394 Shares 9250 views

"Cherry Mountain" (Saratov) – hotel i park

W dzisiejszym świecie natura została doceniona, a czas spędzony poza miastem jest uważany za bezcenny. Jednak nie zawsze można wyjechać z miasta, a miejsca, które mogą łączyć podróż służbową i urlop w przyrodzie przychodzą na ratunek. Na przykład hotel "Cherry Mountain". Saratov jest gotowy na ciebie.


Cechy kompleksu

Jeśli potrzebujesz przyjechać do Saratov w celach biznesowych, hotel parkowy "Cherry Mountain" chętnie otrzyma. Jest to rodzaj kompleksu rozrywkowo-rozrywkowego, z którego podziwiać można panoramiczne widoki na miasto, co pozwala na obejrzenie najbardziej malowniczych miejsc Saratowa.

To miejsce jest uważane za idealne do rekreacji z rodziną i przyjaciółmi, a także z przyjaciółmi z przyjaciółmi. Być może nawet organizowanie spotkań biznesowych, imprez firmowych na cześć wakacji, wesel, rocznic, a nawet seminariów. I to wszystko można połączyć z zdrowym wypoczynkiem i aktywnymi zajęciami na wolnym powietrzu.

Goście mogą wybrać się do bilardu i kręgielni. W zimie otwarte są dwa stoki narciarskie, można wypożyczyć sprzęt.

Świadczone usługi

Baza "Mountain Cherry" (Saratov) na swoim terytorium ma różne rodzaje usług:

 1. Kawiarnia. Goście mogą korzystać z jednego z dwóch pokoi. W menu dostępne są dania kuchni europejskiej. Możesz również zorganizować spotkanie biznesowe, łącząc je z lunchem biznesowym.
 2. Sala bankietowa. Na uroczystości na dużą skalę przewidziano salę dla 70 osób.
 3. Kręgle. Goście mają do dyspozycji 6 tras poziomów profesjonalnych, oświetlenie z efektem przestrzeni i oświetleniem neonowym. Ponadto utwory są wyposażone w duże monitory, które pokazują jasne wygaszacze ekranu, jeśli nie ma gry. Skittles są używane fluorescencyjne. Nawet najmniejsi użytkownicy mogą brać udział w grze, ponieważ tory są chronione specjalnymi zderzakami pracującymi w trybie automatycznym.
 4. Letni taras, gdzie można spróbować najbardziej pysznego grilla w mieście.
 5. "Cherry Mountain" (Saratov) to także hotel składający się z 46 pokoi różnej kategorii.
 6. Prywatny parking dla gości z transportem, który jest strzeżony przez całą dobę.

Pokój hotelowy

Miasto, w którym znajduje się hotel "Vishnevaya Gora" – Saratov. Goście miasta mogą wybrać liczbę odpowiadającą ich wnioskom i możliwościom finansowym:

 1. Pokój standardowy. Jest to zwyczajny pokój dwuosobowy, który ma wszystko, co w wygodnej podróży: podwójne łóżko, szafki nocne, podział na system, szafę na ubrania, dodatkową sofę. Jeśli to konieczne, możesz użyć sejfu. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie.
 2. Pokój jest lepszym standardem lub rodziną. Ten typ pokoju przeznaczony jest dla trzech lub więcej osób. Do dyspozycji Gości jest także jeden dodatkowy fotel.
 3. Pokój Junior Suite. Obok sypialni znajduje się również strefa przeznaczona na odpoczynek. Niektóre pokoje dysponują balkonem.
 4. Pokój typu Suite. Główną cechą tego typu pokoi hotelowych jest obecność dwóch pokoi: sypialni i hali.

Wszystkie pokoje posiadają łazienkę ze wszystkimi produktami higienicznymi, które mogą być potrzebne do zabiegów wodnych. Ponadto bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, minibar, lodówka, sejf i śniadanie.

Infrastruktura kompleksu

Hotel "Cherry Mountain" (Saratov) obejmuje dwa stoki na stoki narciarskie, których konfiguracje różnią się. Do ich konserwacji wykorzystywane są austriackie windy wysokiej jakości. Goście z dziećmi mają tu również coś do zrobienia, ponieważ znajduje się również wyciąg narciarski dla dzieci, który znajduje się na bardziej łagodnym zboczu, który przeznaczony jest dla początkujących.

Aby przygotować stoki narciarskie w sezonie, stosuje się wyspecjalizowany system sztucznego naśnieżania. Dzięki niej sezon zaczyna się na długo przed pojawieniem się naturalnego śniegu. Aby go uaktywnić, wystarczy tylko temperatura poniżej zera.

Nawet w nocy zbocza są pełne ludzi, którzy chcieliby doświadczyć trasy narciarskiej, ponieważ twórcy dokładnie rozważyli oświetlenie tras narciarskich.

Aby zapewnić pełną wartość sportu zimą iw sezonie ciepłym można wypożyczyć sprzęt sportowy, na przykład rowery, narty górskie, snowboardy i snowtubing.

Dodatkowe usługi

Każdy gość, niezależnie od typu pokoju, w którym się osiedli, może skorzystać z kilku dodatkowych usług świadczonych przez hotel:

 • Pokój do negocjacji i różnego rodzaju imprezy;
 • Bankomat, który znajduje się bezpośrednio na terenie kompleksu;
 • Miejsce na palenie ;
 • Basen (kryty lub odkryty), łaźnia parowa, sauna, spa;
 • Parking i parking;
 • Obsługa pokoju.

Park Hotel "Vishnevaya Gora", położony przy ul. Dachnaya 1, 11, niezależnie od celu podróży do wspaniałego miasta Saratov, będzie miejscem, które stworzy wyjątkowo dobre pierwsze wrażenie.