84 Shares 8936 views

Igiełkowe: urządzenie podające i

Igła łożyska stosuje się wiele mechanizmów biorących udział w budownictwie, rolnictwie, motoryzacyjnej i innych. Te produkty mogą być używane w różnych środowiskach. igiełkowe składa polerowanego zewnętrzny pierścień ma wnęki, zestaw wałków, prowadnice i posiada separator.


Zewnętrzny gruby pierścień spoczywa największą obciążalność i jest odporne na obciążenia udarowe. Igiełkowe wysokiej klatki rolki prowadzące, a element zatrzymujący zapewnia niezbędną prędkość i posiada środek poślizgowy.

Używane produkty wykonane zarówno z polerowanym pierścieniem zewnętrznym, który jest wykonywany przez obróbkę skrawaniem i bez niego. Mechanizmy te zostały wykorzystane w koła pasowe, pompy zębate, dwusuwowych silników i skrzyń biegów samochodowych.

Igła Łożysko może mieć rolki prowadzące, które charakteryzują się obecnością grubościennej zewnętrznego pierścienia transportowane bezpośrednio wzdłuż prowadnicy. Takie pierścienie wytrzymać duże obciążenia przy minimalnym odkształceniu zginanie i uderzenia. Ten igiełkowe zawiera kompletny zestaw rolek, to jest w dwóch rodzajach: zintegrowany czopa, używane do mocowania wspornikowej, a pierścieniem wewnętrznym, co pozwala wykonywać montaż typu zamka.

Dla ułatwienia montażu w głowicy z gniazda pin wykonać otwór klucza płaskiego lub śrubokręt. Szczelna konstrukcja posiadające wewnętrzne podkładki oporowe, może zwiększyć żywotność produktu. Główne obszary zastosowań tych urządzeń są sortowania jednostek i podnośników.

Igiełkowe łożysko ma zewnętrzny pierścień perforowane całkowicie odbiera obciążeń promieniowych i w celu zmniejszenia tarcia pomiędzy elementami obrotowymi. Mały przekrój tych produktów sprawia, że możliwe jest utrzymanie niewiele miejsca znacznych obciążeń. Mechanizm prostu zamontować w prasie dopasowanie do obudowy. łożyska igiełkowe są również wytwarzane z zamkniętym końcem.

Zakres stosowania opisanego urządzenia jest bardzo szeroki. Są one stosowane w przekładniach, silników, skrzyni rozdzielczej, siłownik zaworu, systemy kontroli kierownicy i hamulców. Z ich funkcją pomocy podpór mostowych, przyczepnych silników zaburtowych, kopiarek, elektronarzędzia, urządzeń faksowych, różnych urządzeń gospodarstwa domowego.

Produkowane jako łożyskach i opcji z zamkniętym końcem. Urządzenia te wykorzystywane są mechanizmy, które działają z dużą prędkością.

Produkty z grubościennego pierścienia zewnętrznego podstemplowanych stosowany w aplikacjach, w których wykonywana jest praca wał pod dużym kątem nachylenia, takie jak pompy hydrauliczne i osi. Mechanizmy z cienkościennego pierścienia zapewnić promieniową podporę dla mały przekrój poprzeczny.

Takie urządzenia posiadają ograniczenia w masie i wielkości. Są one używane w skrzyniach biegów.