232 Shares 5902 views

Jak zrobić paszportu przez internet

Każdy pracownik Federalnej Służby Migracyjnej w każdym regionie Rosji wie, że lato – najgorętszy czas dla niej. Mimo wszystko, wiele z nich będzie na wakacjach. Jak wiecie, nasi ludzie od dawna preferowane wakacje zagraniczne. Dlatego wszyscy, którzy chcą wyjechać na jakiś czas, aby rozpocząć w pośpiechu, aby się różne dokumenty wymagane do tego. Jeśli masz paszport i okres jego ważności nie została jeszcze wydana, to ten artykuł jest dla Ciebie. Jest to, że w przyszłości będzie pasować do informacji zawartych w niniejszym dokumencie. Jest to teraz możliwe, aby odpowiedzieć na pytanie, jak zamówić paszport przez internet.


Zwykła procedura uzyskania tego dokumentu trwa osobie dużo czasu. Rzeczywiście, w okresie poprzedzającym lecie kolejki w biurach paszportowych po prostu przerażająca. W pytaniu jest nawet początkowy odbiór. Nie każdy ma możliwość i czas oczekiwania.

Dlatego będzie to warto wiedzieć , jak wydać paszport za pośrednictwem Internetu. Jest to strona o nazwie Gosuslugi.ru. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany na niego, a potem nadszedł czas, aby to zrobić. W rzeczywistości, nie wszystko jest tak proste, jak masz nadzieję. ID potwierdzający rejestrację przyjdzie listem poleconym. Trzeba go podnieść do trzydziestu dni, inaczej będzie wrócić. Zostaniesz poproszony o wpisanie danych osobowych na stronie, należy podać dokładny adres zamieszkania. Następnie pojawi się komunikat informujący, że aplikacja została pomyślnie odebrany. Na ten sam zasób, można przeczytać porady na uzyskanie listu poleconego z kodem. Kiedy je dostać, trzeba będzie wysłać wniosek o rejestrację dokumentów w departamencie FMS.

Następnie powinieneś otrzymać powiadomienie, że aplikacja zostanie zaakceptowana, a można w określonym czasie, aby odwiedzić FMS. Jak zrobić paszportu przez internet? Jak widać, nie jest to zbyt trudne, chociaż istnieją pewne trudności. Jeśli nie otrzymała zawiadomienie, co oznacza, że są tymczasowo odrzucone.

Jeśli chcesz nauczyć się nie tylko do wydawania paszportu przez internet, ale także swobodnie wejść na nią w każdym kraju, to najlepiej wybrać nowy przykładowy dokument, a mianowicie – biometrycznego. On nie działa przez pięć lat, jak zwykle, a aż dziesięć. Ponadto, taki paszport jest rozpoznawana przez prawie wszystkich krajach.

Jakie dokumenty będą przydatne, jeśli jesteś zainteresowany w jaki sposób wydać paszport za pośrednictwem Internetu? W pierwszej kolejności to – oryginalnym starym paszporcie i rosyjskim. Jeśli jest to dziecko, trzeba metrykę i powinno to być znak od obywatelstwa. I będzie potrzebował kopię historii zatrudnienia, jeśli w ogóle. Jeśli dokument chce dostać mężczyznę w wieku poniżej 27 lat, a następnie zostaną one wymagane, aby pokazać identyfikator wojskową lub zaświadczenie z biura rekrutacji na stan odroczenie. Nie zapomnij zapłacić rachunek. Jeśli zorganizować próbki biometrycznej, kwota cła będzie 2.500 rubli, ale jest to dla osoby dorosłej, za dziecko (do 14 lat) będzie musiał zapłacić 1000 rubli. starym stylu paszport jest wart o wiele mniej niż 100 i 300 rubli dla osoby dorosłej i dziecka odpowiednio. Kiedy potrzeba mieć oświadczenie i kopie wszystkich tych dokumentów.

Jeśli już wiesz, jak zamówić paszport za pośrednictwem Internetu, warto zauważyć, że warunki jego produkcji dla dzieci i dorosłych są różne, istnieje kilka tygodni i miesięcy, odpowiednio.

A oto kilka wskazówek dla tych, którzy zdecydowali się na takiego przedsięwzięcia jest wydanie paszportu przez internet. Lista wymaganych dokumentów niezbędnych do określenia z góry on-line lub przez telefon z FMS. Więc nie zabraknie wiadomości e-mail, który zapraszamy do biura paszportowego, aby lepiej połączyć powiadomienia SMS do skrzynki odbiorczej. Po zgłoszenie jest dokonywane za pośrednictwem Internetu jesteś przypisany określony czas na przyjęcie do FMS. Dlatego też, nie ma związku z ogólną kolejce, nie masz. Masz prawo, aby przejść do określonego konta w odpowiednim czasie.