak chronić dyplom jako „doskonałe”, to nie ma już znaczenia, bo najczęściej szacują umieszczone na długo przed decydującym dzień, że tak powiem, za kulisami.

Więc pogodzić się z faktem, że ta praca jest niezbędna dla wszystkich, i nie ma się wokół niego. Można, oczywiście, z pomocą kontaktów lub pieniędzy, aby osiągnąć swój występ kogoś innego, ale myślę o tym, co czeka cię rodzaj przyszłości. Ponieważ praca odzwierciedla swoją wiedzę uzyskaną na uniwersytecie, to musi być napisany przez ciebie, albo dobra ciebie, jako ekspert, nie będzie. Innymi słowy, nie wszystko w tym życiu można kupić za pieniądze, a na pewno ludzie nie będą w stanie zdobyć wiedzę, aby zabezpieczyć szczęśliwą przyszłość.

Więc, co będzie, jeśli nie jego pierwszy stopień? Co robić dalej? Zalecamy kilka opcji, jak uniknąć go:

  1. Zwiększ swoją reputację. Jest to konieczne, aby myśleć od wejścia uniwersyteckiej. Ponieważ większość nauczycieli są dobrze rozwinięte fotograficzną pamięć, trzeba pamiętać, jako doskonały studenta, zawsze gotowy do odpowiedzi i nie pominąć parę. Wszelkie spory i przysięgając z nauczycielem lepiej unikać (oczywiście, jeżeli sytuacja na to pozwala).
  2. Wybierz temat badań z wyprzedzeniem. Im szybciej to zrobisz, tym więcej czasu na przygotowania. Korzystne jest, aby zrobić to na początku ubiegłego roku. Wtedy będziesz w stanie przygotować i dobrą mowę i pokaz pracy.
  3. Niech Pan się nie denerwuje. W dniu wykonania, trzeba uspokoić. Powinieneś mieć dobry sen, w upuścić wszystkie myśli obcych i nastawiać się na sukces.
  4. Odpowiednio i obiektywnie ocenić sami. To jest – najważniejsza zasada, aby pamiętać przez cały czas. W sytuacji, gdyby nie jego pierwszego stopnia, co robić dalej, powiedz swojej intuicji. Być może rzeczywiście dyskryminowane was, i będziecie w stanie zakwestionować wynik. Jednak w większości przypadków nauczyciele nie starają się „utopić” studenta z dobrą reputacją.

I wreszcie, jak być, jeśli nie jego pierwszy stopień. Co dalej – to zależy od Ciebie, oczywiście, ale zawsze pamiętać, że nauczyciele są te same osoby. Być dobrym psychologiem, aby otrzymać od nich tylko te emocje i komentarze, które potrzebujesz.