367 Shares 9519 views

Grubosz. Właściwości lecznicze i zastosowanie

Jade, albo jak popularnie nazywany jest rośliną drzewo pieniądze, można znaleźć w prawie każdym domu. To nie przypadek. Według powszechnego przekonania, drzewo pieniądze przynosi dobrobyt domu. Ponadto roślina jest skromny i bardzo atrakcyjne. W kontekście domu uprawiane, co do zasady, Jade drzewa. Jednak niewielu zna jego właściwości lecznicze.


Liście roślin wewnętrznych zalecane dla małych zadrapań i ran, wstępnie cięcia i mocowania do miejsca uszkodzenia. Crassula ma właściwości terapeutyczne, i wyeliminowanie zapalenia nerek. Przy stosowaniu roślin leczniczych musi być z jego liści, aby wywar. Należy przyjąć przed posiłkiem (na piętnaście do dwudziestu minut) trzy razy w ciągu dnia. Pojedyncza dawka – łyżka.

Należy pamiętać, że w Jade jest arsen. W ten sposób jego stężenie jest na tyle wysokie. W związku z tym wewnętrznym otrzymaniu leku terapeutycznego wytwarzanego bazie roślin leczniczych nie może być wykorzystywane. Przedawkowanie jest obarczona wyglądu nieprzyjemnych dolegliwości – wymioty, biegunka i zaburzeniami świadomości.

Crassula przejawia właściwości terapeutyczne, zwiększając energię pokoju, który jest coraz większa. W przypadku, gdy którykolwiek z osób mieszkających w lokalu jest chory, roślina, rysunek negatywną energię, usuwa liści. Po osobie odzyskać drzewo pieniądze natychmiast przekształcane.

Crassula ma własności lecznicze, pozwalające na zapewnienie przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne i przeciwzapalne działanie na organizm. Zaleca się, aby korzystać z Jade sok w pozbyciu się objawów opryszczki na ustach. W tym przypadku zmiany są smarowane narzędzie o gojenia co pół godziny. sok Jade stosowane w dławicy piersiowej i migdałków. W tych patologiach jest rozcieńczona z wodą, otrzymany roztwór do płukania gardła. Jade medycznych zaleca się wrzodów żołądka i dwunastnicy.

Sok rośliny lecznicze pomaga w stawach stawów rąk (oni smarować podrażnione plamy przed snem). Grubosz roślin łagodzi swędzenie i pieczenie w miejscu ukąszenia pszczoły, komary i osy. Wykorzystuje sok wyciśnięty z liści drzewa pieniędzy.

Crassula znajduje swoje zastosowanie i na oparzenia. Do obszaru dotkniętego zastosowanego cięcia liści, które muszą być zabezpieczone bandażem. Bandaż jest okresowo zmieniane. Crassula wykazują właściwości lecznicze i problemy wrastanie paznokcia. Gdy ta patologia w stanie zapalnym powierzchni należy nałożyć cięcia liściasty, który jest następnie pokryty taśmą klejącą celofan i stałą. Bandaż jest okresowo zmieniane. Po pewnym czasie staje się możliwe, aby łatwo usunąć wrastanie paznokci.

Przyczynić się do właściwości lecznicze Jade i usunąć modzele. W tym przypadku, obszar dotknięty jest konieczne zastosowanie liściach roślin, z których usunięcie górnej plenochka. Jade pomaga sok z siniakami i skręcenia. Muszą nacierania obolałych miejsc.