353 Shares 8301 views

Seria „Victorious”: aktorzy i role, historia

Filmy o nastolatkach zawsze wywołało pozytywną odpowiedź od odbiorców w każdym wieku. Piąta seria TV stworzony Denom Shneyderom dla „Nickelodeon” to opowieść o „Victorious”. Aktorzy doskonale poradził sobie z zadaniem, tak by stały się prawdziwe gwiazdy. Fabuła opowiada o zwykłych licealistów z ich problemami i doświadczeniami.


Fabuła serialu

Główną postacią w tej historii – 16-letnia piękność Tori Vega, który następnie jego siostra idzie na studia w nowej szkole. Jednak to nie jest normalne, instytucja edukacyjna, a Hollywood Arts School. Wszyscy studenci tutaj znać swoją wartość i są gotowi zrobić wszystko, aby osiągnąć swoje cele.

Główny bohater, którego rolę odgrywa Viktoriya Dzhastis, jest tam wiele nowych przyjaciół. Ale to nie był pobytu w nowej szkole i bez przeciwników. Jak to często bywa, dziewczynka w nowym społeczeństwie będzie musiał zgłosić się i udowodnić, że jest coś wart. Jeśli przed Tori była stale w cieniu starszej siostry, nowy zespół ma szansę pokazania swoich umiejętności.

Przez przypadek, torysi zastąpi jej siostrę w mowie, gdy ktoś zaczyna uczulony na chińskiej rośliny, wywar z którym pił poprawić głos.

Zwariowane historie, relacje między nastolatków, emocje, pierwszej miłości, zazdrości, prawdziwej przyjaźni – to wszystko czeka na widzów w serialu „Victorious”. Aktorzy doskonale poradził sobie z pracą, i przekazać emocje, znaki, znaki. W trudnych sytuacjach, główny bohater zawsze wsparcie rodziny i przyjaciół.

Kluczowe dane

Poza Victoria Vega w filmie wiele innych znaków. Na przykład znakomity reprezentatywne techniki muzycznego Andre Harris. On jest najlepszym przyjacielem Tori, pomaga we wszystkim, przekonuje dziewczynę do pozostania w szkole i realizować swoje talenty. Inną kluczową postacią w tej historii jest niezwykły facet Robbie Shapiro. On spacery z dużą lalkę, którą nazywa Rex Powers i postrzegają ją jako osobę.

Na Tori ma także niezwykły związek, wciągająca kultura gotycka – Dzheyd kamizelki. Ona ma bardzo zły humor, bardzo sarkastyczny dziewczyna, nadal potajemnie nienawidzić Victoria i czasami rzuca się na nią. Sentymentalny Ket Valentayn jest nieco naiwny, nieszkodliwy i głupia. Beck Oliver – przystojny, młody człowiek bardzo praktyczny, spotyka się z Jade. Ponadto, ten facet był romantyczny epizody w Victoria, który nie odważył się całować tylko dlatego, aby nie zdradzić swojego przyjaciela.

Ponadto w filmie występują drobne postacie, takie jak nauczyciel Erwin Psihovski i konsultant Leyn Aleksandr. Również niektóre stonowane trochę dziwny Shkolnik Sindzhin Van Cliff, który jest odpowiedzialny za sprzęt wideo i innych urządzeń.

„Victorious”: aktorzy i role

W tym filmie, wiele znaków, zarówno dorosłych jak i młodych. Piękny Viktoriya Dzhastis, natomiast rośnie gwiazdę, zagrał rolę bohaterki Tori. Jej starsza siostra była na aktorkę sądu Daniella Monet. Niezawodny przyjaciel dziewczyny, który jest zawsze przy jej boku, – prace Leona Tomasa. W roli ekscentrycznego Robbie Shapiro uroczego młodego aktora Matt Bennett. Sardoniczny i psotny dziewczyna Dzheyd Vest – Elizabeth Gillies działając pracę. Jej chłopak Oliver Beck grał Evan Dzhogia. Bojaźliwy Ket Valentayn grana przez aktorkę Ariana Grande.

Film ma wiele postaci drugoplanowych, którzy będą pełnić rolę następujących podmiotów:

  1. Susan Chuang.
  2. Darsan Salomon.
  3. Erik Lanzh.
  4. Marilyn Harris.
  5. Leyn Napper.
  6. Marco Aiello.
  7. Michael Eric Reid.
  8. Dzhim Pirri i inni.

V. Sprawiedliwość

Kiedy reżyser serialu po raz pierwszy zobaczył ją nazwał dziewczyna nowa gwiazda Hollywood i zaprosił do swojego projektu. Warto zauważyć, że Viktoriya Dzhastis jest nie tylko piękna, ale również pracowity, inteligentny i uparty aktorka.

Od najmłodszych lat dziewczynki pracy w świecie mody, aw pewnym okresie był to najbardziej popularny model marek dziecięcych. W momencie Victoria prawie wszystkie wspomnienia związane z karierą, to ze względu na jego sukces.

Brała udział w serialu „Gilmore Girls”, po czym ona jest często zapraszany do wszystkich rodzajów projektów. Na przykład, w filmie serial „Nie ma to jak hotel” Victoria odegrał niewielką rolę w jednej serii. Również widzowie zobaczyłem ją w serialu „Zoey 101”. Nie musiała grać studenta, który wyobrażał sobie wielką aktorką.

Debiut na dużym ekranie, aktorka pracuje w filmie „Co jemy”. To było po innej pracy w filmie „połączeń srebro”. Najbardziej pomyślny okres w karierze dziewczynki było 2009. Oprócz aktorstwa, Victoria dużo czasu poświęcono sytuacji na ścieżkach dźwiękowych do filmów i zagrał w serialu „iCarly”.

E. Gillies

Rola złośliwy i sarkastyczny przyjaciel w serii udał się do tej amerykańskiej aktorki. Ponadto do pracy w filmie Elizabeth Gillies wielkim tańcem i profesjonalny muzyk. Słynna aktorka przyniósł udziału w musicalu „13”, a także w filmie serial „Victorious”. Aktorzy, sąsiadujące z nim na planie, należy zwrócić uwagę na profesjonalizm i talent kobiet. Dyrektorzy często zaprosiła aktorkę w nowych projektach, ponieważ jest bardzo uroczy i inteligentny.

Elizabeth kariera rozpoczyna się od kręcenia reklamówek. W 2007 roku aktorka uczestniczyła w filmie „514 Locker”, „Donnelly braci”, „Konfrontacji”. Potem pracowała na roli Dzheyd Vest – główny antagonistki w serii. Gdzie wystąpiła wraz z innymi aktorek piosenek, pokazując swoje muzyczne talenty.

Mettyu Bennett

Młody aktor i piosenkarz z Nowego Jorku, grał w tej serii jedną z kluczowych ról. Matt Bennett rozpoczął swoją karierę z kręcenia reklamówek, a także wielu innych aktorów. On też błysnął w serialu młodzieżowego jako gość. Na jesieni 2010 roku powstał film, w którym wystąpił Matt, – Dziewictwo Hit. Obraz ten ruch został nakręcony niemal bez scenariusza ze względu na talent aktorów i ich improwizacji na planie. Od marca 2010 roku do 2013 roku młody człowiek pracował w „Victorious” projektu.