187 Shares 959 views

„Tran trawa” (restauracja Molodogvardeyskaya) – miejsce, w którym chcesz, aby wrócić

Doskonała restauracja – gdzie ten nadchodzi, zapomnieć o codziennych kłopotach i problemach. Jeśli siedzisz przy stole w restauracji, i myśli o pogodzie, polityce, pracy i konfliktów gdzieś wyblakły, a tam jest tylko ten mały przytulny świat – doskonała restauracja. Flawlessness w zdolności do tworzenia atmosfery zaufania i komfortu, miłej powolności – subtelną sztukę, nie podporządkowana każdej instytucji. Jednak w stolicy są restauracje.

Jak w bajce

Oto, na przykład, „Trin-trawa” (restauracja Molodogvardeyskaya), nazwany na cześć legendarnego utworu o zajęcy. Jeśli podasz swój ulubiony romantyczną kolację w tej restauracji, ma wszelkie szanse, aby zdobyć jej serce na zawsze. To jest jak w bajce. Ciepłe odcienie brzoskwini, magiczne ustalenia kwiatowy, bez zarzutu krajobraz wnętrza i oryginalne w pobliżu restauracji. Ściany restauracji nawet czas płynie zupełnie inaczej. Jest przytulny kolacja z ukochaną osobą, to jest przyjemne do picia kawę z przyjaciółmi, jest to wygodne, aby zorganizować business lunch z kolegami lub partnerów i uczcić rocznicę lub korporacyjnych niezwykle zabawne. Oto świat pełen emocji, jasnych czystych dźwiękach muzyki na żywo i nieograniczonej przyjemności gastronomicznej.

Miejsce na wesela

Jeśli chcesz, aby uczcić ślub tutaj, co lepszym rozwiązaniem nie można zrobić. „Trin-trawa” (restauracja Molodogvardeyskaya) ma miejsce dla 200 osób, w dużej sali tanecznej. Usługi profesjonalne, kwiaciarnia do zdobienia pokoje i wykwintne menu sprawiają, że obchody jednego z najlepszych doświadczeń w życiu po prostu niezapomniane! Kilka przyjemnych aspektów, które z pewnością skusi cię do uroczystości ślubnej jest tutaj: wynajem pomieszczeń jest dopuszczalne, wolno wnosić własnego alkoholu i dać nowożeńcy niespodziankę i wspaniały prezent – darmową (uwaga!) Apartament w hotelu. Tak więc, wszystkie wątpliwości zniknęły, nadaje się tylko do ślubu „Trin-trawa” Restauracja Molodogvardeyskaya. Zdjęcie bankiet hale zostanie podany podczas składania zamówienia.

menu

Menu – to już inna historia. Dania w „Trin-trawa” restauracja oferuje szeroki wybór wyśmienitych i nieskończoność. Ulubiony posiłek znajdą tu dzieci i dorosłych, wegetarian i miłośników dobrego jedzenia, zdrowa dieta zwolenników i wybrednego smakosza. Szczególnie smaczne są gotowane ryby: istnieją delikatna ryba z sosem kremowo-koperkowym, pachnące smażone ryby w orzeszkach ziemnych, miękką pieczonej ryby w orzechowym dekoracji – innymi słowy, ryby na każdą okazję. A jakie są najbardziej pyszne zapiekanki mięsne, dietetyczne pieczone warzywa z ziołami lub dziwaczne zafarshirovannaya różne goodies kapusty głowy! „Trin-trawa” restauracja Molodogvardeyskaya, zawsze czeka na wszystkich klientów do przyjemnego pobytu.