704 Shares 1139 views

Luke żeliwa. Zastosowanie w środowisku miejskim

Takiego materiału jak żeliwo, to jest od dawna znana i szeroko rozpowszechnione zarówno w zastosowaniach domowych i zastosowań przemysłowych. Do użytku domowego produkowanych patelnie, garnki i pozostałych artykułów użytku domowego takiego materiału. W dawnych czasach, nasze babcie stosowany nawet ciężkie żelazka ogrzewane węglem, prasowanie różnych rodzajów płótna. W przemyśle, materiał ten jest także powszechnie używany i używane do produkcji kotłów grzewczych, różne rodzaje włazów i innych narzędzi do budowy i eksploatacji przemysłowej.

Ten produkt jest właz żeliwny jest niezbędne w codziennym życiu miejskim. Użyj go w kanałach, telefonicznych i sieci cieplnych miejskich.

Studzienki kanalizacyjne żeliwne włazy są wykorzystywane do zamykania ubytków komunikujące się ze ściekami. Co do zasady, te produkty są szeroko stosowane w środowiskach miejskich. Ale mogą być również wykorzystywane do prywatnych pokrywają studzienek, na przykład w domkach lub apartamentach w kraju stałego zamieszkania. Studnie są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania systemu kanalizacja. Silny pokrywają zapewnić bezpieczeństwo dla ludzi i pojazdów w metropolii, mocno zamykając otwór. Luc żelaza produkowane zgodnie z normami i przepisami GOST. Do wytwarzania produktów zawierających żeliwa szarego, która jest bardziej trwałego materiału do wykorzystania długoterminowej w różnych warunkach klimatycznych. Wszystkie włazy są podzielone na dwa rodzaje: jasne i ciężkie.

Jak wynika z powyższego, produkty te przez długi czas będą powszechnie stosowane. Wymienić jeszcze je.

Istnieją szczególne okoliczności, w których produkt jest zalecany do stosowania tego rodzaju. Luke żeliwne powinny być używane ściśle zgodnie z obciążeń na jezdni, gdzie zostanie umieszczony. Na drogach z pnia zalecanej instalacji ruchliwej przeznaczone specjalnie do tego celu obciążenia artykułów z dnia 25 TF. Również w tym przypadku, może być stosowany w luków ładunkowych 40 są. Do stosowania na trawnikach i chodnikach dla pieszych wykorzystywać najlżejszy obciążenie produkty 3 są. Na drogach miejskich z umiarkowanym luków ładunkowych można instalować 15 ton. Zgodnie z oznaczeniem i nasilenie żeliwo właz ma inną masę, i, oczywiście, wpływa na jego koszt.

Każda partia produktu jest testowana pod kątem zgodności z normami GOST. Sterowanie odbywa się poprzez pobieranie próbek z partii kilka wystąpień. Tak więc, produkt bada się przez pomiar granicy obciążenia, która jest wykonywana na danych, przeznaczonych do celów prasy hydraulicznej, w warunkach laboratoryjnych. W przypadku pomyślnego testu, wydane przez odpowiednie dokumenty i bezpieczeństwa. Każda partia wyrobów jest koniecznie towarzyszyć zbiór dokumentacji, która potwierdza zgodność z normami państwowymi.