504 Shares 1952 views

Ośrodek rekreacyjny „Black Stone”: sport, rozrywka i rekreacja w Krymie

Krym nie jest uderzające tylko dla jego zasobów naturalnych, ale także wyjątkowe miejsce, gdzie reszta nigdy nie zostanie zapomniany. Każdy może wybrać odpowiedni dla siebie zakątek tego pięknego półwyspu, który całkowicie spełnia swoje pragnienia i możliwości. Niektórzy uwielbiają wakacje na plaży, niektórzy wolą korzystać z przyrody, a ktoś szuka aktywnego wypoczynku. A wszystko to można znaleźć na Krymie. Dla tych, którzy wolą nie tylko podziwiać malownicze plamy, ale także spędzić czas z korzyści, otworzy swoje podwoje rekreacji „czarny kamień”.


ogólny opis

Przytulna baza znajduje się w południowo-zachodniej części Krymu. Odległość od morza wynosi 18 km. Podstawa znajduje się między dwoma wsi (Holmovka czerwony mak). Region Bakczysaraj słynie z unikalnych zabytków. Jest coś zobaczyć. Słynna jaskinia miasto Calais, miasto utracone w skałach, Eski-kermen, czerkieski-Kerman zamek – wszystkie te miejsca są przesiąknięte z niesamowitą historią. Blisko centrum rekreacji są również Belbeksky Brama i Królewski Valley.

Ośrodek rekreacyjny „Black Stone” jest miejscem spoczynku z tematycznym ostrości. Jest to raj dla wszystkich miłośników tego rybołówstwa i niektórych sportów. Jest również nazywany wioska rybacka. Co więcej, jest to miejsce gdzie odbywają się imprezy sportowe. Nie ma tu specjalnie wyznaczone miejsce do polowań, który jest w pełni zgodny z wymogami bezpieczeństwa. Wielokąt jest chroniony ze wszystkich stron, wykluczyć możliwość kontaktu człowieka z otwartą strefę płomienia. Istnieje również wiele innych atrakcji – wędkarstwo, quad konna, wycieczki jeep, jazda konna i jazda na osłach. Ale to wszystko oferują wiele innych ośrodków Krym. Co jest naprawdę interesujące dla turystów rekreacyjnej „Black Stone”?

strzelanie do rzutków

Tylko w „czarny kamień” to specjalny stojak, który jest symulator dla miłośników polowań. Tylko tutaj można poćwiczyć strzelanie technikę i umiejętności myśliwego.

Sporting mowa strzelanie do celów. Cel jest w pełni symuluje prowadzenia zwierzęcia lub ptaka w locie. Jest też stojak, który symuluje polowanie na dzika. Można po prostu strzelać do celów o długości 200 m sportowe -. To jest nie tylko PRZYGOTOWANIE DO polowania, ale także dobre ćwiczenie. Po tym wszystkim, tutaj trzeba pokonać przeszkody, a to wymaga dobrej samokontroli, pewność siebie i dobre przygotowanie psychologiczne.

Pułapka jest strzelanie do domu do Anglii. Ale teraz fani tej rozrywki, a nawet sportu staje się coraz bardziej i bardziej. W Moskwie o sporcie pierwszy dowiedział się w 1996 roku, aw 2000 roku działała Krajowa Federacja Sporting. Od tego czasu, obszar ten jest uważany za elitarną rozrywką, wraz z golfa lub nurkowanie. Ośrodek rekreacyjny „Black Stone” jest okazją dla wszystkich, aby zanurzyć się w ekscytującym doświadczeniem. Celem krymskiej federacji sportowej, która znajduje się w wiosce rybackiej, jest promocja zdrowego stylu życia i ochrony środowiska.

Będą mogli spróbować swoich sił nawet początkującym. Jednak wcześniej należy poinstruować w zakresie bezpieczeństwa, a także dyskutować z techniką strzelania instruktor. Broń do strzelania na wyimaginowanej tarczy można wypożyczyć w „czarnych kamieni” (rekreacji, Krym). Dlatego nie jest konieczne, aby nabyć niniejszy karabin myśliwski.

wędkarstwo

Wędkowanie zawsze uważana była za doskonały sposób na samotność w przyrodzie. Sceniczny zachód Krym jest najlepiej nadaje się do tego hobby. Fakt, że „Czarne Kamienie” nazywa się wioska rybacka – nie wypadek. To miejsce jest idealne do wędkowania. Tutaj sama ryba jest na haku. Co mogłoby być lepsze – i wielki kęs i pasja. Tutejsze wody są zamieszkiwane przez karp, tołpyga pstra i amur. Stawy specjalnie wyposażone. Jest możliwe, aby wziąć rozwiązania do wynajęcia. Sport, wędkarstwo, rozrywka – to „Czarne Kamienie” (rekreacji, Krym). Ceny są całkiem do przyjęcia. Koszt połowów w wyznaczonych miejscach – 150 rubli za godzinę. Wypożyczyć wędkę – 90 rubli. Można również wynająć altanka nad jeziorem za 450 rubli za godzinę.

Paintball i inne rozrywki

Siła, zręczność, wit – wszystkie pociągi paintball. Jest to imitacja walki na specjalnym poligonie. Adrenalina i emocje pozytywne są dla każdego. Krym jest idealnym miejscem dla takich działań. To jest nie tylko wakacje, ale prawdziwa przygoda. Paintball gra nie tylko pozbyć się negatywnej energii, ale także do wzmocnienia ducha korporacyjnego.

Wśród innych rozrywek można zidentyfikować quad jazda i ekspres do prawdziwej wojny, wędrówki konno, bryczką. Dzieci są również tutaj będą interesujące. Dla nich gra wyposażona jest w kompleksie, a także basen dla dzieci. Specjalny rodzaj rozrywki – łucznictwo. Można również grać w piłkę nożną, tenisa i bilard.

mieszkanie

Centrum rekreacji oferuje komfortowe zakwaterowanie w domkach. Każdy ma ciepłej wody, TV, lodówkę oraz toaletę. Goście są bardzo zadowoleni z warunków życia. Pokoje są przytulne, ma wszystko, czego potrzeba i więcej. Po tym wszystkim, to święto obejmuje działania na świeżym powietrzu iw pokoju można odpocząć w komfortowych warunkach po dniu nasyshennogo.

„Czarne Kamienie” (Kulig) opinie

Ceny noclegów wahają się od 2200 do 3700 rubli dziennie. Znajduje się na terenie domków z prostym zestawem funkcji z kominkiem i VIP-apartamentów. Opinie o resztę w „czarny kamień” w większości pozytywne. Ludzie lubią spędzać czas w czystym ekologicznie okolicy, w pełni dbając o ich zdrowie. I miłośników zewnątrz prostu zachwycony z rozrywki oferowanej. Ekologicznie czysta powierzchnia – to doskonałe miejsce do rekreacji i wypoczynku. Odwiedź tych miejscach ludzie po raz pierwszy opuszczają opinie malowniczej przyrody.