204 Shares 3088 views

Sprawa w obronie Kobiet wymagających

Jaki rodzaj mody udał się do grupy płci męskiej według różnych kryteriów? I jakie kryteria? Dobry – zły, chłodny – bot ma samochód – nie, kolor oczu … A to nie wszystkie kryteria .. Dlaczego tak dużo nacisk? Musimy, a żniwiarka i Szwecji, a igrets stary. Co się stało z tymi uległych, istotnych słabych istot, które miały zalotów mężczyzn dla czystego szczęścia? Oni tylko teraz patrzą na nas z obrazów średniowiecznych artystów?

Sytuacja tego dnia.

Spotyka mężczyznę i zagłębia się w badaniu życia, z wyszczególnieniem wszystkich w ruchu, nie regały im pytania, które nie są bardzo ładne, aby sprostać silnej podłogi. Mężczyzna – nie zagadka Sfinksa, nie labiryncie Minotaura, dlaczego więc kopać i spróbować dowiedzieć się czegoś?


Pierwszy etap (wprowadzenie) jest przekazywana, do wniosku – jest to interesujący rozmówcą, może pocieszyć, a to wydawało się być w torbie. Ale nie?! Dziewczynka jest w sytuacji osła Buridana, wahając się, czy nadal komunikować, albo przejść do ananasów w Szampanii. Czy warto spędzać czas na nią, a potem po prostu zwrócić się do drzwi?

Jeśli zdecydowała – facet nie jest Rio de Janeiro, oczy już szuka następnego kandydata. Natkną jak każdy nadziewane grochu, którzy uważają się pupami Ziemię, myśląc, że światło na nich klin konwergentnych. Tkanina więc tor! Ale jeśli mimo wszystko daje zielone światło, to jest czas dla faceta, aby pokazać, że wybrała go nie jest na próżno. będzie musiał ciężko pracować, aby pokazać, że potrafi podłączyć dowolny pas. Wraz z nim powinna być jak mur, ale na pewno nie chiński. I to już za wiele!

Rada i miłość.

I tu i tam. A następnie siedem piątki w tygodniu. Docierania jak w przeszłości, ale coś o złotej ery stosunków nie jest jeszcze w zasięgu wzroku. Człowiek zjada drzewo wiedzy, zazwyczaj na tym etapie chodzi o zrozumienie tego, co dziewczyna była blisko. Wszystko, co możemy zrobić dobrze udawać. Jeśli „teatr” zatrzymuje się – myślę, że baśnie koniec, relacje są łamane i oklaskiwany zachwycony Hall. Rozpoczyna się etap rozpoznawania, otwarcie nowego, kiedyś ukryć. Po złotym wiekiem przychodzi etap uzależnienia, kiedy nikt nic nowego czeka na Ciebie żadnych cukierków, bukiety, restauracji.

Gdy relacje są już od dłuższego czasu, a potem przychodzi czas na siedmiu grzechów głównych. Lud „nie” Reguła siedmiu.

1) Nie zmieniać!

2) Nie uciekaj!

3) nie szkodzić!

4) Nie popisywać!

5) Nie kłam!

6) Nie leń się!

7) Nie należy zastąpić go z przyjaciółmi lub pracy!

Teraz rozumiemy, że nie ma pereborchivy, kropla wspólnych żądań. Po tym wszystkim starał, w sercu dziewczyny po trupach Mamay. Właściwie jest to krucha istota po prostu patrząc na minimalnym podejście do ideału. I w końcu okazuje się, że wszyscy chcą to samo do nas opieką i kochał, nie ukrywając uczucia.