679 Shares 6162 views

Proste wzory tekstylne lalki naturalnej wielkości

W ostatnich latach wśród koneserów ręcznie wielkiej popularności zaczęli używać lalki tekstylne. Oni cieszą się dużą popularnością nie tylko u dzieci, takich jak zabawki, ale także jako dekoracja dla pomieszczeń, jak również prezenty na święta. Ta przeróbka nie jest gorszy, ponieważ nawet najdroższe podobnych produktów w sklepach, a czasami przekracza je na wiele sposobów. Bo tylko wysokiej jakości materiały są używane do ich produkcji. Niestety, nie każdy może zamówić lalkę w dobrej mistrza hendmeydu, ze względu na ich wysoki koszt. Ale prawie każdy może tworzyć własne coś takiego z materiałów złomu.


Pierwszym krokiem w przypadku dużego

Tworzyć piękne ręcznie robione lalki zaczyna się od przygotowania niezbędnych materiałów i wyrobów wzory. Ponadto, tkanina powinna podnieść po tym, jak do określenia rozmiaru i cech funkcjonalnych rzemiosła. Mimo wszystko, jeśli będzie grać dziecko jest materiał do zabawek powinno być tak gęste i drobne szczegóły są wykluczone.

Wśród wielu rodzajów ręcznie robione lalki są bardzo łatwo się zgubić, bo wszystkie wyglądają bardzo ładne i oryginalne. Więc przede wszystkim należy zdecydować, z myślą o przyszłych lalek. Weźmy pod uwagę niektóre z nich w stopniu popularności:

  1. Tylda lalka.
  2. Lalka tykvogolovka.
  3. Snowball lalka.
  4. Waldorf Doll.
  5. tryapiensy lalka.
  6. Przegubowe lalka.
  7. Poddasze Doll.
  8. Lalka Charm.

Szyć wszystkie te eksponaty, trzeba mieć wzór lalki tekstylnych w pełnym rozmiarze. Dobrym mistrz może samodzielnie zbudować dowolny wzór, ale początkujący muszą mieć gotowe puste.

Słynna zabawka

Lalka tyldy stał się znany w 1999 roku, to wtedy kawałek testu, który stworzył Tony Finanger został zwolniony. Odkąd stało hack ogromne zapotrzebowanie, a świat, fala „tildomanii”. Wszystkie rzemiosło o tej nazwie jest bardzo słodki i nie do odparcia. Oni mają swoje własne cechy, które czynią je łatwo odróżnić od reszty ręcznie lalki, czyli długie ramiona i nogi, małe twarz, kolorowe i tylko naturalne tkaniny. Każdy ma swoją jasną tylda i niepowtarzalny wizerunek. Z wzorem lalek tekstylnych w pełnym rozmiarze, można bardzo szybko dokonywać żadnych tyldy. Poniżej podany jest jednym z tych popularnych lalek z wzorami.

Jak widać po zdjęciach, twarz lalki tekstylne wykonane z minimalnym obraz jego części. tylko oczy są przedstawione rzemiosła być wyszyty nićmi do szycia lub kulek. Także lekko zaczerwienione policzki, które powinny być stosowane farby w dowolnym kolorze. Wizerunek takiej osoby jest kolejnym znakiem rozpoznawczym tyldy.

daleki krewny

Mając do czynienia z tyldy wzorca, to jest czas, aby lalka co tykvogolovki. Otrzymał swoją nazwę na posiadanie dużej dyni w kształcie głowy, ale funkcja ta nie jest w żaden sposób zapobiec duże zapotrzebowanie, lecz, przeciwnie, jest on uważany za punktem. Wielu mistrzów rękodzieła twierdzą, że tykvogolovka jest spokrewniony z tyldy, chociaż najwyraźniej nie lubią.

Zastanów się, jak zrobić lalki tekstylne tykvogolovku poprawnie. Dla tych celów, trzeba będzie przygotować tego samego materiału co na poprzedniej próbki i farb akrylowych do malowania twarzy. Materiał na włosach mogą być różne, począwszy od grubości gwintu na drutach i wykańczania specjalne sztuczne włosy. Najważniejszym składnikiem w tworzeniu takich artefaktów, oczywiście, wzór, z których jeden jest pokazany poniżej.

Taki ładny lalka może ozdobić każdą domu, jak również doskonały prezent dla dziecka. Jest to konieczne, aby utrzymać wzorzec wielkości tekstylny lalki życia, bo z nimi można zrobić wiele różnych rzemiosł. Trzeba tylko zmienić fryzurę i odzież produkt i będzie wyglądać zupełnie inaczej.

uroczy cutie

Dla producenta śniegu jest również niezbędne do przygotowania materiałów włókienniczych lalki wzór w pełnym rozmiarze. Ten Hack ma bardzo ciekawy kształt, a mianowicie stabilne nogi, tak że może stanąć na własnych. Aby osiągnąć ten efekt, do podeszwy gotowych lalek trzeba uszyć na grubego kartonu, przycięte do kształtu stopy i tkaniny kierownicy. Ona także ma bardzo wyrazistą twarz, która powinna być do malowania farbami akrylowymi. Poniżej wzór takich lalek.

Wiele needlewoman powinni szyć ciało lalki śnieżkami wziąć płótno, ale w zasadzie można użyć innych naturalnych materiałów. Najważniejsze, że nie były one zbyt cienki i przezroczysty.

Strażniczką domowego ogniska

Wśród wdzięku i piękne lalki, które są używane do gry dzieci, istnieje również inny rodzaj rękodzieła. Ten tak zwany wdzięki. Nie są one uważane za zabawki, choć wygląda jak dziecko, bardzo śmieszne. Należą do nich „kreskówki” lalki lalki-poddasze i amulety. Głównym celem tych produktów jest ochrona mienia od wszelkiego rodzaju ciemnych sił.

Aby uzyskać taką lalkę Textile handmade, wzór nie musi to zrobić dla niej. Od lalki Charm nie można szyć, ale tylko na wiatr kawałki tkaniny. Ale poddasze Hack wykonane całkowicie inną technikę, która obejmuje tworzenie głowy i tułowia nylonowych rajstop lalki. Pomimo zastosowania dość dziwny materiał do jej krawiectwa, to sprawa wygląda bardzo ładnie.

małe niuanse

Podczas procesu produkcyjnego powyższych lalek jest poznanie niektórych niuansów związanych z ich szycia. Na przykład, odzież dla lalek włókienniczych może być wykonana z dowolnego materiału, i nie muszą być takie same, jak pokazano na zdjęciu. Należy również pamiętać, że wszystkie wzory określone w klasach mistrzowskich nie mają naddatek szwu, dzięki czemu nadaje się do ich produkcji zostawić kilka centymetrów do szczegółów przeszyciami. Jeśli chodzi o wewnętrzne wypełnienie lalek, to najlepiej skorzystać z tej sintepuh lub hollofayber.

jak często zdarza się, że ciało szyć lalki wymaga beżowy tkaniny. Jeżeli obecność wymaganego materiału nie jest obecny, może on być bardzo szybko malować. Aby to zrobić, należy parzenia herbaty, w którym tkanina jest zanurzona segment przez kilka minut, a następnie spłukuje się pod bieżącą wodą i suszy. Po wykonaniu tych czynności staje się przyjemne beżowy odcień tkaniny, które przez długi czas nie przemywa się w praniu.